Love Hina

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • akudama.

    Love Hina

    Love Hina
    AniDB || ANN



    Metai: 2000-2002
    Žanras: komedija, romantika, echii
    Studija: Production I.G
    Panašūs anime: Anime-Planet
    Oficialus puslapis
    Serijų: 24tv, 3ova, 2 special




    PhotobucketTaigi, turim tokį "berniuką" (jam 20 metų). Jis labai nelaimingas, nes, kai buvo mažas, išsiskyrė su savo mylimąja ir nuo tada jos nematė. Prieš išsiskirdami jie vienas kitam prižadėjo, kad susitiks Tokyo universitete (tiesa, užaugęs jis bando ten įstoti, bet daug kartų nesėkmingai). Štai vieną dieną jam paskambina močiutė iš kito miesto ir pasikviečia anūką pas save, kad šis padėtų jai prižiūrėti mergaičių bendrabutį. Jis atvažiuoja ir močiutės neranda. Deja, randa mergaites, kurios labai nepatenkintos jo atvykimu. Žinoma, viskas pasikeičia, kai jos sužino, kad nuo šiol jis bus jų bendrabučio direktorius... Jos vis tiek jo nemėgsta ir visaip engia. Tai trunka neilgai, nes jie tarpusavyje susidraugauja ir tampa puikiais draugais. Berniukas įsimyli vieną iš mergaičių, vardu Naru. Negalima pasakyt, kad ir Naru jam abejinga, bet nei vienas, nei kitas to neparodo.

    Gražus anime, nors su įdomiom užuominom (manau, suprantate kokiom), bet jį žiūrėti linksma. Piešimas gražus ir kažkokia mintis, manau, kad yra.
    Aprašymas neilgas, bet vis tiek siūlau pažiūrėti. Žinoma, daugumai gali šis anime nepatikti dėl tų užuominų, bet jei į jas nekreipsi per daug dėmesio, viskas gali būti puiku.




    Autorius Augis24
    Nerealus Anime Neseniai baigiau žiūrėti ir tiesiog likau be žado Savo žanro šedevras - taip galėčiau pavadinti šį kūrinį. Pilnas komedijos, romantikos, šiek tiek dramos bei nemažai veiksmo [na, aišku, ne muštynių, bet kažkas panašaus], aišku, su erotikos elementais Na, istorija, kad ir kokia ji buvo, tikrai labai įtraukianti: labai įdomu žiūrėti, kaip vystosi veikėjų santykiai, kaip jie elgiasi įvairiose situacijose. Kulminacija [pabaiga] galėjo turėti kiek daugiau romantikos ir, kaip pabaigus žiūrėti, tikėjausi bučinio pabaigoje, bet atrodo lyg istorija gali tęstis. Aš vis vien tikiuosi, kad "Love Hina" bus pratęsta, nenoriu spoilinti, taigi neminėsiu, kas gali būti pratęsta. Ir noriu pridurti, jog anime gali būti tęsiamas ir pabaigtas taip, kaip mangoje.
    Patariu visiems, kurie nematė, pažiūrėti ir tikrai nenusivilsite - tai tikrai lengvas, romantinis anime, kurį smagu žiūrėti
    Autorius Ozis
    Pagal šį anime vertinu visus likusius ecchius. Kol kas geresnių nedaug buvo, labai nedaug.


    Atsisiųsti: TPB
    110
    5
    49.09%
    54
    4
    20.00%
    22
    3
    13.64%
    15
    2
    12.73%
    14
    1
    4.55%
    5
  • piccosan
    Daft Punk

    • 2005 11 28
    • 250

    #2
    tragic description..... gal bent vardu paminetum.. kokios tos uzuominos...? nieko nesupratau.... kaip ir su spirited away.... gerai kad bent mates.. tai susigaudau truputi jo aprasyme.... :dizzy:

    Comment

    • akudama.

      #3
      o koks skirtumas kokie vardai? as tik trumpai nupasakoju anime ir palieku spresti jums patiems,ar norite ziureti ar nelabai. kai kurie mano aprasymus supranta ,o kai kurie ne. ir siaip man atrodo,kad tu prie mano aprasymu kabinejasi tik is principo.. nors nezinau.man tai net nelabai svarbu.bet siaip sekmes,sauliau.)

