Highschool of the Dead

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ozis

    Autorius slicKrox
    Killerbee, manau, nepaslaptis, kad negali gyventi be papų, harermo ir echi (anime), nesunku suprasti kodėl tau taip patiko, tačiau... esu labai nustebęs, tikriausiai kaip ir Ozis, kad toks skystokas ir lėkštokas kūrinys AZete sulaukė tokį gerą įvertinimą. Nieko asmeniško.
    Po teisybei ir as megstu ecchius ;]
    Bet tiesiog viskam yra ribos ir savo vietos. HotD pradejau ziureti tikedamasis siek tiek pakutenti savo siaubo "kaulelius" (gero horror) ar stebeti paciu personazu reakcija i siauba (bent pusetino katastrofinio gyvenimo gabalo), o pamaciau kaip grauziama zmogiska maita apvilkta triusikais (guro)... is cia ir vertinimas.

    P.S. Kazka arciau to ko tikejausis is HotD gavau ziuredamas Shiki.

    Comment

    • FreaK`aZ
      Rimtas architektorius




      • 2005 02 22
      • 532

      Žiūriu anime kūrėjams puikiai pavyko fanserviso pagalba užmaskuoti visiškai nulinį animo plot'ą ir sužavėti didelę dalį AZ publikos. Pirma pusė serjalo dar žiūrėjosi, o po to teko kankintis žiūrint šešias serijas iš eilės nes jei būčiau sustojęs, būčiau taip ir nedažiūrėjęs niekada.
      Animas papų prasme vertas penketo, siužeto prasme - 0. Overall traukia tik ant silpno trejeto.
      "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
      with a sick idea of world domination"

      Comment

      • Edvinukas
        Kolekcionierius
        • 2009 11 02
        • 105

        Zinot cia galit diskutuoti ir diskutuoti kas kaip bet kiekvieno skonis skirtingas tik gaila kai kurie pradeda detis didziausiais ekspertais ir kisti savo nuomone kad sitas sudas sito neziurekit o sitas nuostabus visi privalote ziureti. Kai pvz vieni stumia ant Naruto o kodel jis geras todel kad jo istorija idomi su juo mokejo pritraukti o kiek yra anime isliaupsintu kokia gera istorija siuzetas o isijungi ir tokia nuobodybe kad prasuki ir nenoredamas pasirodyti kad ziuri tik pilnus papu anime tuoj raso oi koks sedevras o istiesu viduje galvoja koks meslas. Taip ir su Hotd vieni prisitaikys prie kitu nuomones o kiti drasiai pareiks istiesu ka galvoja neskaitant tu visu papu man patiko buvo idomu ziureti o del atmosferos vietomis ji buvo gera mokedavo itraukti jei neskaites mangos tai nezinai kas nutiks ir lauki kas toliau bus koks kitas susidurimas. Aisku mintyse jau mazdaug zinai kas nutiks bet vistiek nu o gal jis zus gal ji pagaus ir sudraskys. Todel visada dar yra vienas mazytis dalykas kaip nusiteiksi taip ir susiziures jei nusiteiksi pries si anime niekas nepakeis tavo nuomones. Todel nera ko gincytis kieno tiesa geras ar blogas sis anime. Ziurekit kam patinka o kam nepatinka niekas nevercia nelaiko pririse meskit ir nesikankiinkit kaip cia kiti ivardijat.Nes ta kvaila tendencija ziuriu ir nepatinka paskui komentuoju atrodo labai kvailai.Man regis patiko jums tie papai kad iki galo ziurejot

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          Autorius Ozis
          Po teisybei ir as megstu ecchius ;]
          Bet tiesiog viskam yra ribos ir savo vietos. HotD pradejau ziureti tikedamasis siek tiek pakutenti savo siaubo "kaulelius" (gero horror) ar stebeti paciu personazu reakcija i siauba (bent pusetino katastrofinio gyvenimo gabalo), o pamaciau kaip grauziama zmogiska maita apvilkta triusikais (guro)... is cia ir vertinimas.

          P.S. Kazka arciau to ko tikejausis is HotD gavau ziuredamas Shiki.
          Na aš ir nesakiau, kad nepatinka, tiesiog aptikau čia tai, kas jau šimtą kartų matyta. Ne echi prasme, bet kaip ir kur ji yra pateikinėjama.

