Serial Experiments Lain

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Koaru
    Narys
    • 2007 04 24
    • 63

    #31
    Man paliko ispudi sis anime, dar kazkiek laiko buvau jo uzgliucinta ^^; Labiausiai patiko muzika, igarsinti garsai filmuke, kaip elektros laidu. Patiko prasme ir pats siuzetas. Ziurejau ji kaip nesava, nes netradiciskas anime parodymas (bent jau man) labai uzkerejo

    Comment

    • hanaretsu
      Beealzebub
      • 2006 08 19
      • 135

      #32
      Kai baigėsi paskutinė serija dar kurį laiką spoksijau į ekraną. buvo va taip kartais bet man regis supratau pakankamai. Į šį anime dėjau daug vilčių ir jos visos pasiteisino su kaupu, vienas iš nedaugelio kurie priverčia tikrai mąstyti. Tikrai neprilygstamas darbas.

      Comment

      • Argentum
        Che-mistry
        • 2007 02 23
        • 11

        #33
        Ar yra panasiu anime? Apart Texhnolyze. Sis anime pats geriausias, koki maciau per visa savo gyvenima. Net asara ishspaude keletas epizodu... Ziuriu jau kelinta karta ir dar nenusibosta

        Comment

        • M

          #34
          nerealus anime.šiaip nesu labai daug anime mačius bet šitas tai NEREALUS
          iš tiesų jaudinanti istorija.
          lenkiuosi jam
          ir labai gražus openingas

          Comment

          • Rosette*

            #35
            Pažiūrėjau dvi serijas..Dabar darau pertrauka reik atsigaut ;DDDD

            Comment

            • Amiyu
              Cyber Elfas
              • 2008 01 04
              • 6

              #36
              Taip jau susiklostė, kad tai buvo vienas pirmesnių mano matytų anime, kuris paliko tokį didelį įpūdį, kad dar neradau tokio anime, kuris jam prilygtų.. Piešimas, gana malonus akiai, openingas - sugoi (BOA - Duvet vis dar mp3 guli ir karts nuo klarto perklausau). Pati Lain mintis itin gera ir istiesų nematau siame anime minusų, kurie sumenkintų jo vertę.. Šedevras

              Comment

              • Sloth
                [SrX]

                • 2007 09 14
                • 277

                #37
                Neseniai perziurejau.Labai geras anime, labai sutetingas ir "sunkus" .Ji tikrai reikia ziureti daug kartu,nes kiekviena karta tu ji gali suprast visai kitaip.
                Sitam anime yra labai vienas idomus dalykas, ipinama daug visokiu istorijos nuotrupu, kurios atrodo labai svarbios, ir ziurint ta epa tu galvoji, kad tai ir yra pagrindine anime mintis(pvz ta jos nusizudziusi drauge, arba tas kompiuterinis zaidimas), taciau gale anime visos tos nuotrupos isnyksta ir lieka tik Lain. Labai daug apmastymu paliekantis,galva apsunkinantis sedevras.

                P.S Kodel visi giria tik OP? ED taipat labai geras, daina netgi geresne uz OP(imo), tik vat tas minusas kad visalaika rodo ta pati kadra
                Paskutinis pakeitimas nuo Sloth; 2008-01-20, 10:38.

                Comment

                • Audria
                  Labai pikta. Neerzinti

                  • 2005 09 25
                  • 98

                  #38
                  Hmmm kiek paskaitau komentaru - nerealus, puikus, zavus anime..
                  O jis manes neuzkabino..
                  Matyt per maza ji ziurejau, ir gerai nesuvokiau esmes, todel po keliu epu meciau
                  Turbut reikes bandyti antra kart ziureti, gal sikart ir patiks, noriu prisidet prie megeju grupes ((((:
                  Joke

                  Comment

                  • Kajitoku
                    ♥ YaoI WondeRLanD♥
                    • 2008 03 06
                    • 23

                    #39
                    Toks anime tikrai išsiskiriantys iš kitų, na bent jau man, nes jei aš jau būna anime jei net pavadinimo neprisimenu, nu tai šakės... Bet šito labai patiko pati idėja ir pagrindinis charas. Dar atsimenu, kad žiurėdama šį anime nevalingai prisiminiau filma NET jei kas nors dar tokį pamena Anyway, žiauriai geras Openingas su nuostabia Boa daina

                    Comment

                    • Evil_of_Darknesz
                      Suicide is painless...

                      • 2006 04 09
                      • 998

                      #40
                      Autorius Audria
                      Hmmm kiek paskaitau komentaru - nerealus, puikus, zavus anime..
                      O jis manes neuzkabino..
                      Matyt per maza ji ziurejau, ir gerai nesuvokiau esmes, todel po keliu epu meciau
                      Turbut reikes bandyti antra kart ziureti, gal sikart ir patiks, noriu prisidet prie megeju grupes ((((:
                      Joke
                      Pritariu, pirma karta manes irgi pernelyg neuzkabino, bet antra karta ziureti, ziauriai idomu buvo...

                      Kajitoku buk tokia gera ir rasyk argumentuotai nuomone, nes is pastaruju tavo keliolikos postu, galima suprast, kad daugumos anime tu net maciusi neesi ir dar ziauriai didelis flood'as gaunasi (as nekalbu butent apie si anime...)

