Highschool of the Dead

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ozis

    Autorius ciombiukas
    žodžiu, jei toks lėvas tai kam žiūrit, nes tada prisiskaitę tokių komentarų žmonės dropina anime, net nepradėję jo žiūrėti. Thats it, my work is done
    Mane totaliai uzkniso, kad AZ apie daugeli (beveik visus?) animu (ir ne tik ju, bet ir beveik visom kitom imanom temom) leistina sneketi tik graziai. Uztenka nusviesti kazkiek, kad ir labai lengvos, kritikos, tai is karto kyla zmones i kryziaus zygius - vieni bando reputacija taisyti, kiti stengiasi savo "argumentais" (kabutese, mat dazniausiai tai vel gi yra tos pacios emocijos) pakeisti kritikuojancio nuomone. Aprasymu ir komentaru po jais tikslas nera itikinti zmogu ziureti anime (tai juk ne reklama!), o leisti jam suprasti anime turini ir tada priimti sprendima (t.y. patarti ka daryti).

    Gal reiktu AZ aprasymams ivesti recenzavima (uztikrinant aprasymo objektyvuma/ivairiapusiskuma) ;] Bet vargu ar noresit daug knistis, tuo labiau, kad savotiska recenzijos funkcija atlieka "pikti" komentarai (mat jie gali suteikti isplesti "akirati"). Tik nereikia ant ju nuolat pykt...

    Snekant objektyviai vargu HotD yra vertas 3-4/10 (keturis daviau as, tris mano piktesni kolegos ;]), bet lygiai taip pat jis nera vertas 9-10/10. Kadangi tai yra tam tikrai rinkos nisai (fanservice/guro) skirtas animas, tad vertas jis mazdaug 5-6/10 balu. Kitaip tariant vargiai ar jis gali lygintis bent su vienu klasika tapusiu Ghibli kuriniu (taip, mano vertinimu skale daug maz vienoda visiems animams, o jei nevienoda, tai kartais pasitaisau ;]), kad butu vertas tiek kiek kai kurie jam raso.


    O nuomone keisti bandyti verta (@Ice Tea). Tada kartais islenda demesio vertu argumentu, nei vien "man (ne)patiko, tad ?/10", nors ir "tiesa" nenugali.


    Over and out.

    Comment

    • Miyata
      Find your own sins, kid.



      • 2008 01 09
      • 452

      Taigi turiu klausima del epizodo 9 ir dar keliu dalyku. Skaitykit tik tie kurie mate anime ir gerai budu kad skaite manga kad zino kas buvo.
      Spoileris:
      Taigi, 9 epizode Takashi pasimylejo su Saeko? Nes ji sake "Will you take the responsibility?" Tai kaip suprast jis jai "nuleido" ir dabar jinai bus pregnant? Ir siaip jis poto sake kad jis tai padare kad isgyventu, tai jis ja myli istikruju ar ne? Poto dar 11 ar kokiam ten epizode kai Rei ir takashi sedejo vienam kambaryje jinai jam pasake kad myli ji ir kad nori but su juom dabar nedgu jai jis myli kita, ir poto jis ja pagulde, tai nesupratau jie ten pasimylejo ar ne? O tai bl school days tas Takashi primena, biski sunervino xD Tikiosi ten nieko nebuvo su Rei. Ir siaip kas skaite manga, kas zino kaip toliau bus? Ar jis pasiliks kartu su Busujima Saeko? She's cool ;xx

      Comment

      • taven
        Forumo maniakas

        • 2010 06 12
        • 432

        Autorius Miyata
        Taigi turiu klausima del epizodo 9 ir dar keliu dalyku. Skaitykit tik tie kurie mate anime ir gerai budu kad skaite manga kad zino kas buvo.
        Spoileris:
        Taigi, 9 epizode Takashi pasimylejo su Saeko? Nes ji sake "Will you take the responsibility?" Tai kaip suprast jis jai "nuleido" ir dabar jinai bus pregnant? Ir siaip jis poto sake kad jis tai padare kad isgyventu, tai jis ja myli istikruju ar ne? Poto dar 11 ar kokiam ten epizode kai Rei ir takashi sedejo vienam kambaryje jinai jam pasake kad myli ji ir kad nori but su juom dabar nedgu jai jis myli kita, ir poto jis ja pagulde, tai nesupratau jie ten pasimylejo ar ne? O tai bl school days tas Takashi primena, biski sunervino xD Tikiosi ten nieko nebuvo su Rei. Ir siaip kas skaite manga, kas zino kaip toliau bus? Ar jis pasiliks kartu su Busujima Saeko? She's cool ;xx
        Manga laaabai lėtai leidžiama, stovi jau puse metu 29 chapteriai, iki pasirinkimo nepriėjo ir tokiais tempais neaišku kada prieis

        Comment

        • Squalleh
          .MØNSOON.



