C3: Cube x Cursed x Curious

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    C3: Cube x Cursed x Curious

    C3: Cube x Cursed x Curious


    Režisierius: Shin Oonuma
    Studija: Silver Link
    Žanrai: fantazija, erotika, haremas, veiksmas
    Transliacija: 01.10.2011 - 17.12.2011
    MAL reitingas: 7.09
    Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.
    YouTube:
    OP / Ending / AMV



    Aprašymas: Turbūt jau visi žino, kad japonai kaip tėvai yra niekam tikę. Haruaki tėvas yra mokslininkas ir keliauja po pasaulį, o berniukas gyvena vienas. Kartais sūnus nuo tėvo gauna "dovanų". Štai ir šį kartą gavo siuntinį, kurį be gailesčio numetė į sandėlį. Velnias žino kokia bjaurastis ten yra ir Haruaki nelabai turėjo noro gilintis. Deja, naktį siuntinys buvo rastas šeimininkaujantis virtuvėje. Šeimininkas rado gražią mergaitę vardu Baimė, kuri iš tikrųjų yra prakeiktas daiktas. Nepanašu, kad Haruakis būtų labai nustebęs. Matyt jau žinojo, kad prakeikti daiktais gali turėti sielą ir kūną. Berniukas pasisiūlė padėti. Pasirodo prakeiksmą galima nugalėti darant gerus darbus, o Haruaki turi imunitetą blogiui. Net ir namas pastatytas ne bet kur, o šventoje vietoje. Užduotis nelengva, nes naivu būtų tikėtis, kad Baimė yra vienintelė. Yra daug žmonių (ir nevisai) norinčių sunaikinti arba pasisavinti šį "ginklą".



    Keistas hobis yra anime. Kuo daugiau žiūriu tuo mažiau atsimenu. Esu įsitikinęs, kad tokių, kaip aš vadinu kovinių haremų, esu matęs mažiausiai 50, bet jeigu paprašytumėt išvardinti tai man užtektų vienos rankos pirštų. Įrodymas, kad anime džiovina smegenis? Gal. O gal įrodymas, kad smegenys nelaiko nereikalingos informacijos? Šio anime po mėnesio irgi neatsiminsiu. Nėra ką atsimint.
    Berniukas visai neblogas...savo žanre. Ir pats gali pasimušt ir kitus pamokyt. Deja, per daug teigiamas ir dėl to nuobodus. Su mergaitėmis didesnė bėda. Viena lolė dar nieko blogo, populiarus ir dėl to neišvengiamas tipažas, bet dvi man jau per daug. Išimtis būtų nebent Kirika ir Baimės tamsioji asmenybės pusė. Siužetas nuobodus ir 100% pagal šabloną. Vis tik net ir visiškoje banalybėje galim surasti kažką įdomaus. Pirmiausia tai būtų piešimas. Iš pat pradžių man jis kažką priminė ir truputi pasidomėjęs suradau atsakymą - Shin Oonuma. Jis turėjo nesantuokinių santykių su visiems žinoma studija "SHAFT" ir tai matosi. Nesakyčiau, kad visiška kopija (gerai, nes originalas kartais perlenkia lazdą), bet panašumas matosi. Kovos neblogos ir pakankamai žiaurios, net prireikė cenzūros. Erotikos yra, bet ji ne per daug atvira ir čia cenzūros neprireikė. Čia daugiau pliusas nei minusas. Yra ir truputis nelabai juokingo humoro ir nelabai jaudinančios dramos.

    Reziumė: Kai baigiasi šanpsui pajamos ir nebėra ką krušt...(c)barzdota dainelė apie Čiapajevą. Tokiu atveju šį anime žiūrėti galima. Pažiūrėti ir pamiršti. Tinginiams ir šeip žmonėms taupantiems savo laiko duodu nuorodą į geriausias serialo sceną. Galite nedėkoti, naujametinė dovana.^^


    Net nežinau kas blogiau - To Aru Majutsu no Index ar C3: Cube x Cursed x Curious.




