Kami nomi zo Shiru Sekai / Kami nomi zo Shiru Sekai II

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Kami nomi zo Shiru Sekai / Kami nomi zo Shiru Sekai II

    Kami nomi zo Shiru Sekai


    Režisierius: Shigehito Takayanagi
    Studija: Manglobe Inc
    Žanrai: komedija, romantika, mistika
    Transliacija: 07.10.2010 - 23.12.2010
    MAL reitingas: 8.09
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Real idols vs game idols

    AniDB ANN MAL


    Aprašymas: Keima Katsuragi vadina save Dievu užkariautoju. Pasaulyje nėra mergaitės kurios jis negalėtų suvilioti. Deja, kalba eina tik apie pasimatymų simuliatorių silpnąją lytį. Užtat tokiuose žaidimuose jis tikrai yra genijus. Savotiška....mmm....šlovė berniuko neaplenkė. Jis pastoviai sulaukia pagalbos prašymų iš kitų žaidėjų. Keima džiaugėsi eiline pergale meilės fronte, bet džiaugsmą aptemdė netikėtai gautas provokacinio turinio laiškas - Mol, o ne baisu dievui pademonstruoti savo sugebėjimus? Dievo tai nesutrikdė ir ilgai nemastęs paspaudė "Sutinku". Gal ir be reikalo paspaudė. Šiuo neatsargiu piršto mostu jis pasirašė kontraktą su demonų pasauliu, pagal kurį padedamas kawainos velniūkštės privalo medžioti pabėgusius demoniukus, kurie slepiasi mergaičių širdyse. Vienintelis būdas juos iš ten išvaryti yra meilė. Kai tik mergaitė įsimylės demonui tiesiog nebeliks vietos. Bėda tame, kad Keimai absoliučiai neįdomios realios mergaitės, bet pasiūsti visus velniop irgi negali, juk kontrakto sulaužymas yra baudžiamas mirtimi. Vienintelė išeitis yra tie patys dieviški sugebėjimai. Jei jie veikia žaidimuose tai gal suveiks ir realiam gyvenime?



    Žiūrėti galima. Taip trumpai galima apibūdinti šį serialą. Čia nėra didelių pliusų ir minusų. Siužetas originalumu neblizga. Visokie kontraktai ir demonai kažin ar ką nustebins. Užtat kvestas "pakabink mergą" atrodo šviežiai. Kaip ir užkietėjęs geimeris, jau seniai realiam pasauliui pasakęs griežtą NE. Jo neveikia jokie argumentai. Net mokytojai čia yra bejėgiai, pažymiai tai puikūs. Neaišku kaip tai yra įmanoma žaidžiant šimtą valandų per dieną, bet nesigilinsim. Frazė Aš jau matau pabaigą, lydima dieviškos veido išraiškos, yra verta šių metų TOP 3. Vis tik čia yra tik išorė. Vidus daug banalesnis, kaip ir mergaitės. Pykti dėl to negalima, tam yra objektyvių priežasčių. Va tik nupiešti jas galėjo ir gražiau...
    Man susidaro toks įspūdis, kad kūrėjai į šį anime įdėjo per mažai darbo. Po labai stiprios pradžios anime truputi prarado tempą. Po tiesiog genialių epizodų sekė gan vidutiniški. Serialas truputi blaškosi tarp romantikos ir komedijos. Užtat geimeriška tematika ir užslėpta reklama mane nudžiugino. Nepaisant to, kad kalba čia eina apie pasimatymų simuliatorius, kurių aš nesu žaidęs. Šio anime aš net otakišku nelaikau. Labai jau "siauri" Keimos pomėgiai.

    Reziumė: Tvirtas 7. Linksmas ir kartu pamokantis serialas.
    - Ir ko čia galima išmokti? - paklausite jūs manęs.
    - Galima išmokti pagrindų. Pavyzdžiui norint prisijaukinti gražiąją lytį reikia strategijos ir individualaus priėjimo.^^
    Truputi laukiu antro sezono. Nenustebsiu jei serialas transformuosis į haremą. Tai yra tiesiog neišvengiama.


