Green Green

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Marvelous
    Naujokas
    • 2009 11 02
    • 0

    #91
    Nu nezinau kodel bet man tik iki kazkur 8 ep patiko poto kazkaip nusivaziavo su tais laiko keliavimais seip patariu pazet pirmus epus jei norit pazvengt o 13 ep tai isvis

    Comment

    • zeke
      trust me i'm engineer

      • 2009 01 02
      • 392

      #92
      Autorius Marvelous
      Nu nezinau kodel bet man tik iki kazkur 8 ep patiko poto kazkaip nusivaziavo su tais laiko keliavimais seip patariu pazet pirmus epus jei norit pazvengt o 13 ep tai isvis
      pabaiga ir man nelabai patiko bet be jos butu nebaigatas anime(ta prasme kad kaskur numestas ir neaišku kas bus su herojais toliau)
      S_T

      Comment

      • Augis24
        AZ rėmėjas




        • 2009 03 29
        • 767

        #93
        Love it

        Na ką, reikia pradėti išsakyti gerą nuomonę apie šį kūrinį
        Bendrai: nerealu, gražus piešimas, humoras ir normalus ir juodas ir vietom subtilus, istorija taip pat gera, nepabostantys veikėjai.
        Kalbant atskirai, tai pats anime labai patiko, tikrai buvo echii'o ir bent jau necenzūravo krūtinių, už tai labai didelis PLIUSAS Įdomius draugus turėjo Yuusuke, linksmi ir smarkiai ištvirkę, galima sakyt net ir iškrypę tačiau labai prajuokindavo. Pamačiau ir tokių scenų, kokių nesu matęs kituose, panašaus tipo anime'se, pvz.: Bachii and Bear ar Monkeys and Reika [tie kurie matė- supranta].
        Spoileris:
        Na iki 8 serijos buvo atskiri įvykiai, o toliau buvo išvystyta Yuusuke's ir Midori meilės istorija, kuria pasibaigė labai "lievai", man labai nepatiko... Ir net pyktis paėmė, tačiau 13 serija, viska ištaisė, o apie ją reiktų atskirai pakalbėt
        13ep: ką noriu pasakyti, tai TOTAL HENTAI nors nėra koks hard, bdsm ar kažkas panašaus... Labai įdomi seriją, kurio daugelis veikėjų sudalyvavo hentai scenose Taigi nebesižiūrėjo kaip į pirmąsias 12 serijų (nesupraskit manęs neteisingai ). Bet vis tiek užsibaigė iš dalies gerai, ir iš dalies ne, būtų įdomu pamatyti dvejopą pabaigą, kai Yuusuke ir Midori išlieka kartu.
        Bet baigėsi kaip tikra meilės istorija, ir labai būtų įdomu pamatyti antrąjį sezoną...

        Nežinau ką čia be pridurti, tik patariu pažiūrėti visiems Echii megėjams/gerbėjams, bet tiems, kurie norėtu kažko tikrai linksmo su papais [necenzūruotais] ir tikrai dideliu ištvirkimu

        Mano įvertinimas 5/5, nes man labai patiko, nebuvo nuobodu žiūrėti ir visas veiksmas... Na nespoilinsiu, pažiūrėsit ir suprasit ir NENUSIVYLIAU, NEI TRUPUTĮ...

        P.S. dėkoju žmonėms, kurie man parekomendavo pažiūrėti šį anime
        P.S.S. buvo ir dalykas, kuris man nepatiko, tai 3D verkimas, tiksliau ašaros...
        Paskutinis pakeitimas nuo Augis24; 2009-12-01, 22:03.

        Comment

        • Miyata
          Find your own sins, kid.



          • 2008 01 09
          • 452

          #94
          greiciau posta tvarkyk ir trink arba bent jau i spoil idek apie ten ju meiles pabaiga, visiem kas dar nemate ziurejima sugadinsi... Sakei nespoilinsi, o prispoilinai kiek, oi oi oi..

          Comment

          • ciombiukas
            Forumo maniakas




            • 2009 09 18
            • 463

            #95
            Turbut geriausias haremas, tikrai labai idomus, o paskutinis 13 ep perfect. Sitas man dar labai patiko todel, kad pasirinko jis tokia mergina kuri man labiausiai patiko. Piesimas nera stebuklingas, bet ziureti netrukdo. Tikrai cia labai geras haremas, vienas is geriausiu mano matytu.

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • zharazha
              mugetsu
              • 2012 02 01
              • 1

              #96
              a toks visai smagiai ziurimas

              Comment

              Working...