Serial Experiments Lain

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lamb_of_God
    War, war never changes...
    • 2005 09 17
    • 96

    #16
    el pertados amigos, reta tokia anime kuri...
    Laisvas ir nepriklausomas video menininkas

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #17
      Autorius Killerbee
      Paziurejau. Tiesa sakant nelabai suprantu vietiniu zmogeliu ekstazes del shito anime. Kazkaip neizvelgiau ten kazkokios super filosofijos. Na buvo pora idomesniu minciu bet ir tos vienu ar kitu pavidalu pasitaiko ir kituose anime.
      Na kaip ir irgi neseniai peržiūrinėjau antrą sykį šį kūrinį ir už pirmą kartą daug įdomesnis pasirodė. Na, tą pirmą kartą nelabai rimtoj aplinkoj teko watchint.

      Animas įdomiai atvaizduoja šiuolaikinį internet-medijinį pasaulį plius žiūrima į tai iškart su galima perspektyva kaip kas galėtų kisti visuomenėje dėl tolimesnio technologijų plitimo ir tobulėjimo. Taigi, socialiais klausimais įdomesnio animo dar reik pasiieškot Sugoi anime, definitely sugoi
      Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2007-04-03, 22:57.

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #18
        Autorius Sable
        Na kaip ir irgi neseniai peržiūrinėjau antrą sykį šį kūrinį ir už pirmą kartą daug įdomesnis pasirodė. Na, tą pirmą kartą nelabai rimtoj aplinkoj teko watchint.
        Nu as rimtoj aplinkoj aplinkoj ji ziurejau ir saziningai stengiausi isijaust.
        Animas įdomiai atvaizduoja šiuolaikinį internet-medijinį pasaulį plius žiūrima į tai iškart su galima perspektyva kaip kas galėtų kisti visuomenėje dėl tolimesnio technologijų plitimo ir tobulėjimo. Taigi, socialiais klausimais įdomesnio animo dar reik pasiieškot Sugoi anime, definitely sugoi
        Nu tai cia viena is standartiniu kyberpanko temu. Visokios virtualios realybes ir internetas manes negasdina. As jau seniai ten esu. Va dirbtinio intelekto klausimas vertas demesio. Kas del socialiniu klausimu......Infinite Ryvius geriau.

        Comment

        • Sable
          The Hitchhiker





          • 2005 03 11
          • 1530

          #19
          Tai kas kad standartinė? Pamiršai dar kad ten buvo žodis 'įdomiai'. Daugelyje cyberpanko ta tema tik paliečiama truputi, o ypatingo vystymo problematikos nėr. Lain yra netgi labiau pritrauktas prie realybės negu dauguma kitų cyberpunk animų.
          Matau dar nelabai atskiri kuris reiškinys aktualesnis. Ryvius socialiniai neramumai vyksta kaip išimtinis fenomenas krizės metu. Su Lain viskas rimčiau, nes žmogaus identiteto internet-medijiniame pasaulyje ir kitos problemos tęsiasi kiekvieną dieną ir nepanašu, kad nustotų plėstis ar ūmėti. Ir nesakiau aš, kad čia gąsdint turėtų tas, bet neprošal sykį kitą apmastyt kas šiandienos visuomenei aktualiausia, kas šiaip yra priimama kaip duotybė ir iš šono ne visada ir pažiūrima į tuos reiškinius kur vyksta čia ir dabar. Tuo atžvilgiu Lain duoda nemažai maisto smegenim

