Fate/Zero

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Perla
    Rašytojas

    • 2010 04 06
    • 223

    #16
    Autorius Miesto_Druidas
    Tokios, kokių ir tikėjaus, kupinos veiksmo, ir antroji serija ... beveik epinė, o dargi faktas tai kad antras sezonas tik prasidėjo. Fantastika.

    P.S.: atnaujinsit balsavimą po antro sezono? kitos gijos kaži ar beapsimokės kurti, o nuomonės manau stipriai turėtų pasikeisti, tų kurie davė mažesnius balus pirmam sezonui.
    Tuo labiau, kad tai net ne du sezonai, o vienas, tik su pertrauka.

    Comment

    • nemesis
      Super mega ultra rašytojas

      • 2010 11 08
      • 1178

      #17
      Spoileris:
      kodel 18 epizodas turejo but toks liudnas? Why? why?
      Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2012-05-13, 20:05. Priežastis: Gal apseisim be spoilerių, a?

      Comment

      • Salt_
        Naujokas
        • 2012 06 12
        • 3

        #18
        Vienas geriausių anime per pastaruosius metus, nepaisant fakto, kad yra prequel kur kas silpnesnio animio.

        Labai traukia tamsi atmosfera, nenuspėjami veikėjai, kiekvienas gyvas, su savais motyvais, bruožais ir t.t. Tiesiog idealiai sukurta balansas tarp dialogų, apmąstymų ir veiksmo scenų. OST, animacija, siužetas - viskas kokybiška.

        Nesistebiu, jog MAL turi ~9. Tiek išties vertas. Žodžiu, perliukas. Jeigu dar neužkabinot - graužkitės nagus arba tuoj pat pulkit žiūrėti .

        Comment

        • nemesis
          Super mega ultra rašytojas

          • 2010 11 08
          • 1178

          #19
          AR verta ziureti fate saty night perziurejus visa fate zero? Ar uztenka mano wikipediniu ziniu?

          Comment

          • Perla
            Rašytojas

            • 2010 04 06
            • 223

            #20
            Autorius nemesis
            AR verta ziureti fate saty night perziurejus visa fate zero? Ar uztenka mano wikipediniu ziniu?
            Geriau vizualinę novelę skaityk jei domina kas toliau. Pati ketinu tai greiu laiku padaryt. Ypač Heaven's Feel dalis labai susijusi su Fate/Zero. O F/SN anime toks vidutiniškas. Aš jį peržiūrėjau tik prasidėjus F/Z ir smarkiai nusivyliau.

            Comment

            • aKi
              Ruduo.

              • 2007 10 24
              • 289

              #21
              Autorius nemesis
              AR verta ziureti fate saty night perziurejus visa fate zero? Ar uztenka mano wikipediniu ziniu?
              Pažiūrėt visada geriau nei skaityt Wiki - jei tik domina.. Bet FSN egzistuoja trys skirtingos siužeto linijos - Fate (pagal ją pastatytas TV anime), Unlimited Blade Works (pagal šitą sukurtas filmas tuo pačiu pavadinimu) ir Heaven`s Feel. Pastarasis kol kas niekaip neekranizuotas, bet nenustebčiau jog sulauktume ir anime adaptacijos, juolab, kad Heaven`s Feel labiau nei anie du routai rišasi su Fate/Zero.

              Comment

              • nemesis
                Super mega ultra rašytojas

                • 2010 11 08
                • 1178

                #22
                na kaip jum fate zero pabaiga? Ar sezonas pateisino lukescius?
                Spoileris:
                As kiek suprantu tas berniukas, kuri isgelbejo yra tas ciuvas is fate stay night kuris laimejo kara? Ir ar galima tiketis kokio remeiko ar teks ziuret fate stay night?

                Comment

                • Perla
                  Rašytojas

                  • 2010 04 06
                  • 223

                  #23
                  Autorius nemesis
                  na kaip jum fate zero pabaiga? Ar sezonas pateisino lukescius?
                  Spoileris:
                  As kiek suprantu tas berniukas, kuri isgelbejo yra tas ciuvas is fate stay night kuris laimejo kara? Ir ar galima tiketis kokio remeiko ar teks ziuret fate stay night?
                  Aš paskutinės serijos dar nežiūrėjau, laukiu UTW sub'ų.
                  Spoileris:
                  Taip, išgelbėtas berniukas Fate/Stay Night pagrindinis veikėjas - Shirou Emiya. Šiaip jau karo jis nelaimi. Kiek man žinoma dar niekas nėra to karo laimėjęs. Dėl remake tai abejoju. Labiau tikėtina Heaven's Feel dalies iš vizualinės novelės adaptacija. O kol kas jei domina tęsinys - žiūrėk anime arba eik ieškot kur parsisiųst vizualinę novelę.

