Ao no Exorcist

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • darknesssama
    Naujokas
    • 2010 06 05
    • 25

    #31
    Kadangi man patinka visokie demoniski dalykeliai, galbut is sito anime tikejaus per daug ir likau truputi nusivylus. Siuzetas paliko kazkoki tustumo ir "nedadirbimo" jausma. 4/5 nes norejosi Setona pamatyt dazniau.

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • EvilNekoNya
      Naujokas
      • 2011 10 13
      • 11

      #32
      Kietas anime ir trumpas, na žinoma viskas greitai vyko, bet gerai kad ne per 500 serijų kaip kai kurie anime... duodu 5/5 n_n

      Comment

      • setas
        Ežiukas duobkasys
        • 2008 03 29
        • 77

        #33
        5/10 jai nebus 2s o jai bus tai 6/10 seip ziauriai jis pervertintas be pirmuju seriju is jo nieko doro nera. ir is viso perziurejes pirmas serijas ir ka veliau gavau likau labai nusivyles.... nieko cia naujo neparodyta, viskas jau matyta ir girdeta kas yra siam zanre , o pabaiga dar ir paskubint sugebejo.

        Comment

        • wajietaus
          Narys
          • 2012 03 18
          • 37

          #34
          labai keista nes neapsisprendziu ka ziureti soul eater ar sita
          forume ivedes paieskos zodi radau sita pirmiau
          Spoileris:
          Spoileris:
          Spoileris:
          Spoileris:
          Spoileris:
          Spoileris:

          Comment

          • eimantas
            Naujokas
            • 2012 02 13
            • 6

            #35
            Autorius wajietaus
            labai keista nes neapsisprendziu ka ziureti soul eater ar sita
            forume ivedes paieskos zodi radau sita pirmiau
            soul eater daug daugiau seriju, ziurek sita pirmiau , bet visvien nusivilsi , man abieju pradzios patiko , bet kiek girdejau toliau ne pagal manga gryba nupjove , o soul eater pabaiga buvo tiesiog apsurdiska.
            Ao no exorcist dar nemaciau viso, bet manau ir ta pati gryba nupjove .
            Kagi lauksiu ova o gal jau yra kur su lt subs.

            Comment

            • Kazuya
              Nusipelnes
              • 2011 04 03
              • 42

              #36
              Nas sitas Anime buvo 5/5. Tik pabaiga geresne galejo parinkti. O taip tai gan idomu.

              Comment

              • varnass
                Narys

                • 2009 04 15
                • 59

                #37
                3/5 Istorija idomi visai nors buvo nuobodziu seriju dar nervindavo pagr veikejo banalios kalbos pries kiekviena kova

                “This is your life and it's ending one minute at a time”
                ― Chuck Palahniuk

                Comment

                • Nolikita

                  #38
                  Iš tikro šitą anime siunčiausi kažkodėl su nuomone , kad jis man nepatiks . Nežinau kodėl . Bet kai pradėjau žiūrėti , buvau labai nustebinta ... Jau po pirmo epizodo nebegalėjau atsitraukti . Iš tiesų laaabai patiko , tikrai įdomus , kaip tik mano stiliaus . Viskas labai gerai , mano nuomone nieko nei per daug , nei per mažai , & akies lygtais niekas nerėžė . Tik vienintėlis dalykas - kur pabaiga ? Galėjo normaliai užbaigti .. Vien dėl "pabaigos" duodu 9/10 ^^

                  Comment

                  • Red_Elf
                    pandų karai :D


                    • 2009 05 07
                    • 1112

                    #39
                    Jau pasirodė "Ao no Exorcist Movie" filmas, jį su titrais anglų kalba galite rasti štai >>čia<<

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      #40
                      Autorius Red_Elf
                      Jau pasirodė "Ao no Exorcist Movie" filmas, jį su titrais anglų kalba galite rasti štai >>čia<<
                      Yra bent minimali prasmė jį žiūrėt?

                      Comment

                      • Red_Elf
                        pandų karai :D


                        • 2009 05 07
                        • 1112

                        #41
                        Autorius Killerbee
                        Yra bent minimali prasmė jį žiūrėt?
                        Na, atvirai sakant tikėjausi kažko geriau, gal dėl to, jog stipriai laukiau Grafika aišku geresnė, nėra ko lyginti su TV, festivalio vaizdai fantastiški, ypač visur krentantys žvilgantys konfeti. Kad viskas būtų išbaigta, siužetui pritrūko šarmingo cinkelio. Nors viskas sklandu ir nuoseklu, bet kažkas negerai... o ir Kuro beveik neišlindo į kadrą, Zuikučiui iki jo dar toli. Visiems, kuriems patiko TV serijos, tikrai būtina pažiūrėti, o jei jos nekabino, kam dar pusantros valandos kankintis, nors man jos tikrai neprailgo (:

                        Comment

                        Working...