Paranoia Agent

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Huy-san
    657

    • 2008 01 31
    • 160

    #16
    iskelianti socialines problemas psihologine shiza
    Paskutinis pakeitimas nuo Huy-san; 2008-02-17, 15:31.

    Comment

    • amidau
      ☣☠☣







      • 2007 04 25
      • 1384

      #17
      Isskirtinis kurinys, kiekvinoj serijoj yra kazkas, kas: nustebina, suintriguoja, pralinksmina ar pan...
      Piesimas nevisai mano skonio, bet cia jis puikiai tinka.
      Vienu zodziu jega anime labai gerai susiziurejo

      Comment

      • baltas_tigras
        wild minds

        • 2007 03 19
        • 107

        #18
        geras geras animas. is tu visu, kur trenkia shyza, tai vienas mano megstamiausiu. blem net kilo noras antrasyk paziuret
        Neziuriu anime su LT subais.

        Comment

        • dattebayo
          random fangirl syndrome

          • 2007 11 18
          • 207

          #19
          Patiko. drystu duoti 5balus. ypac patiko OP daina, seriju skaicius, siuzetas, visas tas mistiskumas. pabaiga buvo ispudinga, bet siek tiek ir nuvyle. labai patiko Tsukiko personazas. bet vis delto didziausia ispudi paliko shounen bat'as ;D

          Comment

          • ramzas
            Rimtas forumo narys
            • 2007 06 10
            • 114

            #20
            ************** masterpiece !
            sigpic

            Comment

            • SoldaT
              Naujokas
              • 2008 04 23
              • 13

              #21
              Labai toks idomus/mistinis anime. Man patiko pati anime atmosfera ir gan gera animacija 2004 metams. Vertinciau anime 5/5, 8,5/10

              Comment

              • Viktoras
                Rimtas forumo narys


                • 2008 03 17
                • 190

                #22
                Anidb puslapyje prie šito anime įrašo yra "tag" "some weird shit going on". Geriau išsireikšti ir negalima. Man ypatingai patiko. Vietomis tokia kelianti įtampą, net gąsdinati atmosfera. Pasirodo niekas nėra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Visgi Shounen Bat IS DA BEST. Mano akimis žiūrint jis toks kaip ir pasamonės demonas, kaip ir gundytojas, siūlantis greitą ir net kiek per lengvą išeitį. Tik 5/5.

                Comment

                • sandrapromised
                  Narys

                  • 2008 04 06
                  • 80

                  #23
                  Nelabai ir pamenu,kodel jis su ta savo "malka" mojavo,bet matyt nebuvo idomi priezastis..as tikejaus daugiau is to anime
                  Pavojinga trejybė : sąmonė,pasąmonė ir nesąmonė.

                  Comment

                  • ewlds
                    hard to understand
                    • 2009 02 14
                    • 120

                    #24
                    labai smagiai susiziurejo, tik stai per vidury buvo kelios serijos ne i tema, bet pabaiga vel viska pataise.

                    5/5. noretusi, kad daugiau kazko panasaus sukurtu, o ne vien tik echi, moe, haremus (aisku visada buna isimciu) ir panasu kakala kruvomis leistu net ir romantikos nebuvimas (kas pageidautina, bet nebutina.. ne visur ji ir tiktu) man netrukde.
                    ^_^

                    Comment

                    • demoniacman666
                      Forumo vilkas

                      • 2008 04 16
                      • 368

                      #25
                      Keistokas keistokas kūrinėlis. Aišku matęs ir keistesnių, nu bet čia pakankamai keistas. Tačiau teigiama prasme aišku, tas keistumas ir padaro išskirtiniu. Net sunku ką daugiau apie jį pasakyti. Jei kalbant apie minusus tai net į 13 serijų serijalą sugebėjo sukišti bene 4 serijas filerio, arba man bent jau taip pasirodė, nes keletas serijų buvo apie vis kitus veikėjus ir niekaip nesusiję su pagrindine siužetine linija. O šiaip tai tikrai neblogas. OP priminė vieną dainą iš Berserk, gal tie patys atlikėjai kūrė, tai dar pridėjo savotiško šarmo Žodžiu 4/5

                      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                      Comment

                      • karosas
                        Narys
                        • 2008 02 28
                        • 95

                        #26
                        Kazkoks WTF anime . Jis turejo daug stipriu vietu ,bet pabaiga nuvyle .Duodu tik 6/10
                        http://myanimelist.net/animelist/Otaka

                        Comment

                        Working...