          Autorius Edvinukas
          Spoileris:
          Zinot cia galit diskutuoti ir diskutuoti kas kaip bet kiekvieno skonis skirtingas tik gaila kai kurie pradeda detis didziausiais ekspertais ir kisti savo nuomone kad sitas sudas sito neziurekit o sitas nuostabus visi privalote ziureti. Kai pvz vieni stumia ant Naruto o kodel jis geras todel kad jo istorija idomi su juo mokejo pritraukti o kiek yra anime isliaupsintu kokia gera istorija siuzetas o isijungi ir tokia nuobodybe kad prasuki ir nenoredamas pasirodyti kad ziuri tik pilnus papu anime tuoj raso oi koks sedevras o istiesu viduje galvoja koks meslas. Taip ir su Hotd vieni prisitaikys prie kitu nuomones o kiti drasiai pareiks istiesu ka galvoja neskaitant tu visu papu man patiko buvo idomu ziureti o del atmosferos vietomis ji buvo gera mokedavo itraukti jei neskaites mangos tai nezinai kas nutiks ir lauki kas toliau bus koks kitas susidurimas. Aisku mintyse jau mazdaug zinai kas nutiks bet vistiek nu o gal jis zus gal ji pagaus ir sudraskys. Todel visada dar yra vienas mazytis dalykas kaip nusiteiksi taip ir susiziures jei nusiteiksi pries si anime niekas nepakeis tavo nuomones. Todel nera ko gincytis kieno tiesa geras ar blogas sis anime. Ziurekit kam patinka o kam nepatinka niekas nevercia nelaiko pririse meskit ir nesikankiinkit kaip cia kiti ivardijat.Nes ta kvaila tendencija ziuriu ir nepatinka paskui komentuoju atrodo labai kvailai.Man regis patiko jums tie papai kad iki galo ziurejot
          Edvinuk, na atsiprašau, kad tau kliūna mano nuomonė, tikriausiai labai rėžia akis. Taip išeina, kad visų nuomonė turi būti teigiama ir sutapti? Ir jeigu kažkam nepatiko jis turi lįsti į urvą? Galbūt bus žmonių, kuriems mano nuomonė padės apsispręsti žiūrėti šį anime ar ne ir ar verta jam gaišti laiką. Mano išvados gali būti ir netikslios, bet tai tik mano nuomonė ir požiūris. Juk nepuolu ar kritikuoju kažką, kam šis darbas taip patiko.

          Nepastebėjau, kad kažkas pirštų savo nuomonę ir nepamenu, kad bučiau sakęs, jo sugebėjau pabaigti žiūrėti anime. Man pilnai pakako 7'ių serijų, nes palaipsniui kūrinys man ėjo tik blogin.

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            Autorius slicKrox
            Na, atsiprašau, pamiršau paminėti, kad buvo tikrai gausybė veiksmo. Killerbee, manau, nepaslaptis, kad negali gyventi be papų, harermo ir echi (anime), nesunku suprasti kodėl tau taip patiko, tačiau... esu labai nustebęs, tikriausiai kaip ir Ozis, kad toks skystokas ir lėkštokas kūrinys AZete sulaukė tokį gerą įvertinimą. Nieko asmeniško.
            Tik tikras papų mėgėjas mėgėjas gali į juos nekreipti dėmesio. Labai gili mintis, bet manau suprantama. Kaip tik erotika ir haremas man čia didelio įspūdžio nepadarė, mačiau ir geresnių. Keistai man atrodo priekaištai dėl siužeto ir etc. Žmonės, čia gi zombiai.... koks dar ble siužetas? Katastrofinė atmosfera buvo ir to man pakako.Jei dar ne labai skysta pabaiga.......

            Comment

            • ciombiukas
              Forumo maniakas




              • 2009 09 18
              • 463

              Autorius Killerbee
              Tik tikras papų mėgėjas mėgėjas gali į juos nekreipti dėmesio. Labai gili mintis, bet manau suprantama. Kaip tik erotika ir haremas man čia didelio įspūdžio nepadarė, mačiau ir geresnių. Keistai man atrodo priekaištai dėl siužeto ir etc. Žmonės, čia gi zombiai.... koks dar ble siužetas? Katastrofinė atmosfera buvo ir to man pakako.Jei dar ne labai skysta pabaiga.......
              Tikrai labai sutinku su tavo poziuriu, man irgi HotD nepasirode haremas labai geras ir as taip pat esu mates daug geresniu, o visa mintis perteikta visiskai kitaip negu kitur, svarbiausiai, kad isliko post-apokaliptine aplinka, tik ji pateikta kitaip, todel kitiems sitai gali nepatikti ir nepatinka, as irgi sutinku, kad su tais papais (jei taip galima issireiks) buvo persistenkta, bet ka padaryti, yra kaip yra, ir tikrai neverta pjautis del to. Man asmeniskai jis buvo visai nieko, o siuzetas, kaip ir minejo, jo nera, juk sumaistis.... zombiai ir viskas.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Edvinukas
                Kolekcionierius
                • 2009 11 02
                • 105

