Yondemasu yo, Azazel-san

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Yondemasu yo, Azazel-san

    Yondemasu yo, Azazel-san


    Režisierius: Tsutomu Mizushima
    Studija: Production I.G
    Žanrai: komedija, mistika
    Transliacija: 08.04.2011 - 01.07.2011
    MAL reitingas: 7.74
    Trukmė: TV 13 ser. x 13 min.
    YouTube:
    AMV / Marshmallow DJ



    Aprašymas: Demonai yra kaip džinai iš anekdotų. Taip, jie pildo norus, bet daro tai savaip ir spręsdami žmonių problemas pridaro naujų. O kur dar kontraktai, kurių nesilaikymas darbdavį gali paversti į kokį nors bjaurų gyvūnėlį..... Akutabe yra detektyvas-demonologas, kuris yra baisesnis už patį šėtoną. Klientų problemas jis sprendžia pasitelkdamas antgamtines galias. Už pasekmes detektyvas neatsako, bet klientai dažniausiai būna beviltiški ir neturi pasirinkimo laisvės. Akutabei tarnaujantys demonai jo siaubingai bijo. Vienintelė padarėlių paguoda yra Rinko, jaunutė Akutabe padėjėja. Prie jos ir papriekabiauti galima ir šeip pakvailioti. Pati Rinko savo darbu nėra labai patenkinta, bet po truputi įsitraukia į uab veiklą ir pati ima mokytis demonologijos. Va tik tie bendradarbiai... Bosas dar tarkim, baisus, bet retai matomas. O ką daryti su baisiais demonais? Baisus jie yra ne išvaizda (dėl boso apsauginio lauko jie panašūs į kawainus padarėlius), bet savo galiomis. Kita bėda yra ta, kad užduotis reikia formuluoti maksimaliai tiksliai, nes supratimas pas juos yra kaip pas 5 metų vaiką - arba supras pažodžiui arba vis tiek neteisingai, o žodis "pasekmė" jiems apskritai nepažįstamas.


    Yra anime kurių negalima žiūrėti su šeima. Tėvas mėnesį neduos dienpinigių, motina gailiai dūsaus, o senelė pamačius anūkėlį žegnosis. Yra anime kurie netinka romantiškam vakarui su mergina. Nebent nebijojote, kad tas vakaras bus paskutinis. Įspėju - neapsigaukite su viršelyje nupieštais kawainais padarėliais. Yra anime visai netinkantys jautriems žmonėms ir subtilaus humoro jausmo turėtojams. Tokius žmonėms gali pradėti pykinti, o tai yra visai nejuokinga. Yra anime netinkantys gilios prasmės ieškotojams. Tai nereiškia, kad tos prasmės ten visiškai nėra. Tiesiog ji yra taip giliais paslėpta, kad tikrai liks nepastebėta. Yra anime kuriuos negali žiūrėti religingi žmonės. Jie tiesiog nebegalės patekti į rojų. Yra net anime be mokyklos, paplūdimio, karštųjų šaltiniu ir mechų. Sunku patikėti, ane? Dar sunkiau patikėti, kad yra anime atitinkančių visus išvardintus kriterijus. Vienas iš tokių yra Yondemasu yo, Azazel-san. Matėt Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan? Aha, kažkas panašaus, bet subalansuotas vyresniems. To pasekoje čia yra dar daugiau kraujo, smurto, gašlumo ir iškrypimų. Pasirodo įmanoma. Ir visa tai dar papuošta tona cinizmo ir patyčių. Kūrėjai čia panaudojo seną kaip pasaulis, bet labai veiksmingą receptą - apvertė viską aukštyn kojomis. Taip, demonai yra šlykštūs ir pavojingi padarai, bet kartu ir vaikiški ir paprasti. Kur jau jiems iki vietinių angelų. Apie dievą aš išvis patyliu. Personažai nuostabūs. Visi, net ir epizodiniai. Humoras labai žemo lygio ir skirtas tiems kurie vien nuo žodžio "pimpalas" ima žvengti kaip arkliai. Aš va esu toks ir man net ne gėda. Nors gal turėtų....

    Reziumė: Yondemasu yo, Azazel-san yra serialas suteikiantis žodžiams "tualetinis humoras" naują ir perdėm tiesioginę prasmę. Minusą aš suradau tik vieną, bet didelį - nėra kada juoktis. Skaityti kas sekundę besikeičiančius titrus ir dar stebėti veiksmą man buvo per sunku. Kaito ir smegenys ir akys.


    Žinot kas yra auksinis lietus? Ne? Laimingi jus žmonės....^^




    Spoileris:
    27
    5
    59.26%
    16
    4
    25.93%
    7
    3
    11.11%
    3
    2
    0%
    0
    1
    3.70%
    1
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1515

    #2
    Pirma OVA ir pirmas serialo epizodas man pakankamai patiko, bet toliau per daug ekstremalu, prie tokio humoro aš nepratęs todėl ir neišėjo nė įpusėti.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      #3
      Tai ką, daugiau niekas neįvertins geriausios metų komedijos?

