Guilty Crown

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hikari_
    Mental

    • 2008 02 27
    • 981

    #16
    Nėra šis anime jau toks blogas, bet ir nėra labai geras. Kažkas jame vis tiek mane užkabino ir net labai lengvai susižiūrėjo iki galo, nors kaip ir daugumą vietomis nervino veikėjų silpni charakteriai. Ir kažkaip minėto nelogiškumo daug nebuvo arba nepastebėjau. Šiaip istorija (nepaisant, kad žiauriai panaši į Code Geass) nebuvo jau tokia tragiška. Duočiau 8-9, o čia 5.

    Comment

    • Miyata
      Find your own sins, kid.



      • 2008 01 09
      • 452

      #17
      Ui kaip mirstu pradet ziureti si anime xD Ant kiek visi jo lauke, o po isleidimo tiek stumia, idomu bus paziuret ir kaip paciam pasirodys anime. NNorejau jau anksciau pradet siust, pries kelias dienas bet neradau geru sub'u (Commie ir coalgirls sudini sitie) tai galvojau veliau parsiusiu. Na bet jauciu reikia siustis dabar ir ziuret su tais Americanized subais.

      Comment

      • Red_Elf
        pandų karai :D


        • 2009 05 07
        • 1112

        #18
        Nežinau, nebuvo jis man blogas. Veikėjai nežavėjo (ypač Inori užkniso, Haru, Mana), bet buvo ir neblogų charų kaip Gai, Tsugumi ar Daryl (va iš jų gaila nieko nesukurpė, bet matau potencialo OVAi). Siužetas neblizga, bet kartas nuo karto tikrai įtraukia po kokios serijos. Aišku labiausiai žavėjo piešimas ir OST - jie atgaiva akim ir ausim. Kaip minėjo KillerBee žiaurumo daug, bet blemba jis man patiko ir buvo vietoj, bet pabaigoje veikėjų išgyveno žymiai per daug, oi būčiau aš jų gretas prašlavus... Šiaip duočiau 8, bet kadangi esu geros nuotaikos - 9 (:

        p.s. jau mane užkniso darželinukai-mokyklinukai gelbėjantys pasaulį, bet čia taip yra 9/10 serialų, nejaugi visi sulaukė 20+ padeda savo k*au*us į pastalčių, kad vaikai jų darbo imasi??? >.<

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #19
          Autorius Red_Elf
          p.s. jau mane užkniso darželinukai-mokyklinukai gelbėjantys pasaulį, bet čia taip yra 9/10 serialų, nejaugi visi sulaukė 20+ padeda savo k*au*us į pastalčių, kad vaikai jų darbo imasi??? >.<
          Suaugę normalius darbus dirba, nėra laiko jiems dar ir pasaulį gelbėt.

          Comment

          • Red_Elf
            pandų karai :D


            • 2009 05 07
            • 1112

            #20
            Autorius Killerbee
            Suaugę normalius darbus dirba, nėra laiko jiems dar ir pasaulį gelbėt.
            tai aiškiai jaučiasi, va palieka tas savo atžalas be normalios priežiūros ir prasideda visokios apokalipsės, o tada jau ir matyti pasaulio gelbėjimai

            Comment

            • Skypy_Stick
              Filosofas
              • 2012 01 15
              • 30

              #21
              Nuo pirmos serijos pasidarė bloga. Antra vemti vertė. Trečia žiūrėjau kita diena. Bloga nebuvo, bet ir malonumo nejutau. Ketvirta suėjo ir nepamenu (ačiū dievui). Kadangi drop'int nemoku peržiūrėjau visą. Nuomonė: man pofig. Žiūrėjau tik dėl to, kad pradėjau žiūrėti. Nesakau, kad taip blogai, bet tikrai netobula. Pilstau iš tuščio kibiro į kiaurą (kaip man dažnai nutinka). 4/5 nes 3,5 nelyginis .
              Jei pasimetei savyje, nežinai gyvenimo prasmės ir net nežinai kam vis dar gyveni - sveikas atvykęs į mano pasaulį.

              Comment

              • justinas
                Naujokas

                • 2012 04 13
                • 21

                #22
                Pradėjus žiūrėt siužetas atrodė visai įdomus, na, sukilimas prieš valdžią, ir t.t., tačiau istorija griuvo, griuvo, kol gale visai sugriuvo, ir atrodė, kad kūrėjai patys nebežino, ko čia dabar griebtis. Prasidėjo visokie nelogiški siužeto posūkiai, kaip
                Spoileris:
                Mana, bokštas kuris skleidžia virusą, Gai prisikėlimas, UN balsavimas, ir apskritai visa pabaiga

                Žodžiu, kurta prikurta, tačiau dėsningumo jokio. Kažkas net surinko visas siužeto skyles...

                Bet kaip ir kiti sakė, muzika gera. Ypač patiko antras OP'as - toks greitas, puikiai atspindi siužetą, pavirtusį visišku chaosu.

                Comment

                • ciombiukas
                  Forumo maniakas




                  • 2009 09 18
                  • 463

                  #23
                  Nežinau kodėl, bet jis man tikrari patiko, gal dėl to, kad seniai žiūrėjau kažką iš tokios "operos", tačiau jis man pasirodė tikrai geras. Tikrai 4.5 iš 5.

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • valtiel
                    Narys


                    • 2012 04 12
                    • 82

                    #24
                    Sudomino mane šis anime. Tikiuosi, nenuvils, nes dedu nemažas viltis. Patinka siužetas. Ir šiaip, jau norisi kažko naujesnio su mecha.

