Hell Girl

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miyuki-san
    I am who I am

    • 2009 03 01
    • 96

    #46
    Nu, ka xD Unreal ir tiek. Piesimas, pats siuzetas, o ypac muzika...viskas nice xDD
    Buvo tik biski boring tai, kad kaikurie epai buvo tiesiog vos ne tas pats per ta pati, o seip tai beveik neturiu prie ko prikibti. Anime tikrai geras x)

    Comment

    • Zipedlife
      Did You Know That:

      • 2008 12 09
      • 42

      #47
      Pirma sezona ziurejau gal itemptai ir su noru. Mazdaug idomu ziureti kancia... Ir tikrai buvo tokiu net baisiu/nesveiku vietu, vien del ju ziurejau anime. Bet tokiu seriju buvo tik kelios. Antram sezone buvo daugiau dirbama ant siurpuliuku, piesimo ir kraujo! Ot faina! Bet tik gaila kad visa story
      ta pati... nu ir dropinau.
      Labai ten perdedama, veikejai kai kurie tiesiog kvaili kaip akmenys, geriau verks nei ka dars. Tai aisku zvaninam Hell girl ir tegul ji iskerta mano blogiety, o pats galesiu sedeti rankas sukryzemes prie Pc. Nelengliau butu paskambint policijai - TAI AISKU NE JUK PRARASIU SIELA!

      Comment

      • Light
        Rimtas forumo narys

        • 2007 03 31
        • 161

        #48
        Aprašymas sudumino gal kas galit linką įmest iš kur irmą sezoną parsisiusti?

        Comment

        • Liuga
          Naujokas
          • 2009 08 20
          • 2

          #49
          Kai tik pradėjau žiūrėti šį anime man net rankos užšalo, o tai tik pradžia. Įdomu kas bus toliau^^

          Comment

          • amaeru
            big fcuking surprise

            • 2008 11 15
            • 111

            #50
            jau tas damn trečias sezonas..... kada aš jį pabaigsiu?:/ gerai, kad nebedaug liko. išsisėmė ganėtinai trečiajame sezone, tikrai. bet nieko keisto:}

            Comment

            • Mikan
              Light Yagami is a psycho
              • 2009 11 26
              • 44

              #51
              Live action nusivyliau ,nes anime puikus piesimas ir visi veikejai lb grazus (ypac hell girl ir ta honne onna ar kaip ten ji),o stai live action...(pati negrazuole ,nenori izeisti)

              Comment

              • shigofumii
                cruel man
                • 2008 07 05
                • 137

                #52
                Live action man nelabai, o vat anime tai labai nustebino tos atskiros istorijo ir gyvenimiskos situacijos ,piesimas labai vykes o tai ,kad sezonu ,net trys jeigu as neklystu ,tai is vis awesome.
                Destiny is waiting ,lets move foward to it.

                Comment

                • amaeru
                  big fcuking surprise

                  • 2008 11 15
                  • 111

                  #53
                  Autorius shigofumii
                  o tai ,kad sezonu ,net trys jeigu as neklystu ,tai is vis awesome.
                  patikėk, not awesome at all. ;D po visų trijų sezonų jau nelabai atsimenu, kuom šis anime man taip labai patiko. ok, meluoju, atsimenu;D bet pirmas sezonas - the best. ir dalis antro. kur paaiškina, kaip kur kodėl atsiranda tie Ai bendražygiai.

                  Comment

                  • pinokio
                    友情

                    • 2008 11 16
                    • 218

                    #54
                    Autorius shigofumii
                    Live action man nelabai, o vat anime tai labai nustebino tos atskiros istorijo ir gyvenimiskos situacijos ,piesimas labai vykes o tai ,kad sezonu ,net trys jeigu as neklystu ,tai is vis awesome.
                    nu taip, gal pirmas sezonas ir visai nieko , bet jau antro ir trecio ziuret neistengiau Po kazkiek seriju sis anime pasidaro toks monotoniskas, kad ....siaip tai galejo ivairesniu istoriju sugalvoti, nes kiek pamenu, tai vos ne puse istorju prasidedavo beveik taip pat, o ir baigdavosi panasiai

                    Comment

                    • Cere
                      !אני כאן כדי הסלע הזה-


                      • 2009 01 12
                      • 547

                      #55
                      Omg. Sitas anime,,.. sjp TIKRAI mano penketuke suras vietos.. Ta istorija, labiausiai pirmas sezonas, mano pravirkde. Nepamenu, kelintas ten sezonas, kai baxuras lindo i panos langa (tokia 'neard' style pana, nors sjp kawaiina), netycia paslydo, nudribo ir zuvo. Kai verkiau...
                      Oh shit, ka atsiminiau. 3 Sezonas. Yuzuki Mikage. Kai as suzinojau, kad ji savo mama palaidojo, o pries tj motina norejo jan uzdyt.. Ir tevo zutis. Cmon! realybeje jos namas buvo apleistasm o pati numire apkabinusi ta meskiuka ir verkadama... Na nezinau, bet sis anime tikrai vertas demesio.Labiausiai 3 sezonas, bet neziurekite 3 , po kol nepaziuresite visu pratu. <3
                      100 balu is 5. : D
                      -.connection error


                      Comment

                      • Satou
                        Naujokas
                        • 2010 04 05
                        • 8

                        #56
                        buciau nieko pries, jei dar keliolika sezonu sugalvotu

                        Comment

                        • Cere
                          !אני כאן כדי הסלע הזה-


                          • 2009 01 12
                          • 547

                          #57
                          Satau> sutinku su tavim, tokia istorija testusi ir testusi~ ir butu sooo.. unreal
                          -.connection error


                          Comment

                          • Satou
                            Naujokas
                            • 2010 04 05
                            • 8

                            #58
                            Kazkodel manau, kad su Jigoku Shoujo ne pabaiga, gal metu begy bus kitas sezonas... Paskutinis taip pasibaige, kad atrodo turi but dar tu istoriju

                            Comment

                            • Cere
                              !אני כאן כדי הסלע הזה-


                              • 2009 01 12
                              • 547

                              #59
                              tai kad Jigoku Shoujo niekur nedings, nors jei ji ir iseitu is proto.. ;D
                              -.connection error


                              Comment

                              • shikigamijako
                                Narys

                                • 2010 05 31
                                • 93

                                #60
                                Pirmas sezonas buvo , bet kiti... Vos sugebejau pabaigti. Man labiausiai patiko Tsugumi, kuri buvo pirmame sezone ir dar pasirode treciame (tikiuosi daugiau nebekurs sezonu, nes perziuret reikes...). Jei jau ziurejau, tai vadinasi kazkuo mane uzkabino. Galbut tuo, kad kiekvienaa serija - kita istorija ir parodoma kaip sprendziamos problemos, zmogaus vidinis pasaulis. As taip priestaringai vertinu si anime.

                                Comment

                                Working...