MM!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    MM!

    MM!


    Režisierius: Tsuyoshi Nagasawa
    Studija: XEBEC
    Žanrai: komedija, romantika
    Transliacija: 02.10.2010 - 18.12.2010
    MAL reitingas: 7.59
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV




    Aprašymas: Klystate jei manote, kad iškrypėliams gyventi yra lengva. Kaip pavyzdį paimkime Taro Sado. Pavardė čia ne atsitiktinumas, o greičiau likimas. Iš pirmo žvilgsnio jis yra visai normalus berniukas, bet užtenka tik griežtesnio judesio ar žodžio ir Taro pavirsta į mazochistų karalių. Tiesa, reaguoja jis tik į gražias (o kitokių būna?) mergaites. Savo iškrypimą slėpti sakėsi gerai, bet bėda - meilė. Mylimoji tai ne klasės draugai, nepasislėpsi. Taro pasiryžo išsigydyti, bet stebuklingų vaistų nuo jo ligos nėra. Kaip tyčia draugas pasiūlė nueiti į "Paskutinės instancijos" klubą, kuris ir sprendžia įvairias mokinių problemas. Jam vadovauja Mio Isurugi, didybės manija serganti mergaitė, kuri su dideliu entuziazmu apsiėmė Taro gydymu. Va tik jos gydymo metodai labai paprasti - nuo ko susirgai tuo ir gydykis. Na turi gi būti pas žmogų savisaugos instinktas! O gal tai tiesiog mergaitės sadistinių poreikių tenkinimas? Skrodimas parodys nuo ko mirė pacientas.



    Pradžia nieko gero nežadėjo. Kažkokia lolė ant posterio ir dar kažkoks kvailas pavadinimas. Smagu, kad anime mane vis dar kartais sugeba maloniai nustebinti. Lolė thunderė buvo nuspėjamas, bet žiauriai smagus personažas. Galit mesti į mane akmenį, bet jei palyginsim tarkim su Taiga tai Mio yra maždaug penkiasdešimt kartų geresnė. Absoliučiai pakvaišusi mergiotė. Jau nekalbu apie kosplėjų, išvaizdą ir kartais išlendančią jautriąja jos charakterio pusę. Neerzino net labai jau perdėtas agresyvumas. Mio gi yra kaip Džeimsas Bondas - su licenzija....tik ne žudyti, o mušti. Čia apskritai nėra normalių personažų. Tatsukichi yra transvestitas turintis moterišką alter-ego. Arashiko serga androfobija ir vyriškos giminės atstovą gali užmušti vien dėl nekalto prisilietimo. Jos draugė Yumi turi lesbietiškų polinkių. Mamos ir sesers meilė irgi nelabai normali. Apie Taro net nekalbu. Jo dėka pavadinimą gali iššifruoti kaip "Mega Mazochistas". Likę veikėjai ne ką normalesni. Neliko nuošalyje ir romantika. Aišku kiek jos gali būti komedijoje. Šio serialo nepavadinčiau haremu, nors ir yra požymių. Vis tik labai jau aiškios dvi favoritės. Visai vykęs ir siužetas, o tiksliau jo nebuvimas. Anime yra lygus ir nenukrypsta į lankas. Džiugu, kad kūrėjai išvengė bereikalingo dramatizavimo, moralizavimo ir kartu neperlenkė lazdos. Serialo nėra labai jau nepadorus, bet turbūt dėl to yra toks efektingas vienintelis(?) triūsikų parodymas....^^

    Reziumė: Na pagaliau normali komedija. Tiesiog atgaiva sielai po nykiai niūraus sezono. Kūrėjai sąžiningai padirbėjo ir iškrypėlius parodė su ironija ir humoru. 8 balai.


    Žinau, daugoka skrynų, bet labai jau šis anime yra fotogeniškas....^^





    Spoileris:
    28
    5
    42.86%
    12
    4
    46.43%
    13
    3
    3.57%
    1
    2
    3.57%
    1
    1
    3.57%
    1
  • Puny
    Coffee lover

    • 2007 12 09
    • 101

    #2
    Man patiko - labai Praktiškai visi ep. skirtingi - tikrai nebuvo taip, kad galvočiau "o.. ir vėl tas pats", veikėjai irgi skirtingi... ir aišku, su savais pervertiškais polinkiais - nuo ko tik smagiau Ir nors tikrai pradžia nieko gero nežadėjo, bet rezultatas - puikus. Gera komedija su geru piešimu ir pakankamai normaliu humoru (prisiminkim Seitokai Yakuindomo - nežinau kaip jum... bet man ten dauguma pervertiškų bajerių buvo keistoki...).
    Duodu 5/5, už tai, kad MM! buvo vienas geriausių praito sezono anime .
    P.S. Tos vietos su Super Hentai buvo nerealios

    Comment

    • sviesta
      Naujokas
      • 2010 07 23
      • 14

      #3
      Kiekvienas veikėjas paveikė vis kitaip,bet įspūdį paliko. 4/5
      Memory stick not functioning-who are you,again...?

