Dragon ball Z

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • lialia
    GD <3

    • 2010 07 18
    • 383

    #16
    Autorius NanaChan_
    net pačiai iš savęs darosi juokinga. kadangi orai tokie blogi ir nėr kas veikt įsitaisiau prieš tv, ai galvoju dbz pažiūrėsiu. pora epų parodė, tai kablį pagavau norėjosi prisimint kaip ten viskas buvo, tai kokių 60 epų pravariau freeza sagos. nu, dbr blaiviai žiūrint galiu pasakyt : man tiko tada prie nuotaikos, nes nereikėjo nė trupučio mąstyt. toks lengvas ir bukas žiūralas. tik taip atsibosdavo, kad ant lemiamų epizodų taip gumą užtempdavo. o aprašyme tikrai ryškiai pervertintas, nes atseit labai gražus vaizdas pieštas ranka. kai kurios vietos tikrai labai prastai animuotos, o kovos scenos kartojasi kaip tos kovos ~8 epizdodai ar daugiau.
    dbr tik kažkaip laiko gaila pasidarė, galėjau kažką rimčiau pasiimt. nors man dabar labai dažnai užplaukia nostalgija vaikystės dalykams
    Del aprasymo ziauriai pritariu. Ir del tu kovu tai kazkaip knisa. Cia DBZ s**ais nuejo tai dabar jau ir su Narutu tas pats. (cia kaip palyginimas) O del laiko svaistymo tai neissvaistei o tiesiog vaikyste prisiminei ir tiek.
    http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
    Max parašo aukštis 130

    Comment

    • edgaxs
      Narys

      • 2011 06 09
      • 41

      #17
      oi prisimenu, kai mazas buvau net nezinojau, kad cia anime. Maniau, kad cia animacinis filmukas, geru ispudziu paliko man vaikysteje 10/10

      Comment

      • varnass
        Narys

        • 2009 04 15
        • 59

        #18
        sita anime tikrai butu sunku objektyvei vertinti nes seniau kaip ir visi buvau stipriai juo susizavejas (jis gal net prie mano charakterio formavimosi prisidejo). vaikisteja atrode labai modernus piesimas ,o dabar nieko naujo ir pats anime pasidare nelabai idomus (gal delto kad jau visa mintinai moku). vien uz vaikisteja daryta itaka jam reiketu skirti 5 ,bet manu geras anime turetu buti idmus visa laika ipac sitas juk jis nera skirta vientik vaikam todel jam skiriu 4

        “This is your life and it's ending one minute at a time”
        ― Chuck Palahniuk

        Comment

        • TeraX
          Naujokas
          • 2008 01 30
          • 22

          #19
          Na aprašymas tai siaubingas... Kaip dešimtmečio vaiko. Būtent tokį būčiau parašęs prieš 10 metų, kai didžiausias kablys buvo ant DB...

          Na bet apie DB - tik gerai arba nieko. Tiesa, klaikiai daug filerių, viskas per daug užtęsta, bet pats anime - labai smagus. O be to ir piešimas visai padorus tiems laikams.

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • Lota :D
            Love and Peace~!

            • 2010 02 17
            • 239

            #20
            Sunku vertinti, kaip ir visus kitus vaikystės animus, nes dabar ne tai amžiaus kategorijai priklausau, bet iš tiesų, kaip ir sakė, apie DB - gerai arba nieko. Tiesa, kad fillerių daug ir viskas labai ištempta, ir matau daug minusų, kurių nemačiau anksčiau, bet vaikystėj aš labai mėgau DB, tad duodu 5/5. Subjektyvus vertinimas, žinau.
            Bet dabar nežiūrėčiau. Kai bendrai paėmus serijų 500+ , manau daug ką prasukčiau ir susigadinčiau malonų prisiminimą.

            Comment

            • Kenčis-Himura

              #21
              Autorius TeraX
              Na aprašymas tai siaubingas... Kaip dešimtmečio vaiko. Būtent tokį būčiau parašęs prieš 10 metų, kai didžiausias kablys buvo ant DB...

              Na bet apie DB - tik gerai arba nieko. Tiesa, klaikiai daug filerių, viskas per daug užtęsta, bet pats anime - labai smagus. O be to ir piešimas visai padorus tiems laikams.
              Tokių kaip tu AZ daug, mhm per daug. Tu kritikuoji, lygini su savimi, bet kai reikia imtis darbo visas action baigiasi.
              P.S. jei tu tu toks geras rašytojas, tai pats atprašyk DBZ taisytinų anime skyriuje. Tada ir išaiškės visas "Davinčiškumas"

              Comment

              • YunaGii
                Stop hating everything-.-
                • 2011 06 28
                • 5

                #22
                Vaikystės mylimiausias anime <3 *tada net nežinojau ką reiškia anime*.
                Mano nuomonė: Negaliu aš DBZ vertinti neigiamai, visdėlto pats pirmas mano matytas anime. Tai todėl jis man yra nuostabus anime n__n. Bet jei aš DBZ vaikystėj nebūčiau mačiusi, taj mano nuomonė skirtusi kaip diena ir naktis nuo dabartinės. Bet vidėlto šis anime yra legendinis ^^
                O dėl aprašymo, man čia viskas normaliai jame atrodo. Jei kam nepatinka gali parašyt geresnį(:

                Comment

                • Stein
                  Naujokas
                  • 2011 03 24
                  • 11

                  #23
                  Autorius daimonass
                  Geras tol, kol nepatai daugiau animiu....
                  pritariu kol esi snarglys 7 metų galima žiūrėt

                  Comment

                  • Miliukea
                    Naujokas
                    • 2011 08 24
                    • 27

                    #24
                    Tikrai jau klasika. Patinka šis filmukas, visa vaikystė praleista prie jo, dabar jis ir yra vienas iš mėgstamiausių, nes mano anime manija prasidėjo būtent nuo jo. Nors žinoma, dabar klaidų galiu pastebėti labai daug, bet pliusų irgi, man viskas patinka. Neša openingai, veikėjai, kovos, viskas, jis nieko nereikalauja, tik žiūrėjimo ><

                    Comment

                    • Miesto_Druidas
                      the journeyman



                      • 2010 08 17
                      • 1515

                      #25
                      Užklausiu ar jau kas žiūrėjo Dragon Ballz: Battle of Gods filmą? Kaip jums naujausias Goko pasispardymas didžiąjame ekrane?
                      Mano nuomone gavosi visai geras reunion special'as kino filmo pavidalu, aišku kaži ko nerealaus buvo galima tikėtis, ypač kai pats Akira Toriyama rašė filmo scenarijų, bet jau sunku sugalvoti, ką dar kūrėjai galėtų išmąstyti šioj frančizėj. Tad nors istorija ir nėra epinė, todėl labiau ir jautėsi kaip special'as nei atskira sagos dalis, bet dar kart pamatyti seniai pamėgtus veikėjus buvo išties smagu, tad jei jums to laisvai pakanka tikrai verta pažiūrėti.

                      Comment

                      Working...