                Autorius slicKrox
                Na aš ir nesakiau, kad nepatinka, tiesiog aptikau čia tai, kas jau šimtą kartų matyta. Ne echi prasme, bet kaip ir kur ji yra pateikinėjama.

                Edvinuk, na atsiprašau, kad tau kliūna mano nuomonė, tikriausiai labai rėžia akis. Taip išeina, kad visų nuomonė turi būti teigiama ir sutapti? Ir jeigu kažkam nepatiko jis turi lįsti į urvą? Galbūt bus žmonių, kuriems mano nuomonė padės apsispręsti žiūrėti šį anime ar ne ir ar verta jam gaišti laiką. Mano išvados gali būti ir netikslios, bet tai tik mano nuomonė ir požiūris. Juk nepuolu ar kritikuoju kažką, kam šis darbas taip patiko.

                Nepastebėjau, kad kažkas pirštų savo nuomonę ir nepamenu, kad bučiau sakęs, jo sugebėjau pabaigti žiūrėti anime. Man pilnai pakako 7'ių serijų, nes palaipsniui kūrinys man ėjo tik blogin.
                Cia tau netaikau nes tu visada pasakai kodel nepatiko ir viskas gerai man tokie zmones kaip tu patinka. Bet daug yra tokiu forume eina sako meslas o perzsiurejo viska nu tai kam ziuri jei nepatinka sutik pilna cia tokiu ir svarbiausia nepaaiskina kodel as nieko nesakau kurie paaiskina kodel blogas kodel nepatinka jam sis anime visada reikia argumentuoti kodel nepatiko o ne seip pasakyt levas ir tiek kaip kai kurie kad komentuoja

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Comment

                • Maimi
                  =^.^=

                  • 2010 07 19
                  • 109

                  Labai patiko piešimas, soundtrakai. Taip, įdėja apie zombiu kiek nuvalkiota ir labai primena neseniai sukurtą filmą (pavadinimo nebeatgaminsiu). Kai kuriais aspektais anime labai primena tą filmą. Kita vertus piešimas, muzika ir veikėjai patiko. Siužeto linija nebuvo labai ryški, galima sakyti epizodinis anime. Bet visumoje žiūrėjosi smagiai ^^
                  Click Below:
                  DEVIANTART ACCOUNT

                  Comment

                  • OpHiEll
                    Rimtas forumo narys

                    • 2009 11 29
                    • 123

                    Na pažiūrėjau pirmus du epizodus kažkaip nelabai užkabino mane jis ,vis dėlto man iš tokio žanro su zonbiais favoritu išlieka resident evil visos 4 dalys ,bet gal ir žiūrėsiu po truputi nes iškilo smalsus klausimas kuris neduoda ramybės kaip ,kas kodėl ir iškur atsirado tie zonbiai?Nors ir taip aišku... Vėl corporation Umbrella kalta (juokauju)

                    Ps:japonai pasižiūrėjo resident evil ir nusprendė sukurt anime apie zombius,o čia tai geras filmas, reikia sukurt anime apie zombius


                    Big things have small beginnings


                    There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      Autorius OpHiEll
                      Ps:japonai pasižiūrėjo resident evil ir nusprendė sukurt anime apie zombius,o čia tai geras filmas, reikia sukurt anime apie zombius
                      RE šeip irgi truputi smirdantis šūdukas, išskyrus nebent pirmą filmą. Be to, toli gražu ne žanro pradininkas. Gal per daug jam garbės, kad vadinti HoD įkvėpimo šaltiniu?

