IS: Infinite Stratos / IS: Infinite Stratos 2

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #16
    Autorius Driezius
    Taip yra, mano nuostabai. Ir Japonijoje pardavimai geri kiek teko pasiskaitinėti (virš 20,000 kopijų parduota per pirmą savaitę). Na turbūt vienas iš tų fenomenų be aiškios priežasties taip išeina Arba mergaitės labai įsimintinos ir per daug fainos pasitaikė . Na kaip bebūtų taip.
    Kažkur ne ten tu tūsiniesi..... Aš kažkaip niekur nemačiau nei daug komentarų nei diskusijų. Japonai apskritai skonio neturi, tai jau seniai yra įrodyta.

    Comment

    • Driezius
      Kas toks?

      • 2009 10 21
      • 143

      #17
      Autorius Killerbee
      Kažkur ne ten tu tūsiniesi..... Aš kažkaip niekur nemačiau nei daug komentarų nei diskusijų. Japonai apskritai skonio neturi, tai jau seniai yra įrodyta.
      teks keisti kompaniją ir tūsintis kitur

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #18
        Papildyta antru sezonu.

        Comment

        • diaxminde
          AD technician


          • 2008 09 21
          • 303

          #19
          Tai pagrindinis "čiuvas" prisipažino, kad jis gėjus, ar laukti 3 sezono?

          ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            #20
            Autorius diaxminde
            Tai pagrindinis "čiuvas" prisipažino, kad jis gėjus, ar laukti 3 sezono?
            Nemanau, kad jis taip greitai susipras.....

            Comment

            • Red_Elf
              pandų karai :D


              • 2009 05 07
              • 1112

              #21
              Liūdnas vaizdelis ): net labai liūdnas... mačiau pirmą sezoną kaip ongoing, jau tuo metu nesužavėjo nors net neturėjau didelio haremų bagažo, o pamačius antrą sezoną dabar pasidarė dar liūdniau /: Vaikis vienas kvailiausių apkritai kiek esu mačiusi, o merginos taip pat vienos labiausiai nervinančių, kam jų būrį reikėjo dar pagausinti, nes vaizdelį nepagerino, bet tik pagadino. Charlotte antrame sezone jau irgi nebe taip spindi kaip pirmajame.

              Nors S2 baigiau žiūrėti prieš mėnesį ir 5 dienas, jau nebeprisimenu jo pabaigos. Nežinau, čia toks prastas serialas ar mano galva, bet kažkaip manau jog tai pirmasis variantas. Ir dar MAL daviau jam 7!!! už ką net pati nepamenu, gal girta buvau..?

              Autorius diaxminde
              Tai pagrindinis "čiuvas" prisipažino, kad jis gėjus, ar laukti 3 sezono?
              turint galvoje bernelio intelektą ir tempus, dar gali net trečio sezono ryškiai neužtekti (:

              Comment

              Working...