                      Comment

                      • TheCoolMaker
                        UVERworld

                        • 2008 02 10
                        • 142

                        #41
                        Vienas iš tų anime, kurį ranka nekilo žiūrėt :sick: na nežinau net, per 3 savaites peržiūrėjau kažkur , nepatinka man tokie anime, ale daug filosofijos, baisiai ji "įdomi"... Nepagaunu kaip siužetas gali patikti paskutinis epas gal dar kažkiek užgriebė akies, o šeip nei šis nei tas geriausia tai, kad pradžioj nieko neišmaniusi apie "navy", tokį žiaurų pasikūrė reiks bandyt GITS žiūrėt, manau bus patrauklesnis :dizzy:

                        Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                        Comment

                        • Petras
                          Senjougahara Fascination
                          • 2008 04 12
                          • 38

                          #42
                          Šis anime vienas iš pirmųjų mano matytų, todėl žiūrėjau jau prieš kelis metus, ir paliko labai gilų įspūdį. Be viso kito buvo dar ir pirmasis matytas cyberpunk anime. Dabar pažiūrėjęs gal vertinčiau kiek kitaip, bet tada atrodė viršūnė

                          Šiaip nėra "lengvas" anime, ir kiekviename epizode vis pateikiama kažkokia kita idėja, žiūrovą verčia mąstyti.

                          Comment

                          • GranRey
                            Kažką pamiršęs.

                            • 2008 11 01
                            • 91

                            #43
                            Pirmos serijos sunkiai žiūrėjosi. Labai sunkiai. Gal kad buvau prisiskaitęs gerų atsiliepimų ir tikėjausi kad iš karto įtrauks mane ir nepaleis . Numečiau keliems mėnesiams. Bet visgi atėjo diena, kai užsimaniau toliau pažiūrėt ir nenusivyliau. Atmosfera, siužetas labai įtraukė, pažiūrėjęs kažkaip plaukiojau mintyse kelias dienas... Pati Lain iš pradžių man nepatiko, bet kai po truputį atsiskleidė, tai visai ją pamėgau (turbūt dėl tos "wired Lain"). OP geras, daina primena mūsų Jurgos kūrybą. Piešimas patiko, tik man prie tokios spalvų gamos sunku priprast buvo. Anime įdomus, niūrus ir sunkiai suprantamas (bent jau man). 5/5
                            Nors GITS man labiau patiko...
                            Paskutinis pakeitimas nuo GranRey; 2009-01-24, 14:37.

                            Comment

                            • Red_Elf
                              pandų karai :D


                              • 2009 05 07
                              • 1112

                              #44
                              nekasdieniškas anime, šis žodis manau jam labai tinka vienas pirmųjų matytų, todėl tais laikas dar buvo sunku suvirškint tokį kiekį sudėtingos informacijos, bet dabar prisiminus tikrai šypseną kelią patiko tokia slogi, niūroka atmosfera ir taip ryškiai šviečiantis Lain kompas. Ji pati tokia miela pasirodė
                              piešimas nepatiko (man apskritai toks ne prie širdies), bet suprantu, kad toks, turbūt, geriausiai kuria šio anime nuotaiką. Op daina fantastiška, dar ir dabar klausau nuolat, o end daina savo stiliumi ir dainavimo maniera priminė lyg seną rusišką romansą (tik stilium, ne žodžiais)

                              Comment

                              • Silvestras
                                Rimtas forumo narys



                                • 2008 04 18
                                • 162

                                #45
                                Žiūriu labai savotiškas anime. Vieniems patiko, kitiems filosofijos per daug. Na tiesą sakant man irgi sunkiai žiūrėjosi. Labai lėtais tempais pabaigiau. Pirmos serijos įdomiausios buvo. Visi neaiškumai, pavaizduotas pasaulis ir mažos mergaitės vieta jame traukė dėmesį. O kai prasidėjo visos psichozės, tai žiūrėjimas iškart nukrypo. Dabar pagalvojus, gal būt norėčiau, kad jie geriau neperžengtų tos taip sakant tikrojo pasaulio ribos ir nedarytų iš Lain beprotės. Tačiau tada gautusi dar didesnė nesąmonė, nei yra dabar. O gi anime jokiu būdu nebūtų toks šizofreniškas ir savo struktūros neišsaugotų. Viskas labai paprasta, ar būtų labiau paprastas su trupučiuku kraupios mistikos, bet prieinamas platesnei auditorijos pusei, arba prarastų savo epiškumą. Kas labiausiai patiko šiame anime - tai jo atmosfera ir Lain. Režisieriai pasistengė. Tokio sušikto chaoso ir beprotybės dar neteko matyti. Keliuose scenuose realiai teko išsigąsti. Na ir be jokios abejonės Lain. Jos niūrus veidelis, bei vaikiška meškiuko pižama tokie kavaini. Be to man labai patiko jos kairesnios pusės kasa . Kažkaip visada į ją atkreipdavau dėmesį, man gražiai derėjo prie vargšo Lain veiduko. Per daug miela mergaitė.

                                Comment

                                Working...