Onii-chan no Koto nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Onii-chan no Koto nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!


    ]
    Onii-chan no Koto nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!


    Režisierius: Keitaro Motonaga
    Studija: Zexcs
    Žanrai: komedija, erotika, haremas
    Transliacija: 09.01.2011 - 27.03.2011
    MAL reitingas: 6.86
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / Pavalgom^^



    Aprašymas: Shuusuke yra iš pirmo žvilgsnio visai normalus berniukas, bet labai jau patvirkęs. Jo kambaryje yra pora tonų nepadorios literatūros, o kompiuteryje paslėpta ne viena dešimtis gigabaitų nuotraukų ir žaidimų. Jaunesnioji sesuo Nao puikiai žino brolio "hobį", bet jos tai visai netrikdo. Greičiau atvirkščiai, jai labai patinka Shuusuke erzinti ir kankinti. Tai triūsikėlius parodo tai kažką daugiau ir tiesiog kaifuoja nuo brolio reakcijos. Nao sužino, kad ji yra netikra sesuo. Iš pradžių nuliūsta. O kaip dabar bus su kraujomaišos tabu ir skausmingos bei uždraustos meilės "malonumais"?! Bet gal ne viskas yra taip blogai? Normali meilė irgi turi savo privalumų. Problema yra tik pats Shuusuke, kuris į Nao žiūri kaip į tikrą seserį ir šeip į tikras mergaites rimtai nežiūri. Negana to viena po kitos pradeda lysti konkurentės, kurios nepalengvina ir taip sunkios užduoties.



    Kažin ar yra labiau nutrinta tema nei visokio plauko sesutės, bet neskubėkite teisti. Net jei vien nuo žodžio "onii-chan" jums jau darosi bloga. Pirmiausia išsiaiškinkime su žanrais. Romantikos prie žanrų nerašiau specialiai. Atsiprašau, bet čia jos nepamačiau. Erotikos truputi yra, jo.... Tik nesupratau kam čia reikėjo cenzūruoti triūsikus visokiais pingvinais. Kuo tie nekalti padarėliai nusikalto?^^ Vis tiek nuo to serialas padoresnis nepasidarė, nes nepadorūs čia yra ne vaizdai, o žodžiai ir poelgiai. Haremas yra, bet daugiau kaip fonas ir siužeto katalizatorius. Va humoro čia daug, bet juokas yra procesas rimtas ir individualus. Jums patinka kalbos apie masturbaciją ir visokius iškrypimus? Jūs virstat iš fotelio nuo natūralo kančių skaitant gėjišką mangą? Tada šis serialas yra jums. Likusieji praskrenda kaip faniera virš Paryžiaus.
    Personažai čia yra smagūs ir visi daugiau ar mažiau nenormalūs. Ir dar didelis klausimas kuris iš jų labiausiai iškrypęs. Aš balsuočiau už Nao. Velnių priėdusi merga. Va personažų piešimas keistokas. Pirmiausia į akis krenta didelės ausys ir kūnų proporcijos. Vargšės mergaičių kojytės. Kojinės taip spaudžia šlaunis, kad atrodo jei serija truktų bent penkiomis minutėmis ilgiau tai jas tektų amputuoti.^^ Tai gali patikti arba ne, bet čia personažai bent jau skiriasi nuo šiuolaikinėje anime industrijoje dominuojančios klonų armijos. Šeip pats piešimas yra neblogas ir šiuolaikiškas.

    Reziumė: Man patiko, nedidelį septynetą galiu parašyti. Kita vertus aš jau beveik pritariu bandymams griežtinti anime cenzūra. Kas per daug tas nesveika.


    Tėvą vėl nuskriaudė......


    14
    5
    28.57%
    4
    4
    64.29%
    9
    3
    7.14%
    1
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Shenn
    Forumo ligonis


    • 2009 09 21
    • 539

    #2
    Viena iš dviejų ,mano žiurėtų, žiemos sezono komedijų. Labiausiai pralinksmino juodu pedkelnių ir vyriškų spenelių fetišas. Dar kai Nao su Iroha kai sekdavo Shuusuke ,jog buvo apsirupinusios visom pagalbinem to priemonem, netgi purškalu nuo uodų Nepasirodė labai jau nepadorus, arba aš jau per daug pripratau prie tokiu vaizdų. Va jei išeis dvd be tų visų katinų ir pingvinų tada dar gal... Aišku padarant visus personažus nenormalius pigiausias būdas kūrejams bandant išspaust komedija. Tiesa, man jau amnezija turbūt, arba dėl to ,kad žiurejau ongoing,nepamenu. Bet smalsu kuom ir vėl tėvą nuskriaudė ?

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      #3
      Autorius Shenn
      Bet smalsu kuom ir vėl tėvą nuskriaudė ?
      Tik viena (pora?) kartų per visą serialą parodė.....

