Spirited Away

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • shikigamijako
    Narys

    • 2010 05 31
    • 93

    #76
    Daug kartu žiūrėjau Spirited away. Labai grazus anime. O uzkabino jo piesimas. Pirma karta apie ji suzinojau pamačiusi dvd nuomos vitrinoje. Mane taip suzavejo piesinukai ant disko, kad aš išprašiau mamos, kad išnuomotų filmą. Zyzti tikrai ilgai reikėjo ir jį vis tiek isnuomojo brolis. Ziurėjau ir žavejausi...

    Comment

    • lialia
      GD <3

      • 2010 07 18
      • 383

      #77
      Vienas iš geresnių mano matytų anime filmų. Tai buvo mano pirmasis anime filmas kurį man padovanojo per gimšą. Kadangi esu fantastikos mėgėja tai šis filmas tikrai sužavėjo ir paliko didelį įspūdį. Labai gražus piešimas ir įtraukianti istorija. Labai patiko pabaiga. 5/5 ir nesigailiu kad žiūrėjau nes dar žiūrėsiu ir žiūrėsiu daug daug kartų....
      http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
      Max parašo aukštis 130

      Comment

      • NeXuS
        in-control
        • 2009 12 25
        • 40

        #78
        Dar vienas sios studijos sedevras, kuri tikrai verta pamatyti visiems
        Power. Style. Control.

        Comment

        • lialia
          GD <3

          • 2010 07 18
          • 383

          #79
          Autorius 3sesuo
          o galit man glusei isverst angliskai pazodziui ka reiskia Spirited away...: )
          turiu sito filmo diska ir ten pavadinima sisverstas: Šichiros nuotykiai dvasių pasaulyje. O kaip iš tikrųjų yra tai nežinau.
          http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
          Max parašo aukštis 130

          Comment

          • ghiblifan
            Naujokas
            • 2012 08 02
            • 9

            #80
            Nesuprantu, KODĖL JO PER TV NERODO!!!!??? Visoki ššššššššššššššš rodo o tikro šedevro ne...

            Comment

            • Viktoras
              Rimtas forumo narys


              • 2008 03 17
              • 190

              #81
              Rodydavo, ir ne po vieną kartą, gal dar parodys kada. O šiaip, per pastarajį 15-20 metų buvo labai daug įvairiausių anime ir filmų!

              Comment

              • Miesto_Druidas
                the journeyman



                • 2010 08 17
                • 1515

                #82
                Autorius Viktoras
                Rodydavo, ir ne po vieną kartą, gal dar parodys kada. O šiaip, per pastarajį 15-20 metų buvo labai daug įvairiausių anime ir filmų!
                Bent aš kiek pamenu Spirited Away terodė vieną kartą, per LRT, tikrai galėtų rodyti dažniau. O visgi anime filmų rodo retai, serialai irgi jei rodomi tai prasti vaikiškų anime pavyzdžiai.

                Comment

                • Hellsing_lover
                  Purinsesu no Darukuneso




                  • 2007 02 15
                  • 1318

                  #83
                  Autorius Miesto_Druidas
                  Bent aš kiek pamenu Spirited Away terodė vieną kartą, per LRT, tikrai galėtų rodyti dažniau. O visgi anime filmų rodo retai, serialai irgi jei rodomi tai prasti vaikiškų anime pavyzdžiai.
                  Balticum'o mėgstamiausias anime Po to Houlo pilį dažnai parodo

                  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                  Comment

                  • karosas
                    Narys
                    • 2008 02 28
                    • 95

                    #84
                    Pats geriausias mano matytas anime filmas.
                    http://myanimelist.net/animelist/Otaka

                    Comment

                    • demoniacman666
                      Forumo vilkas

                      • 2008 04 16
                      • 368

                      #85
                      Puikus filmas, nieko kito iš šios studijos ir šio režisieriaus ir nesitikėjau. Nuostabi šių laikų pasaka, net nežinau ką daugiau pasakyti, reikia iš tiesų pamatyti visiems.

                      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                      Comment

                      Working...