Working!!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #31
    Autorius amidau
    Na jo kokio Berserk (lyg ir anonsuotas tas tesinys, bet be jokios aiškios datos) ar Gantz tęsinio ir aš labai norėčiau bet reikia džiaugtis tuo kas yra...
    Nu čia sunkioji artilerija, be konkurencijos. Yra daug ir ne tokiu sunkiasvorių vertesnių pratęsimo nei Working. Velnias, kur Skip Beat???
    Kokio velnio ta intriga jei ir taip kiekvienas epas kaip saldainis, vien traileriai sugebėjo pralinksmint. O jei labai reikia tai toliau turės vystytis pagr. veikėjo ir vyru bijančios mergaičiukės santykiai, taip pat gal kas nors pagaliau užsimegs tarp virėjo blondino ir padavėjos su katana, na ir žinoma dar turėtu labiau supažindinti su pagrindinio veikėjo šeima, kuri gan neeilinė.
    Ok, susilažinam. Jei tarp personažų bus kažkoks rimtesnis santykių vystymasis tai aš tau pastatysiu penkis butelius (bokalus) alaus. Jei ne - tada tu. Vis tiek ankščiau ar vėliau dar susitiksim.
    O, kas Arakawos užsimanė Trečias sezonas tikrai bus įtariu, kad rudenį...
    "Pramušė" mane antras sezonas.

    Comment

    • amidau
      ☣☠☣







      • 2007 04 25
      • 1384

      #32
      Autorius Killerbee
      Nu čia sunkioji artilerija, be konkurencijos. Yra daug ir ne tokiu sunkiasvorių vertesnių pratęsimo nei Working. Velnias, kur Skip Beat???
      Skip Beat situacija pana6i 5 berserk, lyg ir anonsuotas tęsinys, bet bet jokių konkrečių datų nėra o_O

      Ok, susilažinam. Jei tarp personažų bus kažkoks rimtesnis santykių vystymasis tai aš tau pastatysiu penkis butelius (bokalus) alaus. Jei ne - tada tu. Vis tiek ankščiau ar vėliau dar susitiksim.
      Ok, sutarta
      Tik reikia apibrėžt ką tu laikai rimtesniu santykių vystymusi...

      "Pramušė" mane antras sezonas.
      Tai gal ir Working 2 pramuš

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #33
        Autorius amidau
        Ok, sutarta
        Tik reikia apibrėžt ką tu laikai rimtesniu santykių vystymusi...
        Na sekso aš nesitikiu.... Užteks ir kokio nekalto bučinuko....

        Comment

        • amidau
          ☣☠☣







          • 2007 04 25
          • 1384

          #34
          Autorius Killerbee
          Na sekso aš nesitikiu.... Užteks ir kokio nekalto bučinuko....
          Na sekso būtu galima tikėtis nebent kokiam penkiasdešimtam sezone
          Ok lažybos sutartos, laukiam kol pasirodys antras sezonas

          Comment

          • Miliukea
            Naujokas
            • 2011 08 24
            • 27

            #35
            Lengvas anime, jei taip galėčiau pavadint, nei kažkoks verčiantis susimąstyt, šiaip gyvenimiškas, su keistais veikėjais. Neesu išranki, tad jis man persižiūrėjo greitai.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #36
              Tai kaip ten su lažybomis? Bandau žiūrėt, bet labai jau nuobodus serialas....

              Comment

              • amidau
                ☣☠☣







                • 2007 04 25
                • 1384

                #37
                Autorius Killerbee
                Tai kaip ten su lažybomis? Bandau žiūrėt, bet labai jau nuobodus serialas....
                Žiūