Winter Sonata

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Winter Sonata

    Winter Sonata

    Režisierius: Yoon Suk-ho
    Šalis: Pietų Korėja
    Žanrai: romantika, drama.
    Transliacija: 17.10.2009 - 01.05.2010
    MAL reitingas: 7.43
    Trukmė: TV 26 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening + Ending / AMV




    Aprašymas: Pietų Korėjos miestelio mokykloje buvo nedidelis draugų būrelis. Jokių meilių/seilių ten nebuvo. Nebent Sang-Hyuk jau nuo vaikystės buvo įsimylėjęs Yujin, bet pati mergaite jame matė tik draugą. Bet vaikinas buvo kantrus ir, kol horizonte konkurentų nesimatė, ryžtingų veiksmų nesiėmė. Ramybė baigėsi pasirodžius Min Hyung. Berniukas buvo intravertiškas ir nelabai draugiškas, bet jis iškart sudomino Yujin. Nors ne, tai buvo tiesiog meilė iš pirmo žvilgsnio. Ilgainiui jos jausmai sulaukė atsako ir mokykloje atsirado nauja porelė. Deja, Min Hyung turėjo problemų šeimoje dėl tėvo. Tiksliau dėl jo nebuvimo. Motina sakė, kad jis miręs, bet tik tiek informacijos iš jos ir pavyko išpešti. Min Hyung nusprendė viską išsiaiškinti pats. Vienintelis "įkaltis" - nuotrauka ir atvedė jį į mokyklą. Aišku yla išlindo iš maišo, bet tiesa buvo baisesnė nei jis galėjo įsivaizduot.

    Iškart įspėju, kad čia yra nelabai anime, nes visų pirma anime yra Japonijos animacija. Kita vertus korėjiečiai neblogai nukopijavo piešimą ir jei pakeistume kalba, vardus ir veiksmo vietą tai galima ir apsigauti. Nebent Korėjos kultūra man pasirodė labiau artima europietiškai.
    Vis tik didžiausia problema man buvo kalba. Labai jau ji rėžė ausį. Keista, jei su vyriškais balsais viskas kaip ir tvarkoj (pradžioje net pagalvojau, kad kalba prancūziškai^^), tai prie moteriškų taip ir nepripratau. Ypač "pasižymėjo" dvi pagrindinės merginos. Gal jau ir užteks nacionalinių ypatumų.



    Pats serialas priklauso muilo operų žanrui. Čia yra visos sudedamosios dalys, žinomos dar nuo "Santa Barbara" laikų: painūs giminystės ryšiai, kibirai ašarų, fizinės/psichologinės traumos, keistas veikėjų elgesys, lėtas siužeto tempas ir daugybė skeletų spintose. Winter Sonata galima padalinti į tris dalis: mokyklinę, muiliną ir romantinę. Jei pirmos dvi gan nykokos, tai trečioji yra stebėtinai nebloga. Svajinga, melancholiška ir tikrai romantiška. Vis tik medaus statinėje yra ne šaukštas deguto, o visa krūva mėšlo. Aš buvau įsitikinęs, kad pabaigų gadinime japonų nugalėti neįmanomą, bet šį kartą mokiniai aplenkė mokytojus. Aš suprantu, kad originalus serialas yra "live", bet kurių velnių pačioje pabaigoje reikėjo įkišti tuos kreivus korėjietiškus snukius!? Net nežinojau, juoktis man ar verkti. Paskutinę seriją rekomenduoju žiūrėti iki 21 minutės, nieko neprarasit, o tik laimėsit.

    Reziumė: Kodėl vyrui patinka romantika, nors gyvenime jis yra tiek pat romantiškas kiek ir kvapas iš burnos ryte po gero alkoholizmo seanso? Savęs dažnai to klausiu. Atsakymą radau tik vieną - viskas per egoizmą. Po tokių serialų serialų aš pasijaučiu dar laimingesnis. Tai tas pats kaip žiūrėti į invalidą ir džiaugtis, kad esi sveikas. Bjauroka, bet taip jau yra.
    Serialą įvertinti sunku, labai jau jis nelygus. Duosiu 6 balus vien už paskutines penkias minutes. Natūraliai prišiko į "dūšią".
    Reikia nupirkti gėlių....šeip, be progos....iš džiaugsmo, kad yra kam jas dovanot....


    12
    5
    50.00%
    6
    4
    41.67%
    5
    3
    8.33%
    1
    2
    0%
    0
    1
    0%
    0
  • Maistas
    God of NOthing

    • 2010 11 04
    • 44

    #2
    neziurejau kolkas pacio anime, bet ale toks graudus pasirode ir AMV

    Comment

    • Red_Elf
      pandų karai :D


      • 2009 05 07
      • 1112

      #3
      Patiko man šis anime jau vien tuo, kad čia tysta ne šiaip banalios mokyklinės seilės tarp mergaičių ir berniukų stovyklų, bet mezgasi kai kas rimto. Aišku su ta drama čia labai stipriai perlenkta, o ir tų "skeletų spintose" bei vingrybių per daug, kaip tikroj Santa Barbaroj, bet viskas rimta ir gražu, net kažkiek ima už širdies jei gerai įsijausi. Pirmoji dalis man asmeniškai buvo geriausia, kada užsimezgė tyra pirmoji meilė, viskas buvo labai natūralu ir gražu. Charakteriai kaip ir priklauso labai draminiai, bet aš juos užskaitau, juk toks fonas lėmė, ne patys rinkosi. Piešimas neblogas, kažkuo išsiskiria iš kitų anime, bet negaliu pasakyti kuo, tiesiog jautėsi skirtumas, su įgarsinimu buvo kažkas naujo, taip keistai ta korėjiečių kalba skamba... Duodu 4/5, visgi į ašaringų, meilės ir nevilties, skausmo bei dramos auditoriai skirtų žiūrovių gretas pakliuvau, bet jei ne keli paskutiniai epai, būtų buvę ne gaila ir tų 5, bet per daug visko prisuko kaip į vieną serialą ^^

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #4
        Autorius Red_Elf
        Pirmoji dalis man asmeniškai buvo geriausia, kada užsimezgė tyra pirmoji meilė, viskas buvo labai natūralu ir gražu.
        Gražu, bet labai jau standartiška. Tų mokyklinių romantinių anime yra milijonas.

        Comment

        • Egura
          Super mega ultra rašytojas


          • 2007 05 17
          • 684

          #5
          Tik nebūk kelias dienas AZete o Killeris jau Winter Sonatą aprašė

          Šitas animas buvo iš tų kurio kiekvienos naujos išverstos serijos žiauriai laukiau. Muilo čia tikrai buvo daug, priminė net meksikietiškus serialus, na nieko nuostabaus- kadangi tai žymios korėjietiškos meliodramos "ekranimacija". Tačiau tvyranti įtampa man patiko... ypač kai naujo epo tekdavo laukti kone mėnesį XD

          Visą animą gerumą sugadino paskutinė serija (tiksliau tos jau minėtos paskutinės minutės), mano mieli sugyventiniai gali patvirtinti kaip aš spjaudžiausi ir keikiausi ją pažiūrėjus...
          Dėl korėjiečių kalbos... ganėtinai rėžė man ji ausį, nors balso tembrai patiko, laikui bėgant spėjau priprasti, patiko tai, kad nebuvo "kvykiančių" plonų moteriškų balsų. DVD turi ir japonišką takelį, tik nežinia ar kokia subinimo grupė užsims tuo, kadangi jau ir taip šį projektą itin lėtai vieni suberiai vertė.
          Šiaip man patiko, tikrai patiko... užsimerkiant ir neprisimenant paskutinio epizodo - 10/10.

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            #6
            Jo, su vertimu problema buvo. Kaip supratau rusai paskutinių serijų nesulaukė ir patys padarė titrus iš japoniškų subu.

            Comment

            • Hetarata
              Naujokas
              • 2008 09 24
              • 9

              #7
              atrodo turi būti visai nieko toks. kur galeciau parsisiust gal kas zino ? (;

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #8
                Autorius Hetarata
                atrodo turi būti visai nieko toks. kur galeciau parsisiust gal kas zino ? (;
                Aprašyme gi yra linkas.

                Comment

                • Mefisto
                  Šventas velnias ^.^
                  • 2010 02 18
                  • 30

                  #9
                  Pirma, šį "anime" reikėtų žiūrėti romantikams ar šiaip muilo mėgėjams, antra, žiūrovas, manau, turėtų stebėtis istorija, nes ji, mano manymu, ganėtinai nereali... Be galo daug sutapimų, viską žinančių, tai slepiančių asmenų, taipogi veikėjų piniginis perteklius. Pati meilės istorija žavi bei sudėtinga, tačiau pernelyg užkrauta visokių elementų, nereikalingų "Santa Barbaros" apraiškų. Realiai žvelgiantiems ir pesimistams nesiūlyčiau žiūrėti, nesgi pozityvo nekraus, o tik trauks blogybes. Aišku, spręsti Jums, asmeniškai skirčiau šiam korėjiečių kūriniui 9/10, bet dėl realumo stygiaus, įvertinsiu tik 7/10. Pasvajuoti niekas nedraudžia, tačiau gyvenimą nevien tik kelionės po pasaulį, viską girdintys giminaičiai bei 100% teigiama pabaiga. Tiesą sakant, kai kurie japonų mokyklinių seilių - meilių anime pasirodė gyvenimiškesni... Gardus kąsnis romantikams optimistams

                  Comment

                  • demoniacman666
                    Forumo vilkas

                    • 2008 04 16
                    • 368

                    #10
                    Sunku buvo vertint, bet visgi daviau 4/5. Nekenciu muilo operu, bet cia buvo pirmoji matyta anime formatu ir ganetinai kokybiska (kiek tik muilas gali but toks). Grazus piesimas... muzika monotonoska bet puikiai tiko, prie balsu irgi greit pripratau. Tik vis nervino tas muilinis nelogiskumas ir... tai kad cia visdelto muilas...

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Akvilinan
                      Narys
                      • 2009 11 16
                      • 43

                      #11
                      man tai pabaiga viską sugadino, o šiaip buvo geras anime visai

                      Comment

                      Working...