Asobi ni Iku yo!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #16
    Reto debilizmo serialas, savyje surinkęs viską blogiausia kuo gali "pasigirti" Japoniška animacija. Aš suprantu, kad logikos čia ieškoti nereikėjo, bet nesąmonių buvo per daug.

    P.S. Amidau, jokia uncen versija šiam serialui nepadės. Šlamštas ir be cenzūros lieka tiesiog šlamštu.....be cenzūros. Va toks kalambūras gavosi....

    Comment

    • amidau
      ☣☠☣







      • 2007 04 25
      • 1384

      #17
      Autorius Killerbee
      P.S. Amidau, jokia uncen versija šiam serialui nepadės. Šlamštas ir be cenzūros lieka tiesiog šlamštu.....be cenzūros. Va toks kalambūras gavosi....
      Tavo žodžiuose yra daug teisybės Taip jis kvailas ir visoks kitoks o va šlamštu jį vadint tai jau per žiauru. Tai tiesiog lengvas fanservisas kurį gali žiūrėt išjungęs smegenis ir dar mėgautis gražiu piešimu, bei ecch'iu kuris išties neblogai atrodo uncen versijoje. Tik va gaila kad lėtai juda 720p uncen versija T_T

      Comment

      • Aramis

        #18
        Autorius amidau
        Tavo žodžiuose yra daug teisybės Taip jis kvailas ir visoks kitoks o va šlamštu jį vadint tai jau per žiauru. Tai tiesiog lengvas fanservisas kurį gali žiūrėt išjungęs smegenis ir dar mėgautis gražiu piešimu, bei ecch'iu kuris išties neblogai atrodo uncen versijoje. Tik va gaila kad lėtai juda 720p uncen versija T_T
        Tai pavyktų padaryt jei erotika veiktų - arbūzai jau atgyveno, nieko neatjungsi Nori nenori žiūri į piešimą ir siužetą...

        Comment

        • amidau
          ☣☠☣







          • 2007 04 25
          • 1384

          #19
          Autorius Aramis
          Tai pavyktų padaryt jei erotika veiktų - arbūzai jau atgyveno, nieko neatjungsi Nori nenori žiūri į piešimą ir siužetą...
          Kodėl būtent tik arbūzai, ecchis ne vien tik krūtinės, man pvz labiausiai patiko Futaba, o pas ją ten arbūzų tik užuomazgos

          Comment

          • Aramis

            #20
            Autorius amidau
            Kodėl būtent tik arbūzai, ecchis ne vien tik krūtinės, man pvz labiausiai patiko Futaba, o pas ją ten arbūzų tik užuomazgos
            Tai tu matyt daržininkas O jei rimtai, nesu šiam ecchiui toks kategoriškas kaip Bee, bet... Yra ir buvo geresnių, o ir jei ne tie androidai nebūtų buvę ko žiūrėti

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #21
              Autorius amidau
              Tavo žodžiuose yra daug teisybės Taip jis kvailas ir visoks kitoks o va šlamštu jį vadint tai jau per žiauru. Tai tiesiog lengvas fanservisas kurį gali žiūrėt išjungęs smegenis ir dar mėgautis gražiu piešimu, bei ecch'iu kuris išties neblogai atrodo uncen versijoje. Tik va gaila kad lėtai juda 720p uncen versija T_T
              Aišku galima išsiversti ir erotika/fanservisu, bet kaip čia išjungsi smegenis jei kaip kadras taip ir kažkokia nesąmonė? Per daug dirgiklių. Piešimas prastas, humoro nėra...... Mergos šeip sau, man net vaikystės draugė labiau už ateivę patiko. Ačiū dievui bent jau antro sezono nežada....tikiuosi.

              P.S. NATO puolantis slaptą rusų raketų bazę yra sezono epic fail'as......

              Comment

              • amidau
                ☣☠☣







                • 2007 04 25
                • 1384

                #22
                Autorius Killerbee
                Aišku galima išsiversti ir erotika/fanservisu, bet kaip čia išjungsi smegenis jei kaip kadras taip ir kažkokia nesąmonė? Per daug dirgiklių. Piešimas prastas, humoro nėra...... Mergos šeip sau, man net vaikystės draugė labiau už ateivę patiko. Ačiū dievui bent jau antro sezono nežada....tikiuosi.
                Piešimas ir humoras čia jau skonio reikalas, humoras skystokas bet tikrai buvo linksmų vietų. Mergos man visos patiko, tiek ateivės tiek žemietės.
                Autorius Killerbee
                P.S. NATO puolantis slaptą rusų raketų bazę yra sezono epic fail'as......
                Čia visa ta karinė/slaptų agnetų tematika yara kažkoks nesusipratimas, vietom buvo kelios vietos kur buvo vos ne gėda žiūrėt...
                PS.: Bus OVA http://myanimelist.net/anime/9618/Asobi_ni_Iku_yo!_OVA

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2910

                  #23
                  Pagrindinė problema yra žiaurus persūdymas. Piešimas, mergos kaip iš vadovėlio ir šlepetė-kunas nėra taip jau ir blogai. Net iš visiškos banalybės galima padaryti visai valgoma serialą, bet nereikia perlenkti lazdos. Po ką tik pažiūrėto antro Sekirei sezono šis yra tiesiog žemiau plintuso.

                  Comment

                  • Mobili
                    Naujokas
                    • 2010 04 28
                    • 15

                    #24
                    Žiauriai gražiai nupiešta, Auksščiausias man patinka ir spalvos ir toks ugh oh oh aaaahh

                    Comment

                    Working...