Highschool of the Dead

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • dfsafsaf
    Beautiful Lies

    • 2010 05 13
    • 261

    Autorius taven
    Nevisai,sekancia savaite dar bus 13 epizodas,o toliau...teks laukt antro sezono
    13 ep nebus, bus tik OVA, kuri pasirodys tik 2011 metais ir aisku del antro sezono dar nieko nezinia

    Comment

    • Ernissan
      Naujokas
      • 2010 06 05
      • 22

      Sveiki ziejau 12ep. na atrodo kad tai paskutine serija, viskas ganetinai aiskiai ir suprantamai,bet vistek noretusi kad pratesimas butu, nes man sis anime labai patiko tiek piesimu tiek istorija

      Comment

      • arc9944
        wut?

        • 2010 01 30
        • 92

        12ep....
        To ir bijojau kad taip baigsis... dar galejo uzrasyt "jie gyveno ilgai ir laimingai " THE END..........

        Comment

        • xipzo
          I hate IDIOTS

          • 2009 04 16
          • 224

          Nujauciu, kad bus pratesimas... gi kaip uzsibaige vienaip ar kitaip tokio populiarumo sulaukes anime tikrai tures pratesima
          My Anime List <---
          Waiting for Peacefull summer...

          Comment

          • SataNa
            Mind Zone



            • 2008 02 15
            • 600

            manga tęsiasi. Tęsis ir anime.
            Kartoškė

            Comment

            • dofkaw
              AWT

              • 2009 10 07
              • 103

              O kodėl turi anime tęstis, jei manga tęsiasi? :/ Gi yra tokių pavyzdžių, kur manga turi ~300 chapterių ir vis dar kuriama, o anime 26 epai sukurti ir užtenka... Taip, šiuo atveju anime susilaukė didelio populiarumo, bet tai gali būti tik mangos reklama, priklauso viskas nuo kūrėjų, kokie jų planai ar palikti tokią pabaigą antram sezonui(jei anime bus populiarus) ar tiesiog pareklamint mangą.

              Comment

              • FantasyBeast
                Huzzuh!!

                • 2007 06 18
                • 101

                Autorius Kastetas
                Sprogo atomine buvo Electrical discharge O kur dingo radiacija?
                EMP tai ne tas pats kas atominė bomba... Sprogo gi ji viršutiniuose atmosferos sluoksniuose, o ten manau jau rado kur ta radiacija pasidėt...

                Seniai ką ir bebuvau užbaigęs,bet šis anime prikaustė dėl vienos priežasties. Apocalypse/Post apocalypse tematika mano silpnoji vieta ir ištiesų jei ne visa istorija,kuri vyko kaip ir betkokiame zombie filme,nebučiau žiurėjęs šio anime...
                Istorija - man čia didžiausias pliusas,nes ji tipiška ir neprikišta visokių super zombies ar kitų super greit judančių zombių,nors iš tiesų nusivyliau,kad jau labai lėtai viskas vystėsi ir užsibaigė taip nė + nei - ,nes
                Spoileris:
                Gale matyti aiškiai prekybos centras,o visi kas matę zombie movies žino,kad daug veiksmo vyksta būtent jame,dėlto antras sezonas manau bus,bet ką jame rodyt.. jei pats anime vadinas High School of dead,o visas veiksmas toli toli nuo mokyklos.
                .Veikėjai įprasti,tik va beveik visos panelės pasižymi YPAČ didelia krutine,bet kadangi dabar moe era tai nelabai ir ką prie to prisikabint galima.Nors vis dėlto ginklų manijakas man patiko,kažkoks užbaigčiausias veikėjas "from zero to hero" tipo..Niekuom tikęs įprastam gyvenime,bet po apocalypsės atradantis savo vietą pasaulyje,tikėjaus,kad kažkurio metu ims ir panaudos jis "Double tap" ar kokias kitas frazes iš zombieland filmo,bet ech..neišsipildė..Kažkam nepatiko žiaurumas.Na čia gi zombiai,nebūsi motina teresė ir neišgelbėsi visų...
                Labai daug galėčiau pasakyt minusų ir pliusų,bet neišsiplėsiu..Išraičiau 8netą šiam anime.Nors labai daug jam trūksta,o geriau įvardinus atmosferos tos,kad taptu tikru apocalypse anime.
                Paskutinis pakeitimas nuo FantasyBeast; 2010-09-21, 22:57.
                Everyone knows this is a lie but a lie wont start without truth...

                Comment

                • Pricelesss
                  Naujokas
                  • 2010 09 22
                  • 1

                  Tikejausi ko nors daugiau bet, negavau to ko norejau...
                  Viliuosi cia ne pabaiga... nors mazai imanoma tai...

