Love Hina

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zeke
    trust me i'm engineer

    • 2009 01 02
    • 392

    #46
    Autorius shyliz
    Na stai paziurejus 1 ep. pirmas ispudis ;DD
    Daug juokingu scenu ;D
    little romantic, na ka ziurint toliau viskas isibeges
    patikek kuo toliau tuo juokingiaus bus
    S_T

    Comment

    • shyliz
      Dreamer

      • 2009 02 18
      • 68

      #47
      as isivaizduoju, tikrai padare ispudi sioki toki ;DD
      Ir dar kaikas - igriso kad vaikinuka kiekviename episode musa ir musa , isbaido visa idomuma idomiai momentais ;DD
      Paskutinis pakeitimas nuo shyliz; 2009-03-09, 21:20.

      Comment

      • shyliz
        Dreamer

        • 2009 02 18
        • 68

        #48
        Na stai katik baigiau ziuret viska is Love Hina, pabaigai tikejausi ko nors ispudingesnioo. siek tiek prailgintas sis , butu uzteke ir 13 epu. o seip na ka patiko ... IR linksma ir itraukia vietom bye ;]

        Comment

        • zeke
          trust me i'm engineer

          • 2009 01 02
          • 392

          #49
          Autorius shyliz
          Na stai katik baigiau ziuret viska is Love Hina, pabaigai tikejausi ko nors ispudingesnioo. siek tiek prailgintas sis , butu uzteke ir 13 epu. o seip na ka patiko ... IR linksma ir itraukia vietom bye ;]
          pabaigos ir as kitokios tikejausi ta prasme ne suristos su kaskokia magija bet yra kaip yra.
          seip man kaip tik atrodo kad daugiau epu galetu buti, man love hina nenusibosta ziureti
          S_T

          Comment

          • Arcueid
            Narys
            • 2009 07 03
            • 49

            #50
            O Siaube. Negaliu pabaigt jau kokius porą metų... Siaubingai tempia gumą. Labai neįdomu... Man sakė, kad pabaiga turi būti kieta, tačiau aš negaliu iki jos niekaip nusigauti, nes yra žymiai įdomesnių dalykų. 1/5

            Comment

            • madaralt
              Rimtas forumo narys
              • 2009 02 28
              • 112

              #51
              10 balu uz intro
              sigpic

              Comment

              • Augis24
                AZ rėmėjas




                • 2009 03 29
                • 767

                #52
                Nerealus Anime neseniai baigiau žiūrėti ir tiesiog likau be žado savo žanro šedevras, taip galėčiau pavadinti šį kūrinį. Pilnas komedijos, romantikos, šiek tiek dramos bei nemažai veiksmo [na aišku ne muštynių, bet kažkas panašaus], aišku su erotikos elementais Na istorija, kad ir kokia ji buvo, tikrai labai įtraukianti, labai įdomu žiūrėti kaip vystosi veikėjų santykiai, kaip jie elgiasi įvairiose situacijose. Kulminacija [pabaiga] galėjo turėti kiek daugiau romantikos ir kaip pabaigus žiūrėti, tikėjausi bučinio pabaigoje, bet atrodo lyg istorija gali tęstis, aš vis vien tikiuosi, kad "Love Hina" bus pratęsta, nenoriu spoilinti, taigi neminėsiu kas gali būti pratęstą. O žmonės, kurie jau matė šį anime tikrai supranta, kurias vietas galima vis dar tęsti ir laukti didžiausios kulminacijos kaip susituokia 2 jaunuoliai, kurie prieš tam tikrą laiko tarpą, prižadėjo vienas kitam kai ką [nespolinsiu] Ir noriu pridurti, jog Anime gali būti tęsiamas ir pabaigtas taip kaip Mangoje.

                Patariu visiems, kurie nematė pažiūrėti ir tikrai nenusivilsite, tai tikrai lengvas, romantinis anime, kurį smagu žiūrėti
                Paskutinis pakeitimas nuo Augis24; 2009-07-17, 15:34.

                Comment

                • Luna-chan
                  Miau?
                  • 2008 12 01
                  • 70

                  #53
                  Autorius Augis24
                  Nerealus Anime neseniai baigiau žiūrėti ir tiesiog likau be žado savo žanro šedevras, taip galėčiau pavadinti šį kūrinį. Pilnas komedijos, romantikos, šiek tiek dramos bei nemažai veiksmo
                  Tai gal tada pažiūrėk 'Ichigo 100%' arba 'Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan'. Vat šitie tai tikrai pilni komedijos :0

                  Man, asmeniškai, nepaliko didelio įspūdžio.. Kažkoks gumos tempimas.
                  Feed Me! Adopted from Valenth

                  Comment

                  • Maistas
                    God of NOthing

                    • 2010 11 04
                    • 44

                    #54
                    Visiškai nepatiko Vienas iš tų nuobodžių anime kuriuos kažkodėl kažkas garbina...

                    Comment

                    • ciombiukas
                      Forumo maniakas




                      • 2009 09 18
                      • 463

                      #55
                      Na šitas anime man pasirodė vidutiniškas, retkarčiais net užknisantis, bet ko norėt, tikras haremo pavizdys, OVA gal net labiau patiko nei pačios TV serijos. 3/5 nieko įspudingo.

                      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                      Comment

                      Working...