Rurouni Kenshin

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hellsing_lover
    Purinsesu no Darukuneso




    • 2007 02 15
    • 1318

    Autorius Taliban
    90min ir 1val 30min ne tas pats?
    Na, ne visi, pasirodo, matematikos pradinį kursą išėję

    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

    Comment

    • lialia
      GD <3

      • 2010 07 18
      • 383

      Vienas iš geriausių mano matytų anime. Piešimas labai gražus ir istorija pati tikrai įtraukianti. Mačius kelis kart iš eilės šitą anime ir kadangi vos ne viską atmintinai žinau tai vertinimas 5/5 arba 10/10. Čia jau jums rinktis. xDD
      http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
      Max parašo aukštis 130

      Comment

      • CocoDark
        Naujokas
        • 2011 06 30
        • 9

        Prisimenu kai kazkada per telika rode, kaip nostalgiska , seip geras anime, patiko veikejai , ir apskritai visas anime kietas

        Comment

        • YunaGii
          Stop hating everything-.-
          • 2011 06 28
          • 5

          Dar vienas mano vaikystes anime. Piesimas man tada ir dabar yra tikrai puikus, bei istorija nuostabi. Sis anime visalaik buvo mano megtamiausias, nes jame ir veiksmo ir emociju ir linksmu nutikimu ir japonijos tradiciju yra*butu lengviau isvardint ko jame nera*. Na tiesiog sis anime man labai prie sirdies n_n.
          Tad 5/5 :3

          Comment

          • alucard
            Narys
            • 2011 05 10
            • 70

            Vienas mano nuomone geriausiu animu apie samurajus,nes kad butų kas nors pralenkes nepastebėjau.o šiaip mano pirmas matytas iš rimtesniu anime.Isimintina serija buvo kenshio ir soujiro dvikova.
            First it control your mind
            Then it destroy your body

            Comment

            • kawaii shoujo
              Naujokas
              • 2010 05 22
              • 2

              KLASIKA

              Comment

              • Miesto_Druidas
                the journeyman



                • 2010 08 17
                • 1515

                Kas nors matėt Rurouni Kenshin: Shin Kyoto Hen OVA? Visiškai nesuprantu kodėl ji buvo daroma. Jau išblėso šiektiek prisiminimai apie originalų anime, bet OVA malonių prisiminimų neprikėlė. Mačiau tik pirmą iš dviejų, bet antros žiūrėti nebesinori, labai jau stipriai suskubinta istorija, kur nei kokios ypatingos animacijos nebuvo. Gal finalinis mūšis atrodys įspūdingai..., bet manau labiau verta peržiūrėti senąjį anime, kur ši arka tvarkingai buvo pateikta o ne per prievartą subrukta į šį formatą.
                Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2012-04-14, 16:43.

                Comment

                • valtiel
                  Narys


                  • 2012 04 12
                  • 82

                  Jau rašiau, bet jaučiu būtinybę pasikartot. Šitas anime serialas padarė didelę įtaką man, kai buvau vaikas. Įtakotas jo aš pradėjau mokytis piešti, pripaišiau daug storų sąsiuvinių su "Rurouni Kenshin" veikėjais, taip, kažkada aš turėjau kantrybės. Nežinau net, kas man dar galėjo padaryt tokią įtaką...

                  Šio filmuko stilius, muzika, veikėjai, openingai ir endingai - viskas tobula.

                  Noriu peržiūrėti visas OVAs.

                  Comment

                  Working...