Occult Academy

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • n3m0k54
    Naujokas
    • 2007 04 21
    • 16

    #16
    Man panašiai kaip ir Alexiukui buvo. Pradėjau žiūrėti kažko ypatingo nesitikėdamas, buvo tų įtarimų, bet pabaiga vis tiek nustebino
    Šiaip anime netgi labai patiko. Gal dėlto, kad išsiskyrė iš kitų matytų, toks nevisai tipinis Iš karto po peržiūrėjimo duodu 10/10. Po mėnesio, tikriausiai, truputi nukris vertinimas

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #17
      Labai tinka pasakymas 'nei žuvis, nei mėsa' šiam animui. Sumaišė okultiką ir mistiką su sci-fi ir gavos aišku originalu ir panašiai, bet vis vien neįsimintinai kažkaip vis vien. Stiprus jausmas kad žiūrovą pritempinėja prie tokios 'originalumo' nuomonės. Vienam kartui pažiūrėt ir maždaug smagiai laikui prastumt tinka, bet ne daugiau.

      Comment

      • Puny
        Coffee lover

        • 2007 12 09
        • 101

        #18
        Autorius Sable
        Sumaišė okultiką ir mistiką su sci-fi ir gavos aišku originalu ir panašiai, bet vis vien neįsimintinai kažkaip vis vien. .
        Pilnai pritariu.
        Pagrindinė veikėja gal ir įdomi, bet pats anime visko ko tik galima kratinys... Turiu prisipažint, kad taip ir nebaigiau žiūrėt, nes tai ką mačiau tikrai labai erzino... visi veikėjai be proto keisti, bet nepsakyčiau, kad labai stiprūs kaip asmenybės, piešimas man nepatiko - labiau mėgstu "tradicinį" ir dar...bent jau tuos "padarus" galėjo padoriau nupiešt... siužeto vingiai irgi keistoki, didžioji dalis serijų praktiškai apie nieką... Net nepasakyčiau, kad šitas anime tinka laikui prastumt, nes ganėtinai sunkiai žiūrėjosi. Dažnai pabaigiu net ir tuos anime, kurie man "neįtinka", vardan to, kad sužinočiau, kuo pasibaigs Bet šįkart neištvėriau... per daug tų "offtopic" serijų...

        Comment

        • Driezius
          Kas toks?

          • 2009 10 21
          • 143

          #19
          Autorius Puny
          Pilnai pritariu.
          Pagrindinė veikėja gal ir įdomi, bet pats anime visko ko tik galima kratinys... Turiu prisipažint, kad taip ir nebaigiau žiūrėt, nes tai ką mačiau tikrai labai erzino... visi veikėjai be proto keisti, bet nepsakyčiau, kad labai stiprūs kaip asmenybės, piešimas man nepatiko - labiau mėgstu "tradicinį" ir dar...bent jau tuos "padarus" galėjo padoriau nupiešt... siužeto vingiai irgi keistoki, didžioji dalis serijų praktiškai apie nieką... Net nepasakyčiau, kad šitas anime tinka laikui prastumt, nes ganėtinai sunkiai žiūrėjosi. Dažnai pabaigiu net ir tuos anime, kurie man "neįtinka", vardan to, kad sužinočiau, kuo pasibaigs Bet šįkart neištvėriau... per daug tų "offtopic" serijų...
          Na dėkui, sutaupei man laiko dalį, rašant šį post'ą, nes norėjau parašyti labai panašiai kaip ir tu.

          Gryna mišrainė su netinkamu originalumo prieskoniu. Taip pat nebaigiau žiūrėti, nors labai stengiausi, bet tiesiog nebegalėjau iškęsti. Labai mediocore darbas į prastesnę pusę . Nei veikėjai, nei piešimas, nei vystoma istorija visiškai neužkabino.

          Comment

          • ertia
            Naujokas
            • 2010 12 25
            • 2

            #20
            damn >.< per kur galima atsisiusti?

            Comment

            Working...