    O tėvo tai gaila. Nuteisė be teismo ir išmetė.





    Spoileris:

    Kami nomi zo Shiru Sekai II


    Režisierius: Shigehito Takayanagi
    Studija: Manglobe Inc
    Žanrai: komedija, romantika, mistika
    Transliacija: 12.04.2011 - 28.06.2011
    MAL reitingas: 8.29
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening

    AniDB ANN MAL


    Aprašymas: Charizmatiškasis "pick-up" dievukas sugrįžo ir tai džiugina. Tiesa, jei žiūrovą tai ir džiugina tai patį Keima anaiptol. Visi šitie demonai ir medžioklė tik atitraukia jį nuo žaidimų. Net jei pavyksta gauti laisvesnę diena viskas galop nueina velniop. Naujos aukos irgi lengvo gyvenimo nežada, nes kažkodėl ne visada elgiasi taip kaip to norėtų Keima. Paskutinį vinį į kartą įkala sužinoti tam tikri medžioklės niuansai. Bet mūsų šaunuolis nebūtų tikras dievas jei nepasipriešintų 3D realybei.
    Pratęsimas man sukėlė dviprasmiškus jausmus. Viskas kaip ir tas pats, gal net geriau, bet man žiūrėjosi nebe taip gerai ir tam yra priežastis. Jei labai nesikabinėti tai tik viena, bet esminė ir rimta. Kas buvo, yra ir dar gal bus šio serialo uoga? Be abejo Keima. Išmeskit iš čia šitą charizmatišką personažą ir iš anime nelabai kas liktų. Tai kas per idiotas sugalvojo, kad gal būtų neblogai jei jis būtų pastoviai mušamas? Pagal "geriausias" anime tradicijas dažniausiai už nieką. Velnias žino, gal kažkas ir botanikas mušamas chuliganų yra fainas, bet tikrai ne man. Kažkaip nepamenu, kad pirmame sezone būtų tuo piktnaudžiaujama. Atrodo smulkmė, bet tai pastoviai vertė mane raukytis ir gadino visą atmosferą.

    Reziumė: 6 balai, bet šiam serialui duosiu dar vieną šansą. Vis tik tai yra gerai subalansuotas ir kokybiškas anime.


    Šalin rankas nuo dievo!!!





    Spoileris:
    60
    5
    56.67%
    34
    4
    23.33%
    14
    3
    16.67%
    10
    2
    3.33%
    2
    1
    0%
    0
  • Sable
    The Hitchhiker





    • 2005 03 11
    • 1530

    #2
    Frazė Aš jau matau pabaigą, lydima dieviškos veido išraiškos, yra verta šių metų TOP 3.
    Aha, taip ir kyla asociacijos su 'omae wa mo shindeiru' truksta tik sprogstančių galvų

    Šiaip skaičiau mangą jau seniai prieš patį animą, tai nebuvo to šviežumo jausmo. Nepaisant to žiūrėtinas daiktas. Nemaniau tiesa, kad bus toks trumpas pirmas sezonas. Mangos dar daug nepaliestos yra. Anyway, žaist šešis geimus iškart is osum multitasking ^^

    Comment

    • dfsafsaf
      Beautiful Lies

      • 2010 05 13
      • 261

      #3
      Kažkaip nusivyliau šiuo anime, jis nebuvo blogas ar dar ką, bet man tai jame kažkaip toks jausmas, kad kažko vis trūksta. Pagrindiniai personažai,tai labai patiko, o ta Keimos frazė "Aš jau matau pabaigą" tai tikrai gera
      Iš arkų, tai gal nebent paskutinė patiko, nes nežinau, prieš tai tai kažkaip sunkiai žiūrėjos, nors ir juoko nemažai buvo.