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            #20
            Autorius Sable
            Tai kas kad standartinė? Pamiršai dar kad ten buvo žodis 'įdomiai'. Daugelyje cyberpanko ta tema tik paliečiama truputi, o ypatingo vystymo problematikos nėr. Lain yra netgi labiau pritrauktas prie realybės negu dauguma kitų cyberpunk animų.
            Del idomiai cia kaip paziuresi... Idomi gavosi pradzia ir pabaiga. Vidurys galejo but ir idomesnis.
            Matau dar nelabai atskiri kuris reiškinys aktualesnis. Ryvius socialiniai neramumai vyksta kaip išimtinis fenomenas krizės metu.
            Ir ka? Krizes kiekviena diena pasaulyje ivyksta. O ir Lain ta pati krize yra "sestas protokolas, zmoniu skaicius pasieke neorunu skaiciu smegenyse, dabartinis zmonijos vystimasis pasieke savo "stoga"" ir etc.
            Su Lain viskas rimčiau, nes žmogaus identiteto internet-medijiniame pasaulyje ir kitos problemos tęsiasi kiekvieną dieną ir nepanašu, kad nustotų plėstis ar ūmėti.
            Rimta bet kas rimciau cia skonio reikalas. Man asmenishkai Ryvius socialines problemos artimesnes nes....kaip cia pasakius...zemishkesnes gal.
            Ir nesakiau aš, kad čia gąsdint turėtų tas, bet neprošal sykį kitą apmastyt kas šiandienos visuomenei aktualiausia, kas šiaip yra priimama kaip duotybė ir iš šono ne visada ir pažiūrima į tuos reiškinius kur vyksta čia ir dabar. Tuo atžvilgiu Lain duoda nemažai maisto smegenim
            Egzistensines problemos manes nekamuoja. As esu as! As neishkiriu savo realaus ir virtualaus "as". Ir nematau tame jokios problemos.
            Yra nuomone kad shita seriala reikia ziuret bent du kartu. Gali but. Perziuresiu po kokio pusmecio. Jei nuomone pasikeis butinai parashysiu.

            Comment

            • Sable
              The Hitchhiker





              • 2005 03 11
              • 1530

              #21
              Na matyt kad skirias požiūriai. Anywayz, Lain'e ta krizė nėra kažkas vienkartinio ar trumpalaikio. Tiesiog ateinama prie tam tikro kritinio taško kai jau virtualus pasulis ir realus praranda ribas. Todėl krize to vadint kažkaip neapsiverčia liežuvis, veikiau jau koks problematiško reiškinio klimaksas ar pan.
              Žmogus nebūtinai turi suvokti ar savo noru skirti tuos savo virtualius ir realius aš. Jei tave tas kaip sakai nekamuoja dar nereiškia, kad tas tavęs niekaip jokiu būdu neliečia/neveikia - būtų tas pac kaip ignoruot tą savo egzistenciją tuose dviejuose pasauliuose.

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #22
                Autorius Sable
                Na matyt kad skirias požiūriai. Anywayz, Lain'e ta krizė nėra kažkas vienkartinio ar trumpalaikio. Tiesiog ateinama prie tam tikro kritinio taško kai jau virtualus pasulis ir realus praranda ribas. Todėl krize to vadint kažkaip neapsiverčia liežuvis, veikiau jau koks problematiško reiškinio klimaksas ar pan.
                Nu taip, cia kaip paziuresi. Seip sunku lyginti siuos serialus. Lain tarkim yra globalesnis. Tik tas globalumas nevisada gerai. As va esu isitikines kad 99% zmoniu isvis nepastebejo kad kazkas vyksta. Ryvius laive gi kiekviena vaika tai paveike.
                Žmogus nebūtinai turi suvokti ar savo noru skirti tuos savo virtualius ir realius aš. Jei tave tas kaip sakai nekamuoja dar nereiškia, kad tas tavęs niekaip jokiu būdu neliečia/neveikia - būtų tas pac kaip ignoruot tą savo egzistenciją tuose dviejuose pasauliuose.
                Jei manes tai nejaudina tai kam verstis per galva? Negi mazai problemu gyvenime yra? Ju dafiga ir daug aktualesniu tiek daba tiek ateityje. Kiberpankas kaip zanras savo jau atgyveno. Zmones siais laikais nebebijo skaitmeniniu technologiju. Kompas daba iprastas daiktas kaip televizorius. Internetas kiekvienai namu seimininkei nera kazkoks stebuklas. O turbut buvo laikai kai zmones mane kad telikas eda smegenis. Na kazkiek jie buvo teisus aisku....
                Ok, baigiu as cia. Manau savo nuomone pakankamai motyvavau.