                  Comment

                  • nemesis
                    Super mega ultra rašytojas

                    • 2010 11 08
                    • 1178

                    #24
                    Autorius Perla
                    Aš paskutinės serijos dar nežiūrėjau, laukiu UTW sub'ų.
                    Spoileris:
                    Taip, išgelbėtas berniukas Fate/Stay Night pagrindinis veikėjas - Shirou Emiya. Šiaip jau karo jis nelaimi. Kiek man žinoma dar niekas nėra to karo laimėjęs. Dėl remake tai abejoju. Labiau tikėtina Heaven's Feel dalies iš vizualinės novelės adaptacija. O kol kas jei domina tęsinys - žiūrėk anime arba eik ieškot kur parsisiųst vizualinę novelę.
                    Spoileris:
                    Na ne tai kad laimi, bet nutraukia tas beprasmes kovas, bet nzn ar verta ziuret labai jau shoneniskas jis man ir echis kazkaip nezavi.

                    Comment

                    • Perla
                      Rašytojas

                      • 2010 04 06
                      • 223

                      #25
                      Autorius nemesis
                      Spoileris:
                      Na ne tai kad laimi, bet nutraukia tas beprasmes kovas, bet nzn ar verta ziuret labai jau shoneniskas jis man ir echis kazkaip nezavi.
                      Ecchi ten nėra. O va shounen tai tikrai primena.

                      Comment

                      • aKi
                        Ruduo.

                        • 2007 10 24
                        • 289

                        #26
                        Apie siužetą nesiplėsiu - įdomus, su kabliukais, personažai atskleisti labai gerai (puikiai įsipaišė net fanservisinis epizodas su Rin), galbūt šiek tik pasigedau kokios atskiros serijos Kotomine backgroundui, bet to novelėje nebuvo, tad nenuostabu, kad nebuvo ir čia. Be to, F/Z gerai suveda F/S Night TV serijose paliktus palaidus galus.

                        Animacijai ir garsui - jokių priekaištų. Seniai mačiau 24 serijų formato anime su taip nušlifuota vizualine dalimi, juo labiau kad Fate Stay Night TV piešimas buvo kreivas šleivas, o Unlimited Blade Works filmas (!) irgi detalumu neprilygo F/Z. Dėl to turbūt kaltinti galima tik Studio DEEN, kuri animavo pirmus du. Išvis, kažkas esat matę DEEN animuotą kūrinuką galintį pasigirti kokybišku piešimu/animacija? Aš ne. O vat Ufotable prie F/Z vizualinės dalies pasidarbavo nuostabiai. Rinktis Yuki Kajiura OST kūrimui taip pat buvo sveikintinas sprendimas - jos kurta muzika net labai blankiems anime įpučia gyvybės.

                        Tad dabar belieka tik tikėtis sulaukti FSN Heaven`s Feel ir tęsinių, kurtų tos pačios komandos kaip ir F/Z. Neabejotinai laukčiau ir žiūrėčiau.

                        Comment

                        • Yukio
                          Naujokas
                          • 2012 06 22
                          • 10

                          #27
                          Iš aprašymo šis anime atrodo įdomus, paimsiu.

                          IEŠOME VERTĖJŲ, REDARTORIŲ. NORINTIS PM MAN ARBA RAŠYKITE SKYPE: klaude323.

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2910

                            #28
                            Pagaliau pabaigiau žiūrėt. Kažin ar aš vienintelis žmogus pasaulyje kuriam Fate Stay Night patiko labiau?
                            Nekabino manęs Zero ir nors tu ką. Be piešimo aš nieko gero čia ir nepamačiau. Antra dalis gal kiek ir geresnė (mažiau bereikšmių kalbų apie aukštas materijas) ir daugiau veiksmo, bet nei vienas personažas taip ir nepatiko. Visi kažkokie šlykštūs arba neįdomūs. Pabaiga įdomi, bet prisipažinsiu - nelabai ją supratau.

                            Comment

                            • nemesis
                              Super mega ultra rašytojas

                              • 2010 11 08
                              • 1178

                              #29
                              Metu citata
                              Emiya Kiritsugu: "In the battlefield, there is no place for hope. What lies there is only cold despair and a sin called victory, built on the pain of the defeated. All those people who met there have wholeheartedly admitted the evil and foolishness of this act called war. As long as people don't repent and don't regard it as the most evil taboo, then hell will endlessly reappear in the world."

                              Comment

                              • nemesis
                                Super mega ultra rašytojas

                                • 2010 11 08
                                • 1178

                                #30
                                Fate Zero English dub Announcement


                                Is pirmos ispudzio atrodo neblogai tik gaila, kad neisnaudojo progos igarsinti pagal charakteriu etnini fona, pvz Saber galetu kalbet su skotisku akcentu, o koks Kirei italisku ( Man atrodo jis atkrido is italijos, jeigu gerai atsimenu(?)) tada ir igarsinimas butu kazkas tikrai nuostabaus.

                                Comment

                                Working...