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #4
        Autorius Sable
        Anyway, žaist šešis geimus iškart is osum multitasking ^^
        O konsolės kokios.... Man pasirodė ar tikrai buvo Zilitonas?

        Comment

        • Aramis

          #5
          Galima išmokti pagrindų. Pavyzdžiui norint prisijaukinti gražiąją lytį reikia strategijos ir individualaus priėjimo.^^
          Jei tokių dalykų neišmoksti dar vaikystėje, šis anime nepadės, per daug jam ten sekėsi, kaip kad geekui Taip realiai nebūna. Tik vaikučiai ims tikėti, kad dating sims yra labai geras ir naudingas dalykas


          Šitą dalyką žiūrėjau dantis sukandęs, tiesiog iš reikalo. Juokingos buvo gal dvi/trys vietos per visą vilionių maratoną O ir pats berniukas tai kažkoks trenktas parinktas, be to, dar turintis ir savimeilės perteklių.

          Eee, kažkodėl nematau tarp žanrų dramos, kurios dabartiniais komedijų mąstais čia buvo, ir net subtiliai pateikiamos ^^. Iki Angel Beats trūksta, bet šiaip neblogai

          Romantika čia nė nekvepėjo, greičiau buvo vadovėlis patinams, kaip greičiau užkariauti patelę be didesnių pasekmių. Gerai, kad tą širdies vietą jis laisvino bučiniu, o ne kitais būdais ^^. Dar į akis fanservisas krito,ypač kai motiną duše rodė...

          Šiaip šlamštas. Nuvylė mane. O ir per daug išsitęsė. Anime paremtas pasimatymų simuliatoriumi, apie vaikiną žaidžiantį juo Sviestas sviestuotas. O dar filleriai... 4/10, aka kiek čia bus... 2/5. Taip seniai tokį balą rašiau, kad net pamiršau

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            #6
            Autorius Aramis
            Jei tokių dalykų neišmoksti dar vaikystėje, šis anime nepadės, per daug jam ten sekėsi, kaip kad geekui Taip realiai nebūna. Tik vaikučiai ims tikėti, kad dating sims yra labai geras ir naudingas dalykas
            Į viską reikia žiūrėt plačiau.... Simai čia tikrai ne prie ko.
            Tu kaip ir dažniausiai, neturi skonio. Nors paskutiniu metu buvai lyg ir pasitaisęs.

            P.S. Dramos čia nerasta, o romantikos ne ką mažiau nei kituose ir tiesiogiai į ją orientuotiems anime.

            Comment

            • Aramis

              #7
              Autorius Killerbee
              Tu kaip ir dažniausiai, neturi skonio. Nors paskutiniu metu buvai lyg ir pasitaisęs.
              Alus baigėsi, su juo ir skonis geras ^^.

              P.S. Dramos čia nerasta, o romantikos ne ką mažiau nei kituose ir tiesiogiai į ją orientuotiems anime.
              Reikės mums kada savo naudojamus sąvokų žodynus palyginti. Nes tai, ką suvokiau savo romantikos suvokimo organais, nebuvo romantika įkrentanti į sąvokos kanoninę reikšmę Bet tai tik IMHO, todėl... Todėl tiesiog nematau reikalo į tai per daug gilintis.

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #8
                Autorius Aramis
                Alus baigėsi, su juo ir skonis geras ^^.
                Alus aišku niekad nemaišo.... Šeip humoras čia truputi specifinis. Aš pvz miriau per seriją apie gliučną žaidimą. Dviejų cd geimas kur antras yra vien tik patchas ir kuris vienas klaidas taiso, o kitas sukuria.... Gerai pasityčiojo iš šiuolaikinės žaidimų industrijos.