      Comment

      • Egura
        Super mega ultra rašytojas


        • 2007 05 17
        • 684

        #4
        Šitą serialą pradėjau žiūrėti vien tik dėl .... kham...
        Spoileris:

        Šiaip animas lėkštokas, artas jo turi bjauroką stilizaciją,... na apart tų scenų, kaip, kad spoileryje... vis tempiu pažiūrėti paskutines serijas, nes turbūt džiaugsmo mano akim jau nebebus :/ Na bet aš nesu ecchio fanė, taip, kad ko ir norėti... gal kokio 6,5 man jis ir bus vertas, ir tai vien tik BLinių scenų dėka toks sąlyginai aukštas balas.

        Comment

        • Puny
          Coffee lover

          • 2007 12 09
          • 101

          #5
          Kadangi "kažko" iš šito anime nesitikėjau, todėl ir nusivylus nelikau. Kam patinka "bajeriai apie kitą galą" - tam šitas anime patiks Tiesa, viską darko tikrai keistas piešimas, bet prie jo priprantama.. Pabaigos tikėjausi "įdomesnės". Gal bus antras sezonas? Mielai jį pažiūrėčiau, nes pirmas susižiūrėjo labai lengvai...
          Duodu 4/5, nes piešimas buvo tikrai ne mano skonio...
          P.s. ko gero įvertinimas būtų žemesnis, jei šiame anime sezone būtų daugiau įtikusių anime...bet yra kaip yra

          Comment

          • amidau
            ☣☠☣







            • 2007 04 25
            • 1384

            #6
            7/10 visai linksmas ir vietomis gan durnas serialas. Kas patiko tai fanatikė pervy sesuo, ji praktiškai ir išlaikė dėmesį...

            Comment

            • dfsafsaf
              Beautiful Lies

              • 2010 05 13
              • 261

              #7
              Peržiūrėjau šito pirmą seriją nepilnai, tai ką pamačiau, visai patiko ir sukėlė juoko, bet tada atsirado tą kvaila cenzūra...(nors kaip pastebėjau tam pačiam ep, ji ne visur buvo...)
              Taip ir išjungiau nedažiūrėjęs pirmo epizodo ir dabar laukiu kada išeis pilnas BD releasas, nes pagal visus atsiliepimus apie jį, šis anime pats tas lengvam pasižiūrėjimui.

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #8
                Autorius Egura
                Šitą serialą pradėjau žiūrėti vien tik dėl .... kham...
                Spoileris:

                Šiaip animas lėkštokas, artas jo turi bjauroką stilizaciją,... na apart tų scenų, kaip, kad spoileryje... vis tempiu pažiūrėti paskutines serijas, nes turbūt džiaugsmo mano akim jau nebebus :/ Na bet aš nesu ecchio fanė, taip, kad ko ir norėti... gal kokio 6,5 man jis ir bus vertas, ir tai vien tik BLinių scenų dėka toks sąlyginai aukštas balas.
                Kaip tik dėl šito norėjau šitą serialą tau rekomenduot, bet kaip matau jau nebereikia. Ech, gaila buvo berniuko, stipriai trenkė jam per psichiką.....
                Autorius dfsafsaf
                Peržiūrėjau šito pirmą seriją nepilnai, tai ką pamačiau, visai patiko ir sukėlė juoko, bet tada atsirado tą kvaila cenzūra...(nors kaip pastebėjau tam pačiam ep, ji ne visur buvo...)
                Taip ir išjungiau nedažiūrėjęs pirmo epizodo ir dabar laukiu kada išeis pilnas BD releasas, nes pagal visus atsiliepimus apie jį, šis anime pats tas lengvam pasižiūrėjimui.
                Jo, atrodė lyg patys kūrėjai nežinojo ką cenzūruoti. Manau BD relyzo laukti neverta. Nu pamatysi triūsikus.....tipo nematęs.... Geriau jau pingvinai....

                Comment

                • Sable
                  The Hitchhiker





                  • 2005 03 11
                  • 1530

                  #9
                  Puse velnio. Išplaukė pagrinde sesutės Nao dėka. Kaip ir daugeliui, tai nemažai akis badė piešimo stilius. Apart minėtų dalykų, tai dar ir akys kažkaip keistai labai atrodė (in their normal mode at least), lyg vaistų privartoję veikėjai, lyg neišsimiegoję ar dar koks velnias, na vis kažkaip kliūdė.

                  Comment

                  • ciombiukas
                    Forumo maniakas




                    • 2009 09 18
                    • 463

                    #10
                    Visai normaliai susižiūrėjo, tik kad piešimas nepatiko, kažkaip man per daug tų proporcijų nesilaikė, o šeip gan neblogai buvo sugalvota istorija ir pagrindinės herojos itin patiko, turbūt tai ir traukė jį žiūrėti. 3.5/5 nes nėra blogas.

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • dfsafsaf
                      Beautiful Lies

                      • 2010 05 13
                      • 261

                      #11
                      Užsinorėjau pažiūrėt kažką panašaus ir prisiminiau, jog jau BD šio anime išėję.
                      Visai lengvai susižiūrėjo, buvo įdomu stebėt visus personažus, kažkaip visi patiko (man taip nedažnai būna) ir tikrai daug kartu prajuokino. Bet visgi vietomis buvo biški nuobodoka.
                      6/10

                      Comment

                      Working...