Green Green

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hellsing_lover
    Purinsesu no Darukuneso




    • 2007 02 15
    • 1318

    #31
    Autorius niekshas
    Labai fainas anime .man labai patiko humoras,nors man sis anime labiau patiko kaip love romance nei kaip comedy.Istorija labai ydomi.nors ten yra siek tiek fantastikos,bet siaip istorija labai gyvenimiska.daug ydomiu situaciju.Visas anime labai linksmas,bet pabaiga bent man pasirode labai skaudi
    Tai gal visai verta ir man pažiūrėt... Nežinau kodėl, bet mane traukia liūdnos pabaigos... Visai kaip Air... Net graudu pasidaro prisiminus visą anime...

    Ką tik pažiūrėjau 1 seriją - truputį per žiaurus echhis pasirodė, tai nusprendžiau nebežiūrėt, bo nelabai mėgstu tokio tipo echhi
    Paskutinis pakeitimas nuo Hellsing_lover; 2007-05-20, 18:11.

    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

    Comment

    • Ugoolf
      Keep it real !
      • 2007 06 04
      • 20

      #32
      Mane pirmosios serijos biški uzkabino ,bet kuo toliau tuo nuobodesnis ir banalesnis atrode šis anime
      galiausiai paskutine serija visiškai sugadino ši anime ir trumpam laikui atgrase nuo ecchi
      Bet mano manimu buvo verta ji ziureti , nes pirmose serijose buvo nemazai juoko

      Comment

      • Evil_of_Darknesz
        Suicide is painless...

        • 2006 04 09
        • 998

        #33
        Labai linksmas ir idomus anime, vienas isgeriausiu anime tarp ecchi, romance ir school zanru, nors dar viso nemaciau, bet kou toliau tuo idomiau daros...

        Ka tik paziurejau ova, visiskas sudas, piesimas prastesnis uz cartoon'a, siuzeto linijos beveik nera, veikejai igarsinti slyksciai (svelniai tariant). Nepatariu ziuret ovo's...
        Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-06-20, 18:26.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #34
          As nusivyles. Tikejausi paziuret erotine romantine komedija. Aha..... Na papus radau. O kur komedija ir romantika? Viska uzmushe perventu trijule. Nu ant tiek shlykstus personazai.... Todel buvau labai patenkintas kai storuli meshka ishkrusho. Peishimas prastas. Normaliai animuoti tik papai. Visam kitam matyt pinigu neuzteko. Muzika....ji ten buvo? Nu end puse velnio.
          Reziume:
          papai su speneliais rulz. Visa kita neuzskaityta.
          Gal reikejo nesiparint ir sukurt normalu hentaju? Ten prasta animacija/siuzetas/personazai ir big tits butu kaip tik.

          Paziurejau ir 13 ep. Vo, toks ir turejo but visas serialas. Kurejai padare teisingas isvadas. Nesuprantu ko jus nepatenkinti...
          Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2007-07-04, 19:19.

          Comment

          • Evil_of_Darknesz
            Suicide is painless...

            • 2006 04 09
            • 998

            #35
            Pakeiskit pavadinima ta "Warm Summer", gi niekur nera tokio pavadinimo... Akis labai drasko. O uzsimerkt ir tuo labiau neziuret nenoriu...

            Comment

            • Vienuolis
              Perverted Romanticist!?

              • 2007 05 01
              • 165

              #36
              Autorius Evil_of_Darknesz
              Pakeiskit pavadinima ta "Warm Summer", gi niekur nera tokio pavadinimo... Akis labai drasko. O uzsimerkt ir tuo labiau neziuret nenoriu...
              Pritariu pavadinimas tikrai keistas Galit normalu uždėt
              >_< 500x130

              Comment

              • niekšas
                forumo idiotas

                • 2006 08 23
                • 544

                #37
                Autorius Vienuolis
                Pritariu pavadinimas tikrai keistas Galit normalu uždėt
                Niekuo jis nekeistas, tiesiog rusiškas varijantas. Rusiški pavadinimų variantai kartais labai skiriasi.
                Bereikšmė žinutė, bet su kompu turėjau problemų, tai kelias dienas čia nebuvau, tai norisi papostint
                Killerbee < pritariu, kad pervert trijulė ten tik trukdė, bet romantikos ten irgi buvo

                Comment

                • Vienuolis
                  Perverted Romanticist!?

                  • 2007 05 01
                  • 165

                  #38
                  Autorius Killerbee
                  AViska uzmushe perventu trijule. Nu ant tiek shlykstus personazai.... Todel buvau labai patenkintas kai storuli meshka ishkrusho.:
                  Mane jie taip prajuokino ypač tą vieta kai jie trys tam kambarėlyje buvo užrakinti dar ir dabar prisiminus juoktis norisi
                  >_< 500x130

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    #39
                    Autorius niekshas
                    Killerbee < pritariu, kad pervert trijulė ten tik trukdė, bet romantikos ten irgi buvo
                    Kur? Blyn, nepastebejau.

                    Comment

                    • Evil_of_Darknesz
                      Suicide is painless...

                      • 2006 04 09
                      • 998

                      #40
                      Autorius Vienuolis
                      Mane jie taip prajuokino ypač tą vieta kai jie trys tam kambarėlyje buvo užrakinti dar ir dabar prisiminus juoktis norisi
                      O man ten buvo viena is slyksciausiu sio anime vietu....

                      Comment

                      • Vienuolis
                        Perverted Romanticist!?

                        • 2007 05 01
                        • 165

                        #41
                        Autorius Evil_of_Darknesz
                        O man ten buvo viena is slyksciausiu sio anime vietu....
                        Bet mokytojas su virduliu gerai sureagavo
                        >_< 500x130

                        Comment

                        • niekšas
                          forumo idiotas

                          • 2006 08 23
                          • 544

                          #42
                          Autorius Killerbee
                          Kur? Blyn, nepastebejau.
                          Nu taigi buvo nu gal ne tiek daug, bet tikrai buvo. Kalbu apie Midori ir Yusuke. Su jais taigi ten buvo visokių romantikų. Ane?

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2910

                            #43
                            Autorius niekshas
                            Nu taigi buvo nu gal ne tiek daug, bet tikrai buvo. Kalbu apie Midori ir Yusuke. Su jais taigi ten buvo visokių romantikų. Ane?
                            Chm, matyt nespedavau nuo tu debilu atsigaut o ji jau budavo pasibaigusi. ova paziurejai? Va ten tai super. Su serialu palyginus aisku.

                            Comment

                            • niekšas
                              forumo idiotas

                              • 2006 08 23
                              • 544

                              #44
                              Ovos nemačiau sako, kad prasta sako, kad ten ta pati tik sutraukta istorija

                              Comment

                              • amidau
                                ☣☠☣







                                • 2007 04 25
                                • 1384

                                #45
                                Autorius niekshas
                                Ovos nemačiau sako, kad prasta sako, kad ten ta pati tik sutraukta istorija
                                Jei kalbu apie ta pati tai OVA'oi parodo ivikius pries metus kai bernai mergu mokykloi lankesi

                                Comment

                                Working...