Hell Girl

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • InuyashaGirl
    Mielas Ruzavas padaras ^^

    • 2008 04 18
    • 152

    #31
    kai pirma karta paziurejau sita anime 1 serija kilo mintis: ej o kur mustynes,sprogimai ir tas lekstas humoras.....feee...o dabar tai labai labai geras anime
    Imagine there's no Heaven
    It's easy if you try
    No hell below us
    Above us only sky
    Imagine all the people
    Living for today

    Comment

    • Bagy
      Bagy-san

      • 2008 05 24
      • 289

      #32
      Yayyy pagaliau radau anime atitinkamti mano skoni

      Comment

      • erudesu
        天照
        • 2008 10 21
        • 30

        #33
        hm siaip sitas anime buvo vienas is prastesniu mano kadanors matytu...vos pabaigiau pirma sezona, o antro ir trecio ziuret tikrai nesirengiu. na siaip is bedos ziuret galima ir veikejai nupaisyti gan graziai. tai tiek.

        Comment

        • svajone
          Tiesiog žmogus

          • 2008 09 21
          • 176

          #34
          Labai patiko atmosfera, piešimo stilius, muzika sukurianti atitinkamą nuotaiką. Pirmas 20serijų tiesiog ryte praryjau, bet paskui vargiai užbaigiau pirmą sezoną ir nusprendžiau padaryti pertrauką. Taip ir darau tą pertrauką jau daug daug laiko...
          Mačius tik vieną sezoną vertinti viską sunkoka, bet kadangi man pirmas sezonas patiko, tai vertinčiau 4/5 (juk pasižadėjau sau būtinai prie jo sugrįžti^^ )

          Comment

          • Karamele
            Sūrio mėgėja
            • 2009 01 20
            • 10

            #35
            Pažiūrėjau porą epų tiesiog norėdama suprasti apie ką šis anime ir visai patiko, nors nemanau, kad toks žanras mano mėgstamiausias.
            Gal kas galėtų pabalsuot? Būčiau dėkinga. (^.^)

            http://www.tautovezis.lt/index.php?id=708

            Comment

            • winry3
              hahahahaha! niam :DD

              • 2009 02 18
              • 112

              #36
              o man tai žanras kaip tik labai prie širdies...dabar žiūriu gal 15 epą. šiaip didelis pliusas už tai,kad kai jau pradeda pabosti kažkas pasikeičia ir vėl idomu žiūrėtlaukiu nesulaukiu kada kitus sezonus pamatysiu.gal kas žino kuriam sezone yra Ai istorija papasakota?
              Not bad...

              Comment

              • chibi_nemiga
                Rimtas forumo narys

                • 2008 08 01
                • 117

                #37
                Autorius winry3
                gal kas žino kuriam sezone yra Ai istorija papasakota?
                Šitame ir bus, kantrybės. Antrame daugiau dėmesio skiriama Honne Onai, Ren ir Wannyudou {labaai atsiprašau, jau pamiršau, kaip jų vardus rašyt. T.T}. Visgi antras sezonas man labiau patiko, neskaitant pirmų epų.
                O kas nors žiūri trečiąjį sezoną? Manau pats prasčiausias, fanserviso prikištas.>>

                Comment

                • Yuuku
                  Naujokas

                  • 2008 12 21
                  • 18

                  #38
                  Jigoku Shoujo anime mane iškart užbūrė xD
                  pirmą epą žiūrėjau išsižiojus. po to pati galvojau, ar aš galėčiau tokiu būdu paaukoti savo sielą - dėl keršto. ir supratau, kad taip xD

                  Comment

                  • winry3
                    hahahahaha! niam :DD

                    • 2009 02 18
                    • 112

                    #39
                    o kiek pirmame sezone serijų gal kas gali informuot?nes peržiūrėjus kažkaip pasirodė,kad kažką praleidau ir ne viską mačiau
                    Not bad...

                    Comment

                    • amaeru
                      big fcuking surprise

                      • 2008 11 15
                      • 111

                      #40
                      pirmame 26 serijos, kaip berods ir kituose dvejuose sezonuose. man labai teigiamą įspūdį paliko šitas anime. maniau iš pradžių tik pirmą sezoną pažiūrėsiu ir tai netikėjau, kad pražiūrėsiu visą. paskui pradėjau antrą. taipogi netikėjau, kad baigsiu. na, galvojau, užteks. bet ir trečią jau žiūriu. :} nors trečias sezonas dar ne visas yra, bet kiek mačiau jau serijų, tai mano manymu, jis jau toks "nuvargęs".

                      Comment

                      • ResuEmanon
                        Bohemian Vagabond
                        • 2007 06 02
                        • 36

                        #41
                        Perziurejau du sezonus ir laukiu trecio - nemekstu laukt, todel ziuriu visa sezona arba nieko.
                        Vertas demesio anime, nors biski monotomiskas suzetas kai ziuri daugiau sezonu, bet tai nesukelia problemu, nes man visad idomu paziureti tai kas sukelia idomius pamastymus apie zmones...
                        To be strong...? It isn't about being able to fight others, it's about being able to fight ghosts of your self.

                        Comment

                        • SinEater
                          Šizofrenikė

                          • 2008 08 01
                          • 64

                          #42
                          Vos pradėjau žiūrėti toks visai nieko , piešimas nice.

                          EDIT: Mečiau po 11 ep. tiesiog įkyrėjo tos pasikartojančios scenos...
                          Paskutinis pakeitimas nuo SinEater; 2009-04-24, 15:30.
                          Hey,Feed Me!

                          Comment

                          • chibi_nemiga
                            Rimtas forumo narys

                            • 2008 08 01
                            • 117

                            #43
                            Na ką, pabaigiau trečią sezoną. Manau galiu drąsiai sakyti, kad tai buvo totalus FAIL. Paskutinis epas išvis buvo grojimas mano nervais, nes ta Yuzuki... Galėjo išvis jo nekurt. Ir tikiuos nebus ketvirto sezono..... O.o

                            Comment

                            • Zx-Shade
                              digital existence



                              • 2009 03 14
                              • 725

                              #44
                              Ka tik pradejau ziuret neblogas atrodo, sudomino

                              Comment

                              • Sekirei
                                Rimtas forumo narys

                                • 2009 04 23
                                • 170

                                #45
                                man anime labai aptiko, dar ziurejau rusiska igarsinima tai isvis buvo fajnaj . ^_^. originali mintis,, vashe toks tikrai vienas is geru1

                                Comment

                                Working...