                      Comment

                      • OpHiEll
                        Rimtas forumo narys

                        • 2009 11 29
                        • 123

                        Autorius Killerbee
                        RE šeip irgi truputi smirdantis šūdukas, išskyrus nebent pirmą filmą. Be to, toli gražu ne žanro pradininkas. Gal per daug jam garbės, kad vadinti HoD įkvėpimo šaltiniu?
                        Na nežinau man R.E. patinka gal 4-tas ir suknyso truputi pabaiga bet jis išlaiko savo action tempa ir įdomuma, bei zombiai nepastovus vis kažkas naujo atsiranda kaip tas bičas su kirviu arba tie zombiai su šlyksčia burna... Vientik jo openingas kaip gražiai padarytas ir dar su Japonu Jpop žvaigžde gražiai atrodo panelė lietuje... Kas galėjo pamanyt kad ji zombis kol nstvėrė japonui už gerklės

                        Spoileris:


                        Ps:žinoma anime yra anime o filmas yra filmas ,bet vistiek galėjo ir idomiau padaryt anime. na pažiūrėsim toliau kaip ten bus.


                        Big things have small beginnings


                        There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                        Comment

                        • Silvestras
                          Rimtas forumo narys



                          • 2008 04 18
                          • 162

                          Patiko, nepatiko... who gives a dem fuk, kokiu jis ten nebūtų, šiam anime pavyko sukurti vieną iš aktyviausių diskusijų AZ'ete per paskutinį laiką. Vertas jis tokios pagarbos ar ne, jau ne mano reikalas. Turbūt kiekvienas pripažins, kad hotd daugiau ar mažiau išsiskiria iš visų šios dienos animų. Ar tai zombiai, ar zombiai ryjantys papus, o gal tiesiog perdėtas hype'as, kaip dažnai atsitinka bet kokioje kūrybos srityje. Tikrai nesvarbu, žinau tik vieną, anime buvo nuobodus. Tuo viskas ir pasakyta, jis nėra šūdinas ar nevykęs, tačiau efektyvumu pasigirti nebegali. Kas dėl apokaliptinės atmosferos, tai labai viskas miglota čia taip pat. Mano akimis zombiai ir apokalipsė - tai dark, psychedelic, noir, mindfuk ar deep filosofija su įvairiom nesąmonėm, kuri nebūtinai turėtų būt protinga, bet bent jau tokia atrodyti iš šalies. Kokie visi tie zombiai hotd? Silly jokes ir papai pagrindiniame plane? Kur chaosas, depresija ir pamišimas. O kur skonis?? Japonai puikiai moka kurti mindfuk'us savo firminiam stiliuj, ir bloody violence jiems nesvetima, kodėl nepabandžius ir nesukūrus šedevro verto mūsų dėmesio, o ne eilinio spalvingo fanserviso.

                          Autorius OpHiEll
                          Spoileris:
                          Kas čia gražaus, nulis emocijų ir atmosferos, 100 % Holivudo šablonas besmegeniam blokbuster'iui. O gal eilinis slowmotion'as padaro šią sceną tokia afigena? Kaip Killerbee ir minėjo, pirmoji RE dalis tikrai buvo sėkminga, antroji man asmeniškai irgi patiko, o toliau aklas pinigų malimas. Aišku tai nereiškia, kad negalėtum nueit į kiną ir pasigrožėt efektais, dėl kurių pats filmas gali pasirodyti kiek kietesnis nei yra iš tikrųjų. Vienas dalykas kuris ketvirtoj daly pasirodė gan vykusiu, tai neblogas muzikos suderinimas su veiksmo scenomis.

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2910

                            Autorius Bastard
                            Kur chaosas, depresija ir pamišimas.
                            Būkim biedni, bet teisingi - to čia buvo. Reikia tik atkreipti dėmesį kas vyksta už haremo ribų.
                            O šeip sutinku, anime labai nevienareikšmis. Čia turbūt ir yra didžiausias jo pliusas. Jo bent jau nepamirši po mėnesio, kaip nekuriuos....

                            Comment

                            • Driezius
                              Kas toks?

                              • 2009 10 21
                              • 143

                              Autorius Killerbee
                              Jo bent jau nepamirši po mėnesio, kaip nekuriuos....
                              Taip, dalis žmonių nepamirš šio anime kaip prasčiausio 2010 metais

                              Comment

                              • Andrzejka
                                Naujokas
                                • 2010 03 21
                                • 10

                                Tikrai ne eilinis anime,perziurejau visa su labai dideliu malomu.Laukiu,ir tikiuosi kad bus pratesimas.
                                p.s. Panties ir papukai valdo gaila kazkokia pusiau cenzuruota versija ziurejau, poroi vietu ne visa grozi atskleide

                                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                                Comment

                                Working...