      Comment

      • dfsafsaf
        Beautiful Lies

        • 2010 05 13
        • 261

        #4
        Anime smagus, jo gan stipriai laukiau perskaitęs aprašymą dar prieš rudens sezoną ir peržiūrėjas visiškai nenusivyliau, o dar kai mėgstu tsunderė personažus, tai tvirtai 8/10 balai, nes buvo kai kuriuose vietose man jau gal net nžn kaip išsireikšt, bet gal per kvailas ?
        Kaip ir visų tokių anime, aiškų labai laukiu pasirodančių specialų dėl juose esančio fanserviso

        Comment

        • ciombiukas
          Forumo maniakas




          • 2009 09 18
          • 463

          #5
          Labai linksmas ir nuotaiką pakeliantis anime, žiūrėjau išjungęs smegenis, tai jis man labai gerai "suėjo". Piešimas puikus, herojai labai įdomūs, istorija gan išsiskirianti savo sumanymu, bet tikrai smagi. 4/5 ir tikrai verta dėmesio 2010 metų komedija.

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • demoniacman666
            Forumo vilkas

            • 2008 04 16
            • 368

            #6
            Visomis prasmemis malonus anime tiek akiai, tiek sielai... Tikrai vykes humoras, idomus personazai, grazus piesimas... ko dar noreti? (nebent 2 sezono) Ypac puiki atgaiva po tokios depresuchos kaip Saikano, paziurejes supratau koks vis delto grazus tas gyvenimas. Be jokios abejones 5/5

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • Shenn
              Forumo ligonis


              • 2009 09 21
              • 539

              #7
              Na, šis anime buvo vienas iš dvieju megiamiausių rudens sezono komedijų. Patiko tai, kad priešingai nei daugumoje kitų šio žanro animiu kai bernas gauna į kaulus iš merginos, dažnai už nieka, tai nė trupučio neerzino, o buvo net juokinga. Aišku dėl to kalta Taro reakcija Ne visai sutikčiau, jog visai išvengė dramatizmo. Buvo keletas momentu kai iš giedro dangaus bandė paspaust dramos ne vietoje kūrėjai. Bet nedaug ir bendros nuomones ir vertinimo man tai nesugadino. 8/10 už DBZ parodija ir Taro "kančias". O dė "spyrio" mano mėgstamai Taigai... hmm, akmens metimui šalia kaip ir nėra.. Kaip čia dabar atsiteist? Sugalvojau! Killerbee, Kira yra šimtą kart blogesnis mecha pilotas nei ta persona kur "Code Geass" valdė tą lievą batą mechą Va, turėtu skaudėt gal
              Paskutinis pakeitimas nuo Shenn; 2011-01-16, 21:38.

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #8
                Autorius Shenn
                Kira yra šimtą kart blogesnis mecha pilotas nei ta persona kur "Code Geass" valdė tą lievą batą mechą Va, turėtu skaudėt gal
                Spoileris:
                Nėra kietesnio piloto už Kirą ir aš esu jo pranašas. Bent jau tikrai ne tas is CG su savo lieva mecha.

                Comment

                • TeraX
                  Naujokas
                  • 2008 01 30
                  • 22

                  #9
                  Šiaip jau tokių anime vengiau, bet šitas matyt privers pakoreguoti savo nuomonę. Jau seniai taip nesijuokiau žiūrėdamas į ekraną
                  Nepaisant visai nevaikiško humoro, viskas taip keistai mielai vaikiška ir žiauriai juokinga.
                  Gal tik vėliau per daug pradėjo parodijuoti DBZ: pirmas kartas buvo geras, o antro jau kiek per daug buvo.

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • soldrao
                    anime/drama fan >.<
                    • 2010 11 20
                    • 17

                    #10
                    Superinis!

                    Nereali "perversiška" komedija be jokios rutinos
                    šiaip aš vengiu tokių "pervert" anime, bet šis anime buvo tiesiog "perversiškai" juokingas
                    mane sužavėjo ta blondinė. Tiesą sakant, net užsinorėjau pradėt mokytis kokių nors kovos menų
                    "A smart man learns from his mistakes, a wise man learns from the mistakes of others"

                    Comment

                    • Squalleh
                      .MØNSOON.



                      • 2009 01 12
                      • 1892

                      #11
                      Teko peržiūrėti tai kaip pralaimėjimą ginče. Jeigu aprašyti vienu sakiniu - MM! yra nuobodus, nejuokingas, visa laika pasikartojantis, fanserviso neturintis ir absoliučiai kvailus serijalas.
                      3/10

                      Comment

                      Working...