Highschool of the Dead

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ice Tea
    Naujokas

    • 2009 07 18
    • 13

    Nepatiko. Vienintelis geras dalykas, kad kaskodel idomu kas bus kitoje serijoje. 3/10

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      Autorius Ice Tea
      Vienintelis geras dalykas, kad kaskodel idomu kas bus kitoje serijoje. 3/10
      Gal ir vienintelis, bet turbūt pas svarbiausias. Mažoka už tai tik 3 balus....

      Comment

      • Squalleh
        .MØNSOON.



        • 2009 01 12
        • 1892

        Mažoka už tai tik 3 balus....
        Per daug už tai 3 balus.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          Autorius Squall
          Per daug už tai 3 balus.
          Matyt aš per kvailas, kad suprasčiau kaip gali nepatikti serialas jei įdomu kas bus kituose serijose. Nu min 5 iš dešimties, nes trys balai yra šlamštas kurį verta žiūrėt nebent pirmas dešimt minučių.

          O gal čia tiesiog bandos jausmas alia "visi spardo tai ir aš paspardysiu"?

          Comment

          • ciombiukas
            Forumo maniakas




            • 2009 09 18
            • 463

            Autorius Killerbee
            Matyt aš per kvailas, kad suprasčiau kaip gali nepatikti serialas jei įdomu kas bus kituose serijose. Nu min 5 iš dešimties, nes trys balai yra šlamštas kurį verta žiūrėt nebent pirmas dešimt minučių.

            O gal čia tiesiog bandos jausmas alia "visi spardo tai ir aš paspardysiu"?
            Labai patiko man tavo nuomonė, tikrai jis vertas daugiau nei 3 balų, nes vis dėl to nėra jis toks blogas, mano manymu tikrai čia yra bandos jausmas, vienas pasakė reik visiems kartot kad š......, žodžiu, jei toks lėvas tai kam žiūrit, nes tada prisiskaitę tokių komentarų žmonės dropina anime, net nepradėję jo žiūrėti. Thats it, my work is done

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • Squalleh
              .MØNSOON.



              • 2009 01 12
              • 1892

              Viskas ok:
              Gražus piešimas - balas.
              Fanservice - balas. (kol ne perdėjo)
              Pirmų epizodų originalumas - balas.
              3/10

              Problem?

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                Autorius Squall
                Viskas ok:
                Gražus piešimas - balas.
                Fanservice - balas. (kol ne perdėjo)
                Pirmų epizodų originalumas - balas.
                3/10

                Problem?
                Jokių, jei po kokių 3 epų anime dropinai. Jei ne tai buvo galima surasti pora + ir pritempti balą bent iki 5. Nes kitaip jau sadomazo....
                Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2011-09-01, 17:52.

                Comment

                • Squalleh
                  .MØNSOON.



                  • 2009 01 12
                  • 1892

                  Jei ne tai buvo galima surasti pora + ir pritempti balą bent iki 5.
                  Na gerai, kur dar galima surasti pliusų? Tarkim, iš pagarbos dailininkams ir animatoriams už pirmą pusę galima dar viena balą datempt.
                  Visi siužeto idomumai baigiasi ties tonos fanserviso pradžios, vadinamos 6-tu epizodu, o veikėjai tęsia būti tuščiais, išskyrus Saeko. Už vieno veikėjo išplėtojimą duoti dar vieną balą ranka nepakils, ypač po Deadman Wonderland, kur pakankamai atsidaro 7 veikėjai + neužmirštamas pagrindinis siužetas, veiksmas ir geras faršas.
                  Per tą pati laiką.
                  Sezonas baigiasi nei iš šio, nei iš to ir niekuo.
                  Tad netgi labai norint, čia 4/10 maksimum.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    Autorius Squall
                    Sezonas baigiasi nei iš šio, nei iš to ir niekuo. Tad netgi labai norint, čia 4/10 maksimum.
                    Gero veiksmo veiksmo čia irgi buvo. Mergos gi gražios. Muzika kiek pamenu nebloga. O kur dar humoras, t.y. kulka tarp papų? Minimum dar balas už visa tai.

                    Comment

                    • Squalleh
                      .MØNSOON.



                      • 2009 01 12
                      • 1892

                      O kur dar humoras, t.y. kulka tarp papų?
                      Ten kiek atsimenu buvo dramatiška situacija, kad veikėjai negalėjo pervažiuoti lengvai pervažiuojamos tvoros, turint vos ne tanką. Va tai humoras. Tik aišku ne anime naudai.
                      Mergos gi gražios.
                      99% viso anime turi gražias merginas. Ne argumentas.
                      Muzika kiek pamenu nebloga.
                      Nebloga muzika Ef'e, K-ON'e, Nana, Beck'e, PSG, tame pačiame Deadman Wonderland. Šiuo atvejų tik OP'as buvo geras. Bet čia jau subjektyviai aišku.

