Working!!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    #46
    Autorius Killerbee
    Be je, Shinryaku!? Ika Musume net į drop listą nepateks. Tiesiog net nebandysiu žiūrėt.
    Ir gerai darysi, nes aš pats jį dropinau

    O čia neblogas pic'as gerai paaiškinantis Working veikėjų tarpusavio santykius

    Comment

    • Ozis

      #47
      "Victimizing" ant kiekvieno kampo Kaip bebutu antras sezonas buvo tiek pat ir net dar siek tiek labiau nerealus nei pirmasis. Gaila tik nauji veidai uzsibuvo labai neilgai. Bet, oh well, tikrai tures buti ir trecias sezonas.

      Killerbee, jei teisingai pamenu, tau yra buve problemu su slice-of-life, kurie netapdavo asaru pakalnemis ar neuzmetydavo pantsu-shotais. O Working siaip viskai tyliai ir paprastai, gal kiek su lengvu sado-mazo polinkiu.

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #48
        Autorius Ozis
        Killerbee, jei teisingai pamenu, tau yra buve problemu su slice-of-life, kurie netapdavo asaru pakalnemis ar neuzmetydavo pantsu-shotais. O Working siaip viskai tyliai ir paprastai, gal kiek su lengvu sado-mazo polinkiu.
        Man su jais jokių problemų. Čia jiems su manim nesiseka. Tyliau ir paprastai galiu ir su žmona namie pabūt, o lengvo sado-mazo darbe užtenka. Anime aš žiūriu nes man įdomu. Dėl ašarų, pantsu, gėjiškų robotų.....čia jau detalės.

        P.S. Slice of life irgi visoks būna. Kartais net ir su kažkokia mintimi. Per 1,5 sezono aš čia jos neradau. Gal blogai ieškojau?

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #49

          Autorius Ozis
          ...Kaip bebutu antras sezonas buvo tiek pat ir net dar siek tiek labiau nerealus nei pirmasis...
          Kuo mažiau iš anime tikiesi, tuo daugiau nustebina ir .... Pala pala... Emmmmm.... antras sezonas? Working!! Po velnių!! Visai nežinau kodėl pradėjau žiūrėti nuo antrojo sezono. Dabar tapo aišku ką reiškia du šauktukai gale... visiškai nesiarentuoju... Parekomenduokit ką daryti. Tačiau, vientisos istorijos kaip ir nėra, o daugiau įdomūs kasdieniniai dalykai ir santykiai tarp personažų, tad manau nebus problemų jei pabandysiu žiūrėti pirmą sezoną, nors jau esu matęs antrą? >.>

          Tikiuosi pirmasis sezonas toks pat geras, kaip ir antras. Girdėjau jog Killerbee nerado jokios įdomios istorijos. Taip pat jos visiškai neradau ir maniau jog dar vienas banalus echi gyvenimiškas anime, tačiau net nesant įdomesniai istorijai iškarto pakerėjo įvairiaspalvis kolektyvas ir ne dažnai sutinkama veiksmo vieta, kuri 85% rutuliuojasi kavinėje.
          Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2012-03-20, 22:01.

          Comment

          • amidau
            ☣☠☣







            • 2007 04 25
            • 1384

            #50
            Autorius slicKrox
            Dabar tapo aišku ką reiškia du šauktukai gale... visiškai nesiarentuoju...
            Atrodo kad ne du šauktukai nurodo antrą sezoną, o vienguba kabutė prieš šauktukus... Prisigalvoja tie kūrėjai visko kai netingi
            Autorius slicKrox
            Parekomenduokit ką daryti. Tačiau, vientisos istorijos kaip ir nėra, o daugiau įdomūs kasdieniniai dalykai ir santykiai tarp personažų, tad manau nebus problemų jei pabandysiu žiūrėti pirmą sezoną, nors jau esu matęs antrą? >.>
            Na problemos nebus tokios didelės kaip, kad būtu su gilaus siužeto anime, tačiau antras sezonas nemažai turėjo suspoilinti, o tai tikrai atims dalį smagumo/intrigos... tačiau nepaisant to tikrai verta ir ji pažiūrėt, nes tikrai turėtum veikėjus kitom akim pamatyt...

            Comment

            • Net
              Spamintojas :)

              • 2009 01 21
              • 392

              #51
              trecias sezonas jeeeee http://www.animenewsnetwork.com/news...-season/.77485

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #52
                Trečias sezonas išvis kažkokia tragedija. Ištryniau viską velniop kai miške surado kažkokią namų šeimininkę. Briedas kažkoks ir šį kartą visai nejuokingas.

                Comment

                Working...