Break Blade

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #31
    Taip labai laukiau pabaigos, kad net pamiršau...
    Truputi likau nusivylęs. Fantasy Gundam kažkoks. Pradžia buvo sunki, o tai nemažas minusas turint omenyje, kad trukmė kaip kokio 13 ep serialo. Formatas didelės naudos nedavė, nes techniškai filmai nedaug aplenkė rimtesnius tv, o papų normaliai taip ir neparodė. Kovoms stipriai trūksta dinamikos. Ir ne tik joms, vienas kitas driežas situacijos negelbėja. Nesutikčiau, kad garso takelis nepastebimas. Aš jį netgi labai pastebėdavau kai jis grodavo visą laiką ir kartais pro šalį. Personažai daugiau mažiau puse velnio, neskaitant pagrindinio. Jis truputi užknisantis. Pats įdomiausias persnažas daug laiko ekrane negavo, siužetas mato jau toks... Užtat blondines yra mano silpnybė, už merginą dėkoju kūrėjams. Va karališka pora tai absoliučiai be ryšio, kartu buvo parodyti gal pora kartų. Jau tokia meilė buvo, kad net juokinga. Kam apskritai tuoktis reikėjo man taip ir liko neaišku. Na jau tikrai ne iš išskaičiavimo, žmona tai gi prasčiokė. Mechos kaip mechos, skarbonkes ir tiek. Čia taip visų girtas alia "tikroviškumas" yra visai nebūtinas, bet buvo išvengta didelių nugrybavimu kuom paskutiniu metu serga šis žanras. Dar pliusiukas už nedidelį patoso kiekį. Įvertinimas keitėsi nuo 6 iki 8, tai tegu būna 7.

    P.S. Neįsivaizduoju kaip šį anime buvo galima žiūrėti ongoing būsenoje. Kvailystė.....
    Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2011-08-06, 01:08.

    Comment

    • Ozis

      #32
      Oj kaip man nepatinka mecha. Nepatinka ir tiek. Gal kokia vaikystes trauma (pvz. transformeriu amerikoniskas banalumas) turbut. Visgi sis susivalge pakankamai normaliai - gelbejo visai nebloga, nors ir neisbaigta, atmosfera ir pasaulis. Visgi pati istorija primityvoka, filosofines gaideles ir platesni atsakymai i klausimus kas/kur/kada greitai prasokti. Vaizdeli dar gadina kreivoka pabaiga. Visgi bendrai paemus anime nera ikyrus, nesimato tipiniu banalybiu ir siaip ziureti palyginus malonu. Tegu buna 4/5 (o desimtbalaje neaiskuma - 7 per mazai, o 8 per daug).

      Comment

      • AKUJI-SAN
        Anime narkomanas ;-)
        • 2008 02 16
        • 190

        #33
        Pabaiga - nepasbaigusi

        BB man patiko, bet paskutines 2 serijos suerzino. Meile seile, pykst pokst - zulikas keberiokst, vidiniai konfliktai....

        Sunku pratesti buvo tokia pacia dvasia kaip 2-4 serijas?

        Gauna ivertinima 7/10

        Comment

        • Soundgarden
          Naujokas
          • 2011 09 09
          • 1

          #34
          geras anime, bet kazkodel galvojau, kad kitokia bus pabaiga. nesveikai grazus openingai ir endingai bent jau man.

          Comment

          • Miglaja
            Cute potato ~


            • 2007 12 16
            • 551

            #35
            Džiaugiuosi, kad mano pirma pažintis su mecha buvo būtent nuo šitų filmų. Kai sėdau nuo pirmo filmo žiūrėt, tai baigiau tik 3 val ryto, kol viską surijau....

            Detali animacija sukūrė rimto ir solidaus anime "paveikslą". Veikėjai ? Jų daug ir įvairiausių, kiekvienam pagal savo skonį. Tik aišku kaip ir daugumoj rimtų anime- geriau prie veikėjų neprisirišti...Pagrindinis veikėjas Rygart neerzino. Didelis pliusas ! Buvo įdomu stebėti jo pasikeitimą iš lengvabūdžio, taikos mylėtojo į tamsesnį personažą. Karas vis tik padaro savo kiekvienam be išimčių.

            Neapsieita ir be daaaug veiksmo, dramos. Net ir romantika čia buvo. Bet tokia plonytė linija ir visiškai nevaikiška.

            Break Blade
            (filmus, ne TV serijas) gali drąsiai žiūrėt net ir tie, kuriems mecha ne prie širdies. Čia buvo ne tik "šaudo gaudo", bet ir graži animacija, su nenuspėjama istorija ir galybe keistų personažų.
            Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

            Comment

            • Miesto_Druidas
              the journeyman



              • 2010 08 17
              • 1515

              #36
              TV serialas kartais ne geresnis variantas? Ten juk praktiškai tas pats tik su keletu naujų scenų, kiek teko domėtis. Pats filmų jau nebemėginau dėl tos priežasties, kad žiūrėjau pirma serialą.

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #37
                Autorius Miesto_Druidas
                TV serialas kartais ne geresnis variantas? Ten juk praktiškai tas pats tik su keletu naujų scenų, kiek teko domėtis. Pats filmų jau nebemėginau dėl tos priežasties, kad žiūrėjau pirma serialą.
                Ne geresnis. TV apskritai negalėjau žiūrėt. Viskas kažkas lagina. Jaučiausi kaip žiūrėdamas patį seniausią gundamą.

                Comment

                Working...