                      Vėl gi, ką turime? Ne-argumentą, subjektyvų skonio reikalą ir humorą, kuris pats to nenorėjęs priverčia juoktis iš to, ant kiek šitas anime beviltiškas (:

                      Comment

                      • Killerbee
                        Iškrypęs dėdulė





                        • 2006 12 11
                        • 2910

                        Autorius Squall
                        Ten kiek atsimenu buvo dramatiška situacija, kad veikėjai negalėjo pervažiuoti lengvai pervažiuojamos tvoros, turint vos ne tanką. Va tai humoras. Tik aišku ne anime naudai.
                        Yra toks dalykas kaip juodas humoras. Priekaištas tikroviškumui ar logikai ne argumentas. 99% anime jų neturi.
                        99% viso anime turi gražias merginas. Ne argumentas.
                        Taip gražiai nupieštas tikrai ne 99% ir net ne 50%.
                        Nebloga muzika Ef'e, K-ON'e, Nana, Beck'e, PSG, tame pačiame Deadman Wonderland. Šiuo atvejų tik OP'as buvo geras. Bet čia jau subjektyviai aišku.
                        Bent jau EF ir Nana čia ne į temą, muzika ten daug daugiau nei nebloga.
                        Vėl gi, ką turime? Ne-argumentą, subjektyvų skonio reikalą
                        +100
                        ir humorą, kuris pats to nenorėjęs priverčia juoktis iš to, ant kiek šitas anime beviltiškas (:
                        -100. Iš kur žinai kad jis to nenorėjo?

                        Comment

                        • Squalleh
                          .MØNSOON.



                          • 2009 01 12
                          • 1892

                          Iš kur žinai kad jis to nenorėjo?
                          Todėl kad visa laiką HOTD taip naiviai bando būti rimtu anime su ecchi elementais. Ir tai labai matosi. Labai.
                          Ir tas momentas parodytas ne kaip juodo humoro, o kaip rimta veiksmo dalis.
                          Bet šiaip, jeigu bendrai paemus, visas serijalas buvo kaip proga pasijuokti iš saves ir sulaužyti žanro šablonus tai vėl teks grįžti prie scenaristų impotencijos, nes nieko tokio neišėjo, o išėjo "kaip visada".
                          Jiems reikia pasimokyti iš Angel Beats, kaip pateikti tragiška ir pilna beviltiškumo istoriją su šypseną.
                          Jiems reikia pasimokyti iš Sayonara Zetsubou Sensei, kaip pateikti geras ir itin tikslias parodijas, bei protingą paprastą ir juodą humorą.
                          Jiems reikia pasimokyti iš Panty & Stocking with Garterbelt ir Excel Saga, kaip reikia juoktis iš saves, kitų ir laužyti velniop šablonus.

                          My point is, kad netgi jei HOTD ir bandė padaryti kažka naujo, ar atsiminti seną, ar sutilpt į save absoliučiai skirtingus žanrus, jam nieko neišėjo + įskaičiuojant visus jau paminėtus trukumus (:

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2910

                            Autorius Squall
                            Todėl kad visa laiką HOTD taip naiviai bando būti rimtu anime su ecchi elementais. Ir tai labai matosi. Labai.
                            Ir tas momentas parodytas ne kaip juodo humoro, o kaip rimta veiksmo dalis.
                            Skirtingomis akimis matyt žiūrėjome. Nepamačiau aš čia to bandymo. Na aplinka ir pati pradžia gal, bet haremo nuotykiai čia yra gryna parodija. Tame ir slypi visa mūsų diskusijos esmė. Tu per daug rimtai jį žiūrėjai ir kažko neaiškaus tikėjaisi.
                            Tiesiog sutik, kad truputi nuvertinai ir baigiam.

                            Comment

                            • Squalleh
                              .MØNSOON.



                              • 2009 01 12
                              • 1892

                              Nesutiksiu dėl nuvertinimo, bet sutiksiu su tuo, kad žiurėjom skirtingom akim.
                              Baigiam~

                              Comment

                              • Ice Tea
                                Naujokas

                                • 2009 07 18
                                • 13

                                Autorius ciombiukas
                                Labai patiko man tavo nuomonė, tikrai jis vertas daugiau nei 3 balų, nes vis dėl to nėra jis toks blogas, mano manymu tikrai čia yra bandos jausmas, vienas pasakė reik visiems kartot kad š......, žodžiu, jei toks lėvas tai kam žiūrit, nes tada prisiskaitę tokių komentarų žmonės dropina anime, net nepradėję jo žiūrėti. Thats it, my work is done
                                Sorry, bet nejuokink. Visa savo gyvenimą aš kaip tik einu "prieš srove" ir tas bandos jausmas mane juokina. Dėl komentarų skaitymo tai prisipažinsiu, kad kitų (kas buvo parašyta prieš manąjį) net neskaičiau, o įėjęs tiesiog trumpai aprašiau kaip jaučiausi pažiūrėjęs šį anime. Taip, komentaru skaitymas tikrai paveikia anime žiūrėjimą (patirtis su kitais anime), dėl to mano manymu žmogus neturėtu pradėti nuo komentarų skaitymo, o pirmiau pasižiūrėti bent 3 serijas, kad susidarytų savo nuomonę. Taip pat man atrodo, kad 3/10 tinka (bet tai tik mano nuomone ir dėl to neverta diskutuoti). Pvz. geriausias anime kuri mačiau per visa savo gyvenimą yra Angel Beats ir jis tikrai vertas 10/10 (man taip atrodo) ir aš net neabejoju, kad kažkam iš čia esančių atrodo priešingai, bet ar verta gaišti savo ir kitų laiką bandant įrodyti savo tiesą? Kitų nuomonę kai ji jau susidariusi nelengva pakeisti... Ir ar verta tai daryti?
                                Paskutinis pakeitimas nuo Ice Tea; 2011-09-03, 18:39.

                                Comment

                                Working...