                Comment

                • Sable
                  The Hitchhiker





                  • 2005 03 11
                  • 1530

                  #23

                  Na nieks neverčia verstis per galvą kaip sakai. Tiesiog norėta buvo pasakyt, jog žmonės, nors ir pripratę prie tų visų technologijų ir atsikratę visokių nusitatymų kur vardinai, yra vis vien veikiami to virtualaus pasaulio. Man pvz. įdomu kokie ten dėsniai ir kaip kas veikia žmogų ar visuomenę, tavęs tai nekaso dar kitas žmogus apskritai nesuprastų apie ką kalba... O viskas prasidėjo nuo aiškinimosi kuom tas Lain yra geras..

                  Oh and btw, imo kiberpunkas dar turi savyje potencialo. Pats žanras vystysis su tom technologijom koja į koją. Tiesiog žmonėm tas nebeatrodys taip nauja.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Sable; 2007-04-04, 13:43.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    #24
                    Autorius Sable

                    O viskas prasidėjo nuo aiškinimosi kuom tas Lain yra geras..
                    Tai tarkim paaiskinai. Tik va nuo to jis man geresnis nepasidare, deja.... Ir isvis keista buvo, vien tik teigiami atsiliepimai. Netvarka!

                    Comment

                    • Sable
                      The Hitchhiker





                      • 2005 03 11
                      • 1530

                      #25
                      Na galbūt pateikimo forma kažkiek kai kam gali ir nepatikt. Bet imo gerai kad yra ir tokių animų, kuriuose reik pasiknist

                      Comment

                      • Tom
                        99% Baka

                        • 2007 01 05
                        • 66

                        #26
                        Man irgi anime didelio ispudzio nepaliko :/
                        I Like Pie

                        Comment

                        • Katsu
                          Hajimemashite



                          • 2007 01 18
                          • 192

                          #27
                          Išties "brain-racking stuff"... Lain yra deivė... Seniai norėjosi pamatyti kažko gilaus ir verčiančio pamąstyti. Atmosfera sunkiai nupasakojama, tačiau įtraukia taip, kad pažiūrėjus įspūdžiai išlieka gilūs. Aprašimo autorius rašė, kad vienintelis trūkumas, kad antraeiliai personažai blankūs. Bet čia jis truputį neteisus, nes Lain ir yra pati svarbiausia, o visi kiti personažai tik tam, kad išryškintų Lain išskirtinumą bei svarbą. Na dar God turi svarumo, bet tik dėl finalinės scenos (oO).

                          Kas mane stebino, tai šešėliai išmarginti raudonai - nerealiai atrodo, nesugalvočiau niekaip tokio efekto . Tas akcentas turėjo prasmę ir aiškią, bet pirmuose epuose, tai atrodė nuostabiai. Kitas dalykas, net nežinau, kodėl taip jis man įstrigo... Aukštos įtampos stulpai, laidai... Tas gaudesys vėliau atsiradęs suteikia įtampos kažkokios. Bei pagalvojus, aukštos įtampos laidai juk negali eiti tiesiai per gyvenvietes.. (Tuoj kvailai į galvą eina X-Files tipo nuojautos... Nevermind it...)

                          Vienu žodžiu, Lain pralenkė laiką. Internetas juk viešam naudojimui atsirado apie 1996 metais, o idėjos šiame anime - nerealios. Ta linkme ir vystomės

                          Comment

                          • Erdogan_
                            Naujokas
                            • 2006 02 19
                            • 24

                            #28
                            vakar ziurejau pirma epa, sudomino...

                            Comment

                            • Qone
                              Rimtas forumo narys

                              • 2006 08 28
                              • 156

                              #29
                              Va, pabaigiau ziuret, ivertinau 5 balais... Anime isgirtas, kiek begalima ir as cia savo emocijom nesisvaistysiu, bet IMO cia sedevras ir bent jau vizualiai geriausiai isdirbtas anime is visu matytu...

                              Comment

                              • Vinipuchas
                                Narys
                                • 2005 06 17
                                • 45

                                #30
                                Man tai labiausiai įgarsinimas Lain'e patiko, elektros srovių garsai ir tt sukuria ypatingai atitinkančia animes tematiką atmosferą.
                                Iš kitos pusės man pasirodė, kad animas nusivažiuoja truputį einant prie galo, nors vėl gi subjektyvu...
                                Visumoj, labai šaunus anime rimtam žiūrėjimui veiksmo neišvysit , bet smegenis pralavinsit

                                Comment

                                Working...