Isekai no Seikishi Monogatari

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Shenn
    Forumo ligonis


    • 2009 09 21
    • 539

    #16
    Autorius dariussst
    jei kas zinot is kur parsiust ova situ visas ar nent dali tai ar galit asmenine zinute parasyt
    dekoju is kart
    http://www.animesuki.com/series.php/1387.html

    Comment

    • demoniacman666
      Forumo vilkas

      • 2008 04 16
      • 368

      #17
      Kaip puikiai issireiske Aramis sis anime man buvo tikras mazas stebuklas. Iskart statau i savo matytu haremu virsune jei ne pirmoj tai bent antroj vietoj. Pagaliau po daug laiko pavyko pamatyt bachura o ne mazgote, kaip dabar pasidare madinga. O ir mergu daug graziu, ir siuzetas neblogas (kaip haremui), ir komedijos buvo. Kaip supratau is paskutines serijos tai turi but tesinys taigi laukiu nesulaukiu...

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • ciombiukas
        Forumo maniakas




        • 2009 09 18
        • 463

        #18
        Gal kas zino is kur galima butu atsisiust ji su eng subais visa?

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • dfsafsaf
          Beautiful Lies

          • 2010 05 13
          • 261

          #19
          http://www.nyaatorrents.org/?page=to...nfo&tid=154900 , bet čia iš skirtingu grupių releasų surinkta, bet kai pats ieškojaus, tai kiek pamenu, nėra jokia grupė butent visas serijas išvertus, tai pats ieškojau vadovaudamasis MaL(kurią suberių grupę geriau įvertino žmonės) ir siunčiaus dalimis iš http://www.animesuki.com/series.php/1387.html

          Comment

          • AKUJI-SAN
            Anime narkomanas ;-)
            • 2008 02 16
            • 190

            #20
            Vienas iš geriausių haremų

            Meluoju, BEST harem ever so far.Best Harem MAN Ever
            Man net buvo gaila Kenšio, tiek iškentėti jam teko

            10/10 Jokių priekaištų nesugalvojau

            Comment

            • Mondis
              Tee-Hee...!

              • 2010 01 30
              • 44

              #21
              Tiesa pasakius po pirmo epo norejau droppint, nes visiskai nuobodus buvo ir kashkoks beprasmis pasirode, bet galvoju, aj vistiek laika stumiu, tai paziuresiu ir antra ep. taip ir prasidejo... Duodu 4/5
              Spoileris:
              Nes nepatiko paskutine kova visiskai banali ir nieko ispudingo neparode
              Seip idomus, gal net lb idomus anime
              Spoileris:
              Ipac tas zaidimas su pagalvem ir chalatais

              Charakteriai lb mieli, nera beprasmiu pokalbiu ir pavyzdziui man nebuvo nei vienos nuobodzios serijos (Ishskyrus pirmaja...)

              Edit:
              Uzmirshau pamineti:

              Komenasaaaaiiiiiiiiiiii!! (Ir dideles shuns akys )
              Zudo tiesiog
              Paskutinis pakeitimas nuo Mondis; 2010-12-17, 15:10.

              Comment

              • Evil_of_Darknesz
                Suicide is painless...

                • 2006 04 09
                • 998

                #22
                Kaip haremas ir komedija, tai smagiai žiūrėjosi, bet kaip nuotykių ir veiksmo žanrų atstovas, tai nelabai vykes. Fantasy pasaulis pasirodė smagus ir gražus, merginos mielos, fan service, taip pat netrūko...

                Kenshi's pasirodė perdaug "kietas".
                Nepatiko Flora Nanadan ir Mexiah Fran charakteriai, pats nesupratau kodėl
                Spoileris:
                man dažniausiai patinka ištvirkusios moterys xDD
                Anime pabaiga pasirodė labai banali
                Spoileris:
                per visą anime mirė tik keli veikėjai ir tie patys buvo nepagrindiniai


                Galutinis įvertinimas būtų 8/10

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2910

                  #23
                  Kažkada buvau parsiuntęs geros kokybės versiją ir užmarinavęs iki geresnių laikų. Laikas jau atėjo, reikia gi prieš pasibaigiant naujam anime sezonui hardą truputi atlaisvint. Ir žinot ką? Pakėliau savo įvertinimą nuo 8 iki 10. Pirmas kartas aišku lieka pirmu, bet antras žiūrėjosi ne ką prasčiau. Kenšis yra nerealus ir, kaip gero dizainerio drabužis, vienetinis egzempliorius. Iš jo sklinda tokia gaivi ir teigiama energetika, kad nesižavėti juo yra neįmanoma. Taip ir nesugebėjau išsirinkti savo favoritės ir tai ne dėl to, kad mergaitės prastos. Visas myliu. Geriausias visų laikų haremas.

                  Comment

                  Working...