Aki Sora

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • darknesssama
    Naujokas
    • 2010 06 05
    • 25

    #31
    Nelabai jis man patiko, perskaičius aprašymą žinojau o laukti, bet vistiek likau truputi šokiruota. Pirma OVA gal dar nieko, bet antroje OVA'oje visas jau labai tapo sugrusta. Atrodė, kad kūrėjai stengiasi kuo daugiau ikišti veiksmo lovoje ir ne tik ten. Maniau, kad Koi Kaze keistas, bet pasirodo čia dar keisčiau.

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • Augis24
      AZ rėmėjas




      • 2009 03 29
      • 767

      #32
      Pirma pamačiau anime, ir įspudis buvo toks- o.... m.... g..... Bet toks labiau į hentai nešantis man jis ir sakykit ką tik norit O išsiskiria tik tuom- lėkštumas, over sized boobs, super mėmė main char ir a lot of naughty stuff o apie manga išvis no comments... Na, ką domina pamatyti kažką naujo, tai galit bandyti šitą

      Comment

      • BLACK cat
        Narys
        • 2010 07 09
        • 58

        #33
        o sitas man patiko ir manau labiau butu galima priskirti prie lengvo hentai,nes tikrai animas nekuklus... kiek teke matyti ecchi zanro animu,tai ten jei netyce papukas iskrenta tai jau gali trint letenas kad daug pamatei piesimas grazus,istorija tokia savotiska,nelabai tradicine,ta meile tarp ju,bet nesikasant labai gilei viskas buvo grazu 9/10

        Comment

        • Smogikas

          #34
          10 balu super, mano megstamiausias anime. nepaprastai patiko sitas

          Comment

          • Asteris
            Naujokas
            • 2013 03 28
            • 16

            #35
            Mano mėgstamiausias, bei mano nuomone pats geriausias kartu su Yosuga no Sora ecchi, incest, soft-hentai anime. Šitas anime turi viską ko nors noriu iš tokio anime, incest'o, agresyvenės merginos, bei drovesnio berniuko, lytinių organų nerodymo. Man atrodo, kad tarp dvieju pagrindiniu įsimylėjulių ( Aki ir Sora ) nėra kraujo ryšio, nes Aki yra jų dabartinės motinos dukra, kai Soros ir Nami mama mirė, kai ja mašina partrenkė, berods.

            Skaičiau manga, bei pabaiga likau visai patenkintas, nors man atrodo kiek skaičiau, kad neužbaigta manga, ar toliau kurti negalėjo, nes uždraudė kažką ten, moteriai kuri kurė.

            Comment

            Working...