          • 2009 01 12
          • 1892

          Miyata,
          Spoileris:
          Ne. Kadangi tokių užuominų nepakanka tokiom išvadom. Plius, OVA kai Takashi pasirodė kad jis su Saeko, ji sakė, jog visada norėjo tai padaryti, implying kad nieko nebuvo. Bet ir šiaip, tokiuose anime pagrindinis veikėjas dažniausiai padaro pati neidomiausią sprendimą kuris šiuo atveju būtų Rei. Nes Saeko - too cool, mažvaike nelegali o ružava botanė tai amžinai nelaimingo meilėje veikėjo stereotipas. Nors jei HOTD ir parodys kažką įdomaus šiuo atveju, bus tiesiog puiku, bet labai tuo abejoju.
          Paskutinis pakeitimas nuo Squalleh; 2011-09-04, 19:17. Priežastis: Patikslinau.

          Comment

          • Miyata
            Find your own sins, kid.



            • 2008 01 09
            • 452

            Hmmh, bet skaiciau MAL'e biski, ir zmones kurie skaite manga sako kad jie tai padare, bent jau su Saeko, o su Rei man rodos kad nieko nebuvo. Jauciu reikes perskaityt manga xD Mazai chapter'iu xD O tai omg, Noreciau kad hotd padarytu normalu sprendima ir pasirinktu ta **cool** nes prizadejo jau. lol xD

            Comment

            • Andrius
              Naujokas
              • 2011 09 08
              • 1

              Nu ka paziurejau anime, ir jis meslas. Na atleiskit man uz toki issireiskima, bet kitaips nepavadinsi. Banalumas tokio lygio,kad man neisnesa smegenys kaip dar imanoma tai sugalvot. Tipo prasidejo apokalipse, o jau 1-2 serijoj pagrindiniam vaikinui palietus merginos ranka (netycia) ta iskart paraudo, nors aplink juos buvo vien zombiai. Jomajo kaip tau gali rupet kazkokie tai ten esami jausmai(tuo laikotarpiu jie buvo neispletoti) kai tavo givybei gresia pavojus. Ta sesele tai isvis gal dauno sindomu serga ar kas jai yra? nesugeba suregst sakinio normalaus. Ne nu nesinori cia plustis bet kad kitaip neimanoma,svelnios erotikos prigrusta ir tikimasi kazko. Kas dar neziurejot sakau is sirdeis net neverta pradet. Nes tokio s..... dar reikia paieskot. P.S. cia rasiau nesirendamas jausmais o tik logika

              Comment

              • yamato
                Narys
                • 2011 09 21
                • 41

                idomu kada bus (ar isvis bus ) antras sezonas!?
                Spoileris:
                http://www.4shared.com/audio/udkSiJ2N/Dj_Renan_-_Metal_2012_-_Bullet.html

                Comment

                • Riko-chan
                  Naujokas
                  • 2011 07 20
                  • 11

                  Nežinau ar bus 2 sezonas , bet manau anime turėtų testis , nes susilaukė nemažai žiūrovų ir pabaiga buvo kažkokia neaiški ...
                  O ir aš pati norėčiau 2 sezono , patiko istorija , gera muzika , gražus piešimas

                  Comment

                  • Ruu
                    Rimtas forumo narys

                    • 2010 07 07
                    • 156

                    Ohhh.... Kada tas antras sezonas bus?! Jau nervas ima... Kaip nėr taip nėr ><

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • nemesis
                      Super mega ultra rašytojas

                      • 2010 11 08
                      • 1178

                      nemanau ar apsimoka antra daryt, nes manga ne kazka.

                      Comment

                      • Squalleh
                        .MØNSOON.



                        • 2009 01 12
                        • 1892

                        O manga jau pasibaigė?

                        Beje, kaip ne keista, antro sezono laukiu, nors anime nelabai.. khm, patinka.

                        Comment

                        • gediminas1994
                          Naujokas
                          • 2012 07 23
                          • 16

                          man visa istorija patiko, vienintelis minusas yra tas kad visi ecchi elementai tau yra tiesiog grūdami žiūrovui į gerklę, jie neatrodo natūralūs ir bent jau man tai viską gadino

                          Comment

                          • Draconica

                            Perskaityk manga. Tas ecchi atrodo šiek tiek normaliau, todėl pritarsiu, anime serijose viskas labai jau kruta ir viskas labai jau matosi. Tai ypatingai pabrėžiama.

                            Comment

                            • gediminas1994
                              Naujokas
                              • 2012 07 23
                              • 16

                              Aš iš tiesu ir pradėjau nuo mangos, ir manga man tikrai patiko

                              Comment

                              • Draconica

                                Aš mangos dar nebaigiau, bet kiek perskaičiau tai, anime ganėtinai per daug pabrėžia ecchi, mangoje jis taip nėra sureikšminamas. Tiesiog kaip papildas.

                                Comment

                                Working...