Rurouni Kenshin

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • ForestTiger
    Me cool!

    • 2009 01 06
    • 101

    Mylimiausias mano anime... Asmeniškai nieko labiau įtraukiančio nesu mates, kai pamačiau kažkada šį anime per LNK (berods) tai nebegalejau atsiplešti
    Žiūrim į avatarą!

    Comment

    • FullMoonWoMitsuki
      forumo idiotas
      • 2009 04 14
      • 12

      Pirmasis mano anime
      Ir dar jis tebėra mano mėgstamiausių sąraše
      Ir turbūt ilgai bus
      Paskutinis pakeitimas nuo FullMoonWoMitsuki; 2009-04-15, 09:22.

      Comment

      • Mahiko
        Its pain time

        • 2009 04 12
        • 71

        Puikus anime .Bet mangos pabaiga man daug labiau patiko!

        Comment

        • Red_Elf
          pandų karai :D


          • 2009 05 07
          • 1112

          puikus anime, man jis vienas geriausių, tikra klasika
          kovos nuostabios, charakteriai puikūs ir išplėtoti, istorija įtraukianti... man tai - šedevras
          na šiaip tikrai gaila, kad vėliau buvo nukrypta nuo mangos, net istorija su krikščionimis tikrai pritrenkianti

          Comment

          • Winry
            Narys
            • 2009 03 17
            • 78

            TV serijas žiūrėjau dar lietuviškai įgarsintas. Seniai tai buvo Bet paliko labai gerus prisiminimus. Rurouni Kenshin gal ir nėra pats geriausias mano matytas anime, bet vienas iš tokių, kuriuos tikrai verta pažiūrėti

            Comment

            • Katekutaku-chan
              ^_^
              • 2009 02 20
              • 18

              GERIAUSIAS anime ^_^ , man labai patiko...

              Comment

              • usakou
                Rimtas forumo narys
                • 2009 04 19
                • 188

                bliam,,visdelto dievinu si anime ;DD nepralejdziu rytais nei vienos serijos

                Comment

                • ColdOne
                  And Who Am I?
                  • 2009 06 10
                  • 41

                  Mačiau kartoja per TV,kartais išeina užtaikyt. Ankščiau tai nepraleisdavau episodų kai rodė,patiko jis man labai ;}

                  Comment

                  • Paranoid
                    Naujokas
                    • 2009 06 22
                    • 16

                    Jooo, va čia tai anime. Klasika. Kartais pavyksta pataikyt ir per TV vieną kitą seriją pasižiūrėt, gi taip ir nepamačiau paskutinio ep'o. Paprastai nemėgstu ilgų animų, bet šitam galima padaryti išimtį.

                    Comment

                    • Mealxnea
                      Narys
                      • 2009 06 16
                      • 33

                      Animas dbr per LNk rodomas;]karts nuo karto pasiziuriu;D
                      sigpicDon't be mad because of that..

                      Comment

                      • Flintas
                        Narys
                        • 2009 01 19
                        • 47

                        Pats geriausias samurai zanro anime koky yramaciusios amno akys tiesiog super anime veikejai visi originalus saunus priesai irgi labai geri ypach shishyo . sis anime netgi patenka tarp mano 10 mylimiausiu anime saraso
                        labai ydomi istorija pacio Kenshin'o taip pat labai ydomi istorija sanousuke's nors ir neperdaugiausiai apie jy ka pasake bet sis anime taip prikausto ziureti kad as net nezinau kiek kartu jy mates labai labai geras kurinys sedevras 5/5 kas be ko

                        Comment

                        • NanaChan_
                          Love & Peace

                          • 2009 06 01
                          • 54

                          vienas mano mylimiausiu bet pirmųjų ;D šen sapnavau kad iš kad sapnavau kaip žiūrėjau 96 epą , kurio nėra šeip preikaištų gal ir nėra, kai pirmą kart žėjau mažai ką supratau (nu gi vaikas buvau),tai vat prieš porą mėn sugalvojau peržėt. kažkaip daugiau istoriją supratau. buvo tokių širdį graudinančių vietų kad apsižliumbt galėjau : kaip okina pasakė kenshiui nužudyt aoshi o misao ten žliumbė visą, arba kaip vargšas sanosuke tą krikščionių vado (vardo nebepamenu) sesę nešė o tą palindo po kulka ir mirė, ir tas 95 epas kaip kenshis vos nepaliko kaoru... ir kad kenshis traukė ten visus iš kelio išėjusius tai buvo kažkaip, parodoma kad visi klystam ir galim bandyt taisytis.
                          tik va kažkaip nukripimas nuo mangos nervino. kad nebuvo tos pilnos istorijos su enishi ir tomoe. būtų įdomu pažėt kasten būtų gavesi.

                          Comment

                          • Nikas
                            Narys
                            • 2009 05 15
                            • 34

                            Vienas iš pirmujų mano matitu anime, kai jį žiurėjau dar net nežinojau, kad žiuriu anime. Žinoma ir patiko šio anime įstorije veikėjei na mano nuomonė 5 balai už senus gerus laikus.

                            Comment

                            • H[asas]
                              WarGod'az

                              • 2009 05 22
                              • 125

                              Autorius Nikas
                              Vienas iš pirmujų mano matitu anime, kai jį žiurėjau dar net nežinojau, kad žiuriu anime. Žinoma ir patiko šio anime įstorije veikėjei na mano nuomonė 5 balai už senus gerus laikus.
                              Man ir panasiai nutiko pamaciau per tv is pradziu nelabai patiko, bet draugas vis kalbejo ir kalbejo koks nuostabus tai uzsimaniau perziuret visas serijas tikrai idomus ce jau be gincu

                              Comment

                              • Sagara
                                Ferrum Aeternum.

                                • 2009 07 20
                                • 78

                                Nuostabas anime. 5/5
                                Bet kažkodėl man, netaip kaip daugeliui, labiau patiko TV serijos negu OVA.
                                Galbūt dėl to, nes per TV serijas buvo daugiau humoro bei piešimas buvo netoks rimtas.

                                Comment

                                Working...