Princess Mononoke

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • halogenas

    #16
    kazkaip tikejausi geresnio darbo, mizyakis is tikro zino ka daro, nu bet ta mononoke gana pilkoka buvo, nors maciau tik pries kelis menesius bet jau nebegaleciau papasakot apie ka kas kur ten buvo

    Comment

    • narusegawa

      #17
      Autorius Evil_of_Darknesz
      Hmm... kazkaip antra karta paziurejus dar ydomiau pasidare net buvau pamirses kad princ ashitaka ranka buvo prakeikta, zodziu antra karta paziurejus daug geresnis ispudis paliko negu pirma....
      visai pritariu. mononoke reikia paziureti kelis kartus ,kad ji tau istrigtu i sirdi. antra,trecia karta paziurejus tikrai viskas tampa aiskiau ir todel dar graudziau ir graziau.

      damn, as juk pati ziurejau 'mononoke' nemaziau kaip 40 kartu. tikrai tikrai. buvo laikas,kai negalejau uzmigti nepaziurejus.ir kiekviena karta apsiverkdavau. that's sick ,i know. bet visgi- tai tik parodo ,koks stiprus sitas anime yra. arba kokia silpna esu as ,)
      Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2007-08-10, 19:55.

      Comment

      • Izzo
        one vs all, DIE AZ!



        • 2007 02 25
        • 1530

        #18
        kai buvau mazas gal kokiu 8-10 metu buvau mates per lnk todel beveik nieko neatsiminiau ka ten rode bet neseniai parsisiunciau ir pazejau is naujo.. spectacular...
        SCREW YOU, PEOPLE!

        Comment

        • Ledux
          PlixPlox

          • 2007 03 09
          • 135

          #19
          senokai matytas anime gan neblogai prisimenu ta superini anime kartu su broliu ziurėjome ryte . Uz sirdies griebia kaip reikalas zadu greitu laiku paziuret per kompa jau parsisiuntes esu
          sigpic

          http://ledux.myanimelist.net

          Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

          Nebūk jautis 2009

          Comment

          • Katsu
            Hajimemashite



            • 2007 01 18
            • 192

            #20
            Princess Mononoke yra nuostabus įrodymas, jog Hayao Miyazaki ir kartu Studio Ghibli yra ko gero vieni nuostabiausių anime filmų kūrėjai. Tai viena nuostabiausių istorijų apie Žmogaus ir Gamtos konfrontaciją. Filmas įtraukia nuo pat pradžios ir atrodo, kad pernelyg greitai pasibaigia. Visų fantastiškų elementų pateikimas labai patiko (vien tai, kaip buvo pavaizduotos medžių dvasios). Tik bežiūrint, vis neapleido jausmas, kad jau esu matęs ši filmą

            Comment

            • funkymonk
              Narys
              • 2007 05 23
              • 49

              #21
              mano viena ish pirmuju anime perzhiuretu. ash tada apakau nuo tos fantazijos ir spalvu. ishsizhiojes ziurejau shia animacija. dabar reguliariai perzhiuriu ja. visada malonu. 5+ vienareikshmishkai
              Paskutinis pakeitimas nuo funkymonk; 2007-11-23, 02:33.
              http://i52.photobucket.com/albums/g11/iljaP/cat.gif (neatitinka reikalavimų 500x130)

              Comment

              • AndriuxzD
                Naujokas
                • 2007 10 04
                • 13

                #22
                ale geras atsimenu senej senej zejeu per lnk bet nlb ka supratau che tos psichologinis kiek atsimenu
                sigpic

                Comment

                • Evil_of_Darknesz
                  Suicide is painless...

                  • 2006 04 09
                  • 998

                  #23
                  Nu psichologija man jis nelabai kvepia, labiau drama, action ir adventure...
                  Paskutinis pakeitimas nuo Evil_of_Darknesz; 2007-10-11, 15:15.

                  Comment

                  • Dai-Katana
                    Podcast or Death




                    • 2004 10 04
                    • 686

                    #24
                    Koks dar psichologinis? Ghibli kūriniai nelabai psichologiniai, nes nelabai įsivaziduoju šeimyninio reginio, kuris būtų psichologinis. Aišku kažkokia potekstė su idėja visada yra.

                    Fentezi istorija su geru veiksmu, arba pasaka. Šiaip labai man Mononoke Hime panašus į Nausicaa of the Valley of the Wind. Abu Ghibli'niai ir abu apie "gyvūnų" ir žmonių bei žmonių ir žmonių ryšius, "bendravimą". Aišku abu geri.

                    Greenpeace approved.~

                    SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                    Comment

                    • Miglaja
                      Cute potato ~


                      • 2007 12 16
                      • 551

                      #25
                      Gaila kad jo viso nemaciau Bet kiek maciau - uzteko susidaryti nuomone: visai neblogas,
                      Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                      Comment

                      • mylichka
                        laižiakas į skruostą


                        • 2007 12 28
                        • 223

                        #26
                        Man visai patiko. Bet gan seniai ziurejau, daugiau nei pries 2 metus, dabar speju ne taip ispudingai atrodytu kaip tada.
                        Ass.as.sin.

                        Comment

                        • Ajumi

                          #27
                          Kiek atsimenu neblogas anime (paskutini karta ziurejau pries 3metus.)

                          Comment

                          • Gambaris
                            Naujokas
                            • 2008 04 20
                            • 11

                            #28
                            Pirmą kart mačiau, kai per TV rodė. Labai patiko, tikrai susižavėjau. Atsiųsiu ir būtinai vėl pažiūrėsiu

                            Comment

                            • Viktoras
                              Rimtas forumo narys


                              • 2008 03 17
                              • 190

                              #29
                              Sedevras. Sedevras. Sedevras. Daugiau nieko nereikia besakyti!!!

                              Comment

                              • Haji
                                Horror and Mystic lover
                                • 2008 07 04
                                • 116

                                #30
                                na nzn man sitas anime laaabai patiko ;D

                                Comment

                                Working...