      Comment

      • Sable
        The Hitchhiker





        • 2005 03 11
        • 1530

        #4
        Mmm, vienas pirmuju mano matytu animu ir tik todel, kad daug kur pasitaikydavo jo pavadinimas, todel ir paziuretas buvo. Siaip komedija kaip komedija, nieko nepridursi. Dabar jau daug ka mates todel ir niekuom isskirt negaliu.

        Comment

        • Youka
          bishoujo

          • 2006 01 30
          • 335

          #5
          Autorius Sable
          Mmm, vienas pirmuju mano matytu animu ir tik todel, kad daug kur pasitaikydavo jo pavadinimas, todel ir paziuretas buvo.
          exactly, my friend, right you are.
          mano irgi buvo paziureta ir gana greitai uzmirsta. nieko ten ypatingo. gal savo zanru kratiny (comedy,romance,harem) ir siek tiek geresnis uz kitus, bet nieko jau del ko butu galima mirt.

          Comment

          • DarkSide

            #6
            labai geras, ir man patikes anime, kas nematet siuliciau paziuret. yra tikrai visko ir romantikos, ir jausmo, ir kulturos, ir nuotikiu, veiksmo. man patiko.

            Comment

            • Ozis

              #7
              Pagal si anima vertinu visus likusius ecchius. Kolkas geresniu nedaug buvo, labai nedaug.

              Comment

              • Blood_Wolf
                ...whatever...
                • 2006 10 28
                • 112

                #8
                Nuo love hinos ir pradejau dometis anime. Kaip pirmam anime duociau 5balus nes geresniu tikrai pries tai nebuvau mates

                Comment

                • slicKrox
                  Catching some Zzzzs...




                  • 2012 08 01
                  • 2161

                  #9
                  Na nznau as cia verta kabinetis prie aprasimo, kaip kaikurie daro, pagal mane aprasimas idealus ir skamba labai patraukliai... Jei rasiu laisvo laiko, butinai paziuresiu si anime...
                  Thanks.

                  Comment

                  • voiceofdeath
                    Rimtas forumo narys

                    • 2006 10 23
                    • 119

                    #10
                    animo vinis-musa vadinasi myli
                    Did you feel how the bullet took you? Did you feel easily your life got shed?
                    Did you feel how the system shot you, 9 mm rape your f.u.c.k.i.n.g head!!!

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      #11
                      Autorius Ozis
                      Pagal si anima vertinu visus likusius ecchius. Kolkas geresniu nedaug buvo, labai nedaug.
                      Echio kazkaip nepastebejau. Viska uzgoze vargsho herojaus skraidymai gavus eilini niuksa i uzpakali. Va Tenjo Tenge tai echis.....

                      Comment

                      • Bardakas
                        Žmogus Ne





                        • 2005 09 22
                        • 1462

                        #12
                        Humm... geras anime, bet duodu 4. Nes labai daug girtas, o to super kabliuko didelio nepagavau, ir dar tas skraidantis vėžlys... >.<
                        Maybe on Earth, Maybe in the Future
                        sigpic
                        Kurokawa idėjinis lyderis
                        Lėtai keičiu slaptažodžius

                        Comment

                        • Blood_Wolf
                          ...whatever...
                          • 2006 10 28
                          • 112

                          #13
                          Tenjo Tenge ecchis? Turbut juokauji. Va jau girls bravo jau 100% geras echhis

                          Comment

                          • Tom
                            99% Baka

                            • 2007 01 05
                            • 66

                            #14
                            Love Hina mano pirma matyta anime, kai paziurejau man atrode kazkas nerelaus, bet paziurejus daugiau animiu, supratau kad ten nieko ipatingo ir nebuvo
                            I Like Pie

                            Comment

                            • fullmetal hellsing

                              #15
                              bet vienas tv minusas kad be ovu ir special nesuprasi kaip ten istikro baigesi. ir net pamates visa love hina as taip ir nesupratau kas yra ta ,,prizadetoji".

                              Comment

                              Working...