      Comment

      • taven
        Forumo maniakas

        • 2010 06 12
        • 432

        #4
        Tai pats slyksciausias ir atgrasiausias anime koki esu mates,ziuret niekam nerekomenduociau.Stai toks mano ivertinimas.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #5
          Autorius taven
          Tai pats slyksciausias ir atgrasiausias anime koki esu mates,ziuret niekam nerekomenduociau.Stai toks mano ivertinimas.
          Nu taip jau ir niekam.... Tarkim yra dar vienas žmogus kaip aš. Mūsų jau 7 milijardai, teoriškai tai yra įmanoma.

          Comment

          • amidau
            ☣☠☣







            • 2007 04 25
            • 1384

            #6
            Autorius Miesto_Druidas
            Pirma OVA ir pirmas serialo epizodas man pakankamai patiko, bet toliau per daug ekstremalu, prie tokio humoro aš nepratęs todėl ir neišėjo nė įpusėti.
            Autorius taven
            Tai pats slyksciausias ir atgrasiausias anime koki esu mates,ziuret niekam nerekomenduociau.Stai toks mano ivertinimas.
            Tokie komentarai tik ir vilioja kuo greičiau bėgt žiūrėt, bet manau palauksiu kol pilnai BD versija išeis...

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #7
              Autorius amidau
              Tokie komentarai tik ir vilioja kuo greičiau bėgt žiūrėt, bet manau palauksiu kol pilnai BD versija išeis...
              Tai kad nebūtina laukti. Bent jau rusiški titrai buvo be cenzūros, o kvadratukų nedaug ir gal net gerai, kad jie yra.

              Comment

              • amidau
                ☣☠☣







                • 2007 04 25
                • 1384

                #8
                Autorius Killerbee
                Tai kad nebūtina laukti. Bent jau rusiški titrai buvo be cenzūros, o kvadratukų nedaug ir gal net gerai, kad jie yra.
                Dabar yra išėję du volumai kurie apima 8 epus tai manau greit ir paskutinis išeis.
                ir kas per kvadratukai, ką jie cenzūravo, pantsu kraštelius ar ką rimčiau?

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2910

                  #9
                  Autorius amidau
                  Dabar yra išėję du volumai kurie apima 8 epus tai manau greit ir paskutinis išeis.
                  ir kas per kvadratukai, ką jie cenzūravo, pantsu kraštelius ar ką rimčiau?
                  Pantsu? Nėra ten tokio pigaus fanserviso....

                  Comment

                  • Buiwis
                    \(⌒ヮ⌒)/


                    • 2008 07 22
                    • 121

                    #10
                    Nesamonė visiška, todėl 5/5

                    Comment

                    • Egura
                      Super mega ultra rašytojas


                      • 2007 05 17
                      • 684

                      #11
                      Komedija kaip tik man Tiems kam nepatinko Ping Pong clubo ar detroit metal city tipo humoras gali net nesivarginti žiūrėti šito.

                      Vienas vienintelis riebus minusas - serijos ir pats animas per trumpas T_T I want more!!! Jau seniai buvau išsiilgusi kažko panašaus.

                      Comment

                      • slicKrox
                        Catching some Zzzzs...




                        • 2012 08 01
                        • 2161

                        #12
                        Autorius Egura
                        Komedija kaip tik man Tiems kam nepatinko Ping Pong clubo ar detroit metal city tipo humoras gali net nesivarginti žiūrėti šito.

                        Vienas vienintelis riebus minusas - serijos ir pats animas per trumpas T_T I want more!!! Jau seniai buvau išsiilgusi kažko panašaus.
                        Jeigu panašu į Ping Pong clubo ar detroit metal city, tuomet būtinai žiūrėsim :v

                        Comment

                        • Egura
                          Super mega ultra rašytojas


                          • 2007 05 17
                          • 684

                          #13
                          Autorius slicKrox
                          Jeigu panašu į Ping Pong clubo ar detroit metal city, tuomet būtinai žiūrėsim :v
                          Humoras toks pats tiesmukiškas ir vulgarus^^ Tau įtariu irgi patiks XD

                          Comment

                          • demoniacman666
                            Forumo vilkas

                            • 2008 04 16
                            • 368

                            #14
                            Nu tikrai viena geriausiu sio sezono komediju. Nesuprantu ko cia kai kuriems slykstu ir atgrasu, man kaip tik pasirode gan auksto lygio humoras (nors gal ir skirtas suaugusiems, tad mazvaikiai neverkslenkit ) Personazai fantastiski, seniai bemaciau toki awesome personaza kaip Akutabe, daugiau tokiu... Ir apskritai anime priverte atjungti savo smegenis beveik visiskai, paliekant veikti tik malonumo srity, nes bent as jo patyriau ziuredamas su kaupu, ir tikiuosi kad bus pratesimas. Tad 5/5,
                            Spoileris:
                            tik gaila kad vargseli Moloch sudorojo, o toks mielas jautukas buvo
                            Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2011-11-16, 06:39.

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                            Comment

                            • Kanda
                              Rašytojas

                              • 2010 09 25
                              • 236

                              #15
                              Ziuriai patiko ! labai. Tikiuosi bus koks tesinys ;P
                              DA , tumblr :P

                              Comment

                              Working...