Hachimitsu to Clover

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Kleopso
    Followkata Toushifollow


    • 2008 04 01
    • 208

    #16
    Uztikrintai sedi geriausiu slice of life tarpe. Retas atvejis, kad anime butu taip puikiai isvystytas ne tik is komedijos, bet ir is dramos puses. Veikeju daug ir visi jie atskleisti puikiai, kiekvienas su savo svajonemis ir siekiais. Antras sezonas isvis virsijo visus lukescius. Ir jis jau net nebejuokino, tiesiog viskas buvo per daug rimta. Nuostabus darbas.

    Comment

    • Petras
      Senjougahara Fascination
      • 2008 04 12
      • 38

      #17
      Paprastai nežiūriu slice of life, bet Honey and Clover sužavėjo. Eiliniams kvailiems school life anime iš H&C tik mokytis ir mokytis Puikūs veikėjai ir istorija.

      Shinobu Morita mano mėgstamiausias veikėjas, žmogus be galo talentingas, tik vaikydamasis savo tikslų ne visada savo galimybes realizuoja.

      Dar patiko special'ai, berods 'L' ar tai 'F', kažkuris epizodas labai juokingas buvo

      Comment

      • Evil_of_Darknesz
        Suicide is painless...

        • 2006 04 09
        • 998

        #18
        Katik pradejau ziuret, iskarto pakirto. Plaucius dar ir dabar skauda po pirmo epo... Kazkaip pastaruoju pataikau ant idomiu anime

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #19
          Nei įspūdinga komedija, nei įspūdinga drama, bet įdomi dviejų brolių istorija, o bendrai paėmus tai toks pakankamai pusėtinas gyvenimiškas anime, kuriame kartais dar kažkiek nustebino filosofiniai gyvenimo esmės ir tikslo apibrėžimai. Buvo šiek tiek ir šypseną keliančių momentų.. ypač pėlytės ir katino santykiai. Keista buvo girdėt, kad kai kam labai šlykštūs piešimas ir veikėjai, nes man pasirodė pakankamai spalvingas ir gražus, o ir visi veikėjai, įskaitant ir Hagu, atrodė labai net simpatiškai ir mielai... o ir igarsinimas merginų taip pat pasirodė labai kawainas... keista, kad tik man vienam tai atrodo, o gal kaikas senai matė žemo ugio žmonių? Bet kūrėjai gal tik persistengė dėl vienos iš merginų nulinio krutų dydžio.

          Labai patiko pirmo sezono istojamoji daina ir antro sezono užbaigiamoji... niekada neprasukdavau Dalinai sutinku su Killerbee, kad jei šiuos du sezonus būtų sudėję į vieną tai būtų išėjęs tikrai geras šedevras.
          Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-04-22, 14:55.

          Comment

          • Huy-san
            657

            • 2008 01 31
            • 160

            #20
            blemba, man nutiko keisciausias dalykas... pradejau ziuret ir pasirode visai nieko anime, bet kai tik atsirado ta blondine.. bloga darosi kas kart kai ja matau vienu zodziu dropinau as ta honey

            Comment

            • Moon.Phantom
              Negative Creep
              • 2008 01 04
              • 43

              #21
              Autorius Huy-san
              blemba, man nutiko keisciausias dalykas... pradejau ziuret ir pasirode visai nieko anime, bet kai tik atsirado ta blondine.. bloga darosi kas kart kai ja matau vienu zodziu dropinau as ta honey
              Man ta blondine..irgi keistokai atrode XD Sejp geras anime. Seniai kazko panasaus neziurejau, taigi, tikiuosi, gerai sueis..




              Comment

              • despair
                bud sweat and beers...

                • 2007 06 01
                • 168

                #22
                Neseniai ir as pradejau ziureti si sedevra. Nuo pat pradzios mane smarkiai itrauke. Patinka sio anime atmosfera bei veikejai (kawaii). Beveik kiekvienoje serijoje ispaudziu sypsena

                Comment

                • Lover

                  #23
                  O gash! Peržiūrėjau.. Ta blondinė tokia saldi, kad tikrai bloga darosi.. Kiek jai metų? 19? Neatrodo.. Šiaip labiausiai tai pabaiga patiko :3

                  Comment

                  • ciombiukas
                    Forumo maniakas




                    • 2009 09 18
                    • 463

                    #24
                    Tikrai labai geras anime, labai mane suzavejo, vienas geriausiu mano matytu slice of life anime. Piesimas labai grazus, nors kiek ir neiprastas, bet prie jo labai greit priprantama, istorija labai idomi (labai patiko studentisko gyvenimo vaizdavimas), veikejai labai ivairus. Komedija siame anime yra tikrai labai gera, negalejau nesijuokti. Aprasyme prie zanru parasyta shojo, bet jis tikrai i toki nepanasus, taigi nesibaimindami imkite. Viska apibendrinant nuostabus kurinys kuriam lengva ranka duodu 5/5.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2010-11-17, 19:57. Priežastis: 8 "labai" yra per daug vienam nedideliam komentare >.>

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Sable
                      The Hitchhiker





                      • 2005 03 11
                      • 1530

                      #25
                      Buvau bekeliaudamas perziurejes dar karta. Paskutines pirmo sezono serijos sukele nemazai minciu ir vel, gavau daugiau ikvepimo Pats gi dviraciu keliaves esu ir dabar bekeliauju tik kad autostopu. Ne isimtis kad animas turejes matyt ir poveikio tiem mano sumanymam keliaut. Well, ir sigas kaip iprasta savo vietoj sedi

                      Comment

                      • ewlds
                        hard to understand
                        • 2009 02 14
                        • 120

                        #26
                        Super anime. Pirmas sezonas labai aptiko ir net kazkaip baisu buvo antra ziureti, kad nesugadintu ispudzio nes man asmeniskai ir pirmojo pabaiga visai tiko, paliko vietos pamastymams kaip ten baigsis. Stai antras sezonas gal kiek perdaug depresovas kaip mano skoniui.
                        Spoileris:
                        As asmeniskai norejau, kad Hagu "susimestu" su Takemotu nes man jie kazkaip gerai ziurejosi kaip pora, bet kai atsitiko ta nelaime tai manau anime pasibaige geriausiai kaip galejo.

                        Dar labai likau suzavetas anime muzika.. ta prasme, kad jos buvo gana daug (daznai grodavo ivairios dainos fone ir labai tinkamos tomis situacijomis).
                        Tai gi. Pirmaji sezona vertinu 5 o antra 4 = 4,5 (5). Manau visiems slice of life gerbejams verta paziureti.
                        ^_^

                        Comment

                        Working...