                  Comment

                  • ciombiukas
                    Forumo maniakas




                    • 2009 09 18
                    • 463

                    Wow, turbut geriausias vasaros anime, tikrai mane suzavejo, labai labai. Istorija reta ir tikrai gerai perteikta, veikejai puikus, piesimas taip pat geras. Pabaiga placiai atvere duris antram sezonui, tad tikiuosi, kad jis bus, nes labai geras anime.

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      Papai, zombiai, kraujas, siaubas? Fig jums. Tai yra pats tikriausias katastrofinis anime, taip aš jį ir žiūrėjau. Visa kita yra tik dekoracijos. Džiugu, kad anime nepateisino savo pavadinimo ir viskas buvo daug globaliau. Puikus piešimas, efektingos kovos, įtempta atmosfera ir seni geri Matricos spec efektai. Gan realistiškas žmonių elgesys. Neskaitant pagrindinių personažų, čia gi vis tik anime. 9 balus duosiu, nors trūkumų buvo ne taip ir mažai. Pirmiausia papai.... Erotika dar niekam nepamaišė, bet tiek arbūzų kvadratiniame metre čia jau per daug. Mane siaubingai erzina japonų meilė JAV. Net ir prezidentą įkišo... (trūksta vėmimo smailiko). Pabaigoje tradiciškai persistengė su patosu, nors pats finalas šeip yra visai logiškas.

                      P.S. Nu bet pavadinimas absoliučiai ne į temą.....
                      P.S.S Antro sezono nereikia, jis bus blogesnis. Garantuoju.

                      Comment

                      • Ozis

                        Autorius Killerbee
                        Papai, zombiai, kraujas, siaubas? Fig jums. Tai yra pats tikriausias katastrofinis anime
                        Cia arba labai nerealus sarkazmas arba... net nezinau kas cia galetu buti ;] As bent sakyciau "Guro, ske, jums!". Na arba bent jau prisiminciau vis prastejancios kokybes Resident Evil filmus, nors jie bent jau turi Mila Jovovic.

                        Nors as ji gan greit dropinau, bet del didelio papu kiekio, kuris vis skatino mane grizti ziureti, kvadratiniame milimetre sekiau ji tinklarasciu pagalba. Visgi tu papu mano supratimu buvo per daug ir jie daug kur buvo tiesiog ne vietoje. O jau guro, tai *vymt*
                        Taigi zadu musti, aisku zodine prasme, visus, kas ivertins si anima geriau nei vidutiniskai, o kitiems animams bandys prikisti del popsiskumo ar logikos. Nekokia logika dar galima butu atleist, mat nuo to kencia didesne dalis animu, bet kas jau del popso... Toks ispudis, kad dauguma anksciau mano matytu vien fanservice'u stumiamu animu yra palyginami su 90uju brit-pop ar pop-rock (pvz. Spice Girls), o sis vaziuoja Olialia pupyciu ar ju parodiju lygiu...

                        Olialia pupytės, Šypsomės mes kaip zombytės.
                        Ir viliojam nezombiukus visus – Ateikit.
                        Kai pagausiu aš ne zombiuką, o žmogiuką,
                        Tai kaip prakąsiu aš jam smegeniuką...

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2910

                          Autorius Ozis
                          Cia arba labai nerealus sarkazmas arba... net nezinau kas cia galetu buti ;] As bent sakyciau "Guro, ske, jums!". Na arba bent jau prisiminciau vis prastejancios kokybes Resident Evil filmus, nors jie bent jau turi Mila Jovovic.
                          Gal ir nepatikėsi, bet čia 100% rimtai. Kada man laukti kilerio?

                          Comment

                          • ciombiukas
                            Forumo maniakas




                            • 2009 09 18
                            • 463

                            Autorius Killerbee
                            Pirmiausia papai.... Erotika dar niekam nepamaišė, bet tiek arbūzų kvadratiniame metre čia jau per daug.
                            Nu jo, reikia skaiciuoti sitam anime ne kadrus, o papus per sekunde, nes jie tikrai uzknisdavo.

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                            Comment

                            • Evil_of_Darknesz
                              Suicide is painless...

                              • 2006 04 09
                              • 998

                              Perdaug fan-service, moksleivių papai ryškiai per dideli, parodijos ir menulio gravitacija visiškai sunaikino rimtą anime nuotaiką. Antausiai buvo visiškai nevietoje pliaukštelėti, beveik nieko niekas nepaaiškino, kodėl ir kaip tas virusas atsirado ir t.t. 6/10

                              Comment

                              • Killerbee
                                Iškrypęs dėdulė





                                • 2006 12 11
                                • 2910

                                Autorius Evil_of_Darknesz
                                beveik nieko niekas nepaaiškino, kodėl ir kaip tas virusas atsirado ir t.t. 6/10
                                Ir gerai, kad nepaaiškino. Esmė čia ne priežastys, o pasekmės. Ir antausiai buvo vietoje, nes jie yra geriausi vaistai nuo moteriškos (ir ne tik) isterijos. Ne mažas esi, turėtum jau ir pats žinot.

                                Comment

                                Working...