                Comment

                • Aramis

                  #9
                  Autorius Killerbee
                  Alus aišku niekad nemaišo.... Šeip humoras čia truputi specifinis. Aš pvz miriau per seriją apie gliučną žaidimą. Dviejų cd geimas kur antras yra vien tik patchas.... Gerai pasityčiojo iš šiuolaikinės žaidimų industrijos.
                  Ta serija pasityčioti tai pasityčiojo, tik tiek, kad tas gliučnas žaidimas ir jo kartojimas dešimt minučių išvedė iš kantrybės Dar geras buvo ir nuosprendis tėvui "už akių". Tiesiog tokių momentų jam trūko, o ir esami realizuoti galėjo būti geriau (p.s. Visa tai yra IMHO )

                  Comment

                  • Shenn
                    Forumo ligonis


                    • 2009 09 21
                    • 539

                    #10
                    Dėl to tėvo aš supratau ,kad gal ir ne dėl to atvejo kuom buvo apkaltintas, bet vistiek buvo prisidirbęs, kad nė nepabandė taisyt padėties. Pamanė ,jog viskas parišo jį Šiaip silpnokas anime, bent jau mano skoniui. O užsienio forumuos kiek teko matyt žmonės bene daugiausia vilčų dėjo į šį anime iš rudens sezono. Labiausiai patiko arka su bibliotekininke. Nors jos charakterio tipas daug kur matyta klišė, bet buvo linksmi jos vidiniai monologai ir bandymai bendrauti

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      #11
                      Autorius Aramis
                      Ta serija pasityčioti tai pasityčiojo, tik tiek, kad tas gliučnas žaidimas ir jo kartojimas dešimt minučių išvedė iš kantrybės
                      O mane sužavėjo berniuko užsispyrimas. Visiškai neerzino kartojimas, klaidingas patiekalo pasirinkimas ir po kvailo mini žaidimo kartojimas kėlė greičiau užuojauta. Čia gi ne Haruka kuri melancholija, tik viena serija ir ta prabėgo su vėjeliu. Tokių išradingų momentų buvo ne vienas ir ne du. Tikrai nepakankamai 9-10 balų, bet tikrai ne 4 tavo duotiems. Tiesiog pripažink.

                      Comment

                      • Aramis

                        #12
                        Autorius Killerbee
                        Tiesiog pripažink.
                        Na, kai žiūrėsiu su alaus bokalu rankoje gal ir pripažinsiu Iki to laiko, mane erzina visa, kas nesusiję su pantsu ir boobs

                        Comment

                        • GaNja
                          Naujokas
                          • 2010 10 17
                          • 10

                          #13
                          Aramis cia gera soviai xD 'iki to laiko, mane erzina visa, kas nesusiję su pantsu ir boobs' Bet pats animas tikrai geras ir vertas demesio duodu 5/5 ;]

                          Comment

                          • Puny
                            Coffee lover

                            • 2007 12 09
                            • 101

                            #14
                            Nežinau nežinau... Šitą anime vertinčiau taip pat kaip Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai. Trumpai tariant, nieko labai gero, nieko labai blogo... žiūri ir tiek. Kaip veikėjas Keima buvo gan žavus, istorijos irgi dar pakenčiamos, bet Elsea...tokius personažus išvis reiktų uždraust Ir aš rimtai.
                            Paskutinė serija buvo puiki (už ją duočiau 5/5)... jau ta daina (kalbant apie atlikimą), kai jis pievoj bėgioja su savo game girls - nemirtinga
                            Bendram rezultate 3/5... bet antrą sezoną vis vien žiūrėsiu

                            Comment

                            • Evil_of_Darknesz
                              Suicide is painless...

                              • 2006 04 09
                              • 998

                              #15
                              Peržiūrėjau vienu prisėdimu. Labai linksma komedija, smagūs veikėjai, graži animacija, žodžiu tikras perliukas. 9/10
                              P.S. paskutinė serija belenkaip juokinga

                              Comment

                              Working...