Shiki TV (2010)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1515

    #31
    Na man Shiki yra šedevras, kažkas nerealaus, patiko visas, tiek lėta bet labai efektinga ir šiurpoka pirmoji pusė (nebuvo nė trupučio nuobodu) tiek visai kitokio pobūdžio ir greito tempo (ypač gale) antra pusė. Aišku gale tas tempas buvo kiek per greitas tad kai kurie įvykiai buvo iškirpti, na bet bus du dvd epizodai, kurie tas spragas užpildys, tad bent tai gerai. Sužavėjo visa ta mažo miestelio atmosfera, daug įvairių veikėjų. Labiausiai patikęs pastaruoju metu žiūrėtas anime.

    Comment

    • Airiz
      מיד





      • 2004 01 09
      • 1656

      #32
      Tiesa pasakius įvarė jisai man žiovulį.

      Comment

      • sailoranime
        Guardian -.-
        • 2011 02 20
        • 11

        #33
        Visai neblogas AMV, bet kai kurios vietos vietos yra tikrai nuobodžios.
        Nors nesu didelė anime žinovė, bet tikrai esu mačius geresnių.
        Just believe in myself and my dream, anyone could be a hero and heroine.

        Comment

        • Mapicy
          Morka iš prigimties

          • 2009 11 26
          • 138

          #34
          Kolkas esu 8 epe ir dar nenusibodo na ka tikiuosi perziuret iki galo Pirmas vampyru zanro anime man..

          Comment

          • Donas
            Naujokas
            • 2011 02 03
            • 10

            #35
            Nava pasirode sio anime OVA. Isijungiau ir prasidejo nuostabiu soundtracku .Bet tai kas buvo veliau lb nuvyle, nebebuvo netgi tu fantastisku sukuosenu. Viskas kas liko gero tai soundtrack. O po to tik

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              #36
              Puikus pavyzdys to, kuo Twilight galėjo būti, bet niekada nebus. Žiurėti buvo idomu, piešimas gražus, veikėjų santykiai parodyti taip, kaip reikia, siužetas užbaigtas = likau patenkintas -> aukščiausias balas.

              Comment

              • OpHiEll
                Rimtas forumo narys

                • 2009 11 29
                • 123

                #37
                Autorius Squall
                Puikus pavyzdys to, kuo Twilight galėjo būti, bet niekada nebus. Žiurėti buvo idomu, piešimas gražus, veikėjų santykiai parodyti taip, kaip reikia, siužetas užbaigtas = likau patenkintas -> aukščiausias balas.
                Nu jo čia bent jau vampyrai normalus bijojo saulės spindulių o nešvytėjo nuo jų kaip kalėdų lemputės.Tik tie įpatingieji nebijojo saulės, bet vistiek nešvietė


                Big things have small beginnings


                There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                Comment

                • pinokio
                  友情

                  • 2008 11 16
                  • 218

                  #38
                  Jau seniai žiūrėjau kokį anime, nes po visų fanservisų nieko nesinorėjo Tačiau pamatęs šio anime kelias serijas, taip užsikabliavau, kad peržiūrėjau viską per savaitę (čia pas mane labai greitai jau) Patiko ir mintis ir piešimas, ir šukuosenos Jau seniai tokių nemačiau Šiaip šiam anime tikrai galima duoti 4,5 balo (-0,5 už tas Tatsumi ausis ar kas ten, bei neatskleistas vilkolakių galias )
                  Spoileris:
                  P.S ten pabaigoj parodo kaip iš Satoba kaimelio išvažiuoja tas jaunasis vienuolis su kažkokia dėže. Manau, kad visiem ir taip aišku kas toje dėžėje, tik man iškilo klausimas - tai tas vienuolis irgi tikriausiai bus vilkolakis, ar ne?
                  Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2011-07-23, 15:18. Priežastis: uzdėjau spoila

                  Comment

                  • Riko-chan
                    Naujokas
                    • 2011 07 20
                    • 11

                    #39
                    Ir aš pažiūrėjus kelias serijas "užkibau" ir labai greit pęržiūrėjau visą anime . Galiu pasakyt kad laaabai patiko ir piešimas ir istorija , siūlau visiems nemačiusiems pažiūrėti , duodu 5/5 .

                    Comment

                    Working...