    Spoileris:
    16
    5
    25.00%
    4
    4
    12.50%
    2
    3
    50.00%
    8
    2
    6.25%
    1
    1
    6.25%
    1
  • setas
    Ežiukas duobkasys
    • 2008 03 29
    • 77

    #2
    dropinau po pirmos serijos nes neisivaisduoju kiek kantrybes reik turet kad ji pabaikti.... vaizdas tai pats grazus tuom viskas ir pasibaigia. tokiu mates ne viena ir ne du... tai manau nieko neprarasiu jo ir nepaziurejes visvien po poros savaiciu jo neatsiminciau

    Comment

    • Shenn
      Forumo ligonis


      • 2009 09 21
      • 539

      #3
      Jei nebūtų buves oingoing tai vargu ar būčiau nedropines po kelių serijų. Dabar mažom dozėm kas savaitę susivirskino šiaip taip. Priminė kažkuom vasaros sezono "Itsuka Tenma no Kuro Usagi", nes tuo pačiu receptu pagamintas. Bandyta kalnų klišinių personažų, turpučių fanserviso, supergaliom papirkti publiką. O scenaristui turbut pinigų pritrūko. Pliusas už Fear, tikrai kawaina lolė. Minusas už siužetą... Nors kita vertus pagalvojus, gi negaliu duot minusa už tai ko net nebuvo.

      Comment

      • dfsafsaf
        Beautiful Lies

        • 2010 05 13
        • 261

        #4
        Labai patiko piešimas, todėl daugiausiai laiko žiūrėjau apie nieką negalvodamas ir tiesiog grožėdamasis piešimu. Gaila tik, kad tos žiauriosios Fear pusės buvo gan mažai. Dar patiko gore, kažkaip nesitikėjau po 1 epizodo, kad čia toks išvis bus.

        Comment

        • amidau
          ☣☠☣







          • 2007 04 25
          • 1384

          #5
          Pirmas epas buvo visai smagus, taičiau kitų epų taip ir neatsisiunčiau... Piešimas ir pati situacija, rėkte rėkia, kad tai dar vienas anime apie mini haremiuką kurio nariai kovoja prieš kažką ar patys tarpusavyje, o tokių kas sezoną išeina po kelis...

          Comment

          • Perla
            Rašytojas

            • 2010 04 06
            • 223

            #6
            Kažkada perskaičiau kiek buvo išversta light novel ir man patiko, todėl anime ganėtinai laukiau. Bet kol anime pasirodė - užmiršau ką ten skaičiau ir dėl laiko stokos nusprendžiau nežiūrėti. Kažkaip nebetraukė.

            Comment

            • demoniacman666
              Forumo vilkas

              • 2008 04 16
              • 368

              #7
              Geriausiu atveju vidutiniskas kuri uzmirsiu po keliu savaiciu. Vienintelis dalykas issiskiriantis tai tikrai grazus piesimas bei kai kurios gore scenos, kurios net mane siaubiaku gerbeja priverte pasijusti nejaukiai. Zodziu 3/5, net nera ka daugiau apie tokia nuobodybe rasyt...

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #8
                Kažkaip niekas nepakomentavo mano įdėtos nuorodos. Negi tik man vienam šita vieta patiko?

                Comment

                • taven
                  Forumo maniakas

                  • 2010 06 12
                  • 432

                  #9
                  Autorius Killerbee
                  Kažkaip niekas nepakomentavo mano įdėtos nuorodos. Negi tik man vienam šita vieta patiko?
                  Nezinojau, kad gerbiamasis killerbee linkes i sadizma

                  Comment

                  • ciombiukas
                    Forumo maniakas




                    • 2009 09 18
                    • 463

                    #10
                    Taip, jis džiovina smegenis, labai greitai, neapsakomai greitai, bet jis tuo ir neblogas, o visa kita, average, nieko įspūdingo, vienintelis patikes dalykas tai Kirika Ueno, most osum girl xDDD

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      #11
                      Autorius taven
                      Nezinojau, kad gerbiamasis killerbee linkes i sadizma
                      Aš irgi nežinojau....

                      Comment

                      Working...