                    Comment

                    • PreFix
                      Naujokas
                      • 2012 04 27
                      • 5

                      #25
                      Man patiko šitas anime.Tikrai vertas pražiūrėti! + nesenai baigtas leisti!

                      Comment

                      • LoveWeed
                        Naujokas
                        • 2012 06 09
                        • 12

                        #26
                        Gal kas jau mate OVA? Verta ziureti ar nelabai ? Aciu uz Jusu nuomone.

                        Comment

                        • Juoda Letena
                          Narys

                          • 2009 09 05
                          • 74

                          #27
                          Mačiau OVA. Kažkaip nenustebino, kad toliau plėtojama Segai istorija. Mano nuomone būsimos serijos gali pasiūliti įdomių epizodų, tad manau verta žiūrėti.

                          Comment

                          • Miesto_Druidas
                            the journeyman



                            • 2010 08 17
                            • 1515

                            #28
                            Autorius Juoda Letena
                            Mano nuomone būsimos serijos gali pasiūliti įdomių epizodų, tad manau verta žiūrėti.
                            Ta prasme būsimos serijos? Kažkas pranešė jog bus daugiau? Mano žiniomis tebus dar keletas komedijinių short'ukų ateinančių su BD ir viskas....
                            Lost Christmas kaip ir iš OVA'os sprendžiant galėtų būti visai žiūrimas anime, ir su potencialu visaip kaip pranokti GC, tiek kad ta OVA greičiau kaip visual novel'ės treileris, nes jokio siužeto nuoseklumo nebuvo, kas kad rodoma priešistorė.
                            Žiūrėti galima jei norima prašvaistyti kelioliką minučių, ir pamatyti apie ką maždaug bus Lost Christmas visual novel'ė. OVA'os Tęsinio nesitikėčiau vis dėlto, nors ką gali žinoti kas kūrėjams užplauks.
                            Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2012-08-02, 08:27.

                            Comment

                            • Draconica

                              #29
                              Nesuprantu kodėl visi taip bejausmiškai peikia šį anime. Asmeniškai aš buvau labai patenkinta. Pradėjau žiūrėti tik dėl kūrėjų, pabaigiau žiūrėti, nes negalėjau atsiplėšti.
                              Pliusai
                              Visu pirma kažkieno pavadintas "verkšlenantis" berniukas yra labai malonus reginys mano akiai. Kodėl? Todėl, kad visi herojai, kurie griebiasi už klyno ir varo gelbėt pasaulio nepatyrę jokių vidinių išgyvenimų, šoko, kad kažką žudo ir t.t. tiesiog absurdas. Pliusas, nes Shu buvo žmogiškas. Visi galime vaidinti, kad griebtume kardą į rankas ir rėkdami "už Tėvynę" nė nesusvyruotume žudydami ar aukodamiesi. Aš susvyruočiau, dėl to esu tikra. Inori iš pradžių mane velniškai siutino, bet jos vidinės dilemos provežiai grąžino ją į istoriją, bei susidomėjimą personažu. Gai kažkoks tarpinis variantas. Nei jį mylėti, nei nekęsti, kažkoks nei šioks nei toks, nors man asmeniškai patiko jo suvaidintas vaidmuo istorijoje.
                              Visu antra graži animacija, garso takelis labai patiko, nes tiko prie anime, bet atskirai klausantis toks šiaip sau. Siužetas irgi patiko, nes apie virusą iš kosmoso dar neteko girdėti (bent jau tarp anime, kuriuos aš žiūrėjusi), taigi man tai buvo kažkas naujo.
                              Minusai
                              Antraplaniai veikėjai erzino kaip niekad. Buvusi mokinių prezidentė, Tatsumi ir visi kiti tiesiog prašėsi geros dozės snukin. Tiesiog buvo sunku žiūrėti, kaip visi pasikliauna vargšeliu Shu, o po to kaltina dėl to, į ką patys ir įstūmė. Bjauru, ne mažiau. Kaip dar vieną minusą įvardinsiu pagrindinę Inori dainą. Iš pradžių patiko ji man ir tikrai sužavėjo, bet kai skamba per kiekvieną seriją vos ne po 10 kartų pradeda erzinti. Susidaro įspūdis, kad norėjo and garso pataupyti. Taip pat labai apgailestavau, kad kelis tikrai įdomius veikėjus nužudė istorijai besirutuliojant. Taip pat iškilo klausimas - kodėl Shu naudojosi tik savo bendramokslių Void'ais, o ne kitų? Juk žmonių, kurie gyvenime patirties turėjo daug turėtų turėti tinkamesnius kovai "aparatus", bet matyt taip nutiko dėl to, kad veikėjai, kurie nepateko į veikėjų žudymą, turėjo būti panaudoti. Aš taip manau. Overall duodu 4.5/5 ir apvalinu iki penkių, nes nebuvo nė vienos vietos, kad norėtusi prasukti ir pamatyti, kas bus toliau.

                              Comment

                              • Kazuya
                                Nusipelnes
                                • 2011 04 03
                                • 42

                                #30
                                Ehhhh...As tesiog miegaujausi kiekviena sio anime sekunde.O jus minusu ieskot...Kiekvienu anime reika stengtis miegautis...Jei nepavyksta tiktais tada prisikabinti... O siaip viskas ispundingai padaryta 5/5.

                                Comment

                                Working...