Highschool of the Dead

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • saras008
    Naujokas
    • 2012 09 18
    • 8

    man sis anime buvo suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper jame buvo visk isgyvenimo,siaubo,apokalipses, vietom per daug nuogybiu, humoro ir tt love this anime laukiu 2 sezono paleidimo nors zinau kad jis bus isleistas greitu metu XP

    Comment

    • Ruu
      Rimtas forumo narys

      • 2010 07 07
      • 156

      Iš kur žinai, kad greit antrą sezoną išleis? O.o

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • denix2
        Visa valdžia vaizduotei!

        • 2008 04 19
        • 350

        Autorius saras008
        laukiu 2 sezono paleidimo nors zinau kad jis bus isleistas greitu metu
        Man irgi idomu is kur tokias erezijas trauki...
        As nieko pries sita anime neturiu (man jis irgi iki kaskokio lygio idomus, net mangos du tomus turiu ) tesiog mane stebina tokie pasisakymai, jei tau patinka sitas anime tai dar nereiskai kad bus jo dar ir antras sezonas
        “I reject your reality and substitute it for my own.”
        www.facebook.com/DenisO.art.

        Comment

        • Merzka
          Rebuff Overdrive

          • 2012 10 30
          • 14

          Galėčiau pasakyt kad ėmiausi šito animo dėl jo eksperimentinės tematikos ar dar kažkokio briedo, bet kam išsipypinėt. Gavau ko tikėjaus, ir su kaupu. Tiesa, vis kitą seriją žiūrėti buvo įdomu ne vien dėl papų, įtakos tam turėjo ir pati istorija (nors ir kaip erzino visi tie holivudiniai suromantinimai).

          Kas liečia papus. Buvo gražu kol buvo gražu. Kai papai pradėjo mosuoti skirtingomis kryptimis tarp jų naviguojant kulkom, buvo nebegražu. Bent jau pasijuokiau iš to, kas ko gero dar geriau.

          Buvau pasiruošus duoti 3, bet prisiminiau pervertą mokytoją ir tą nelabai gudrią, didžiapapę blondinę (turbūt nuo Mugi-chan prasidėjo šitas mano fetišas). 4/5.

          Comment

          • Squalleh
            .MØNSOON.



            • 2009 01 12
            • 1892

            nelabai gudrią, didžiapapę blondinę
            Mugi-chan
            4/5
            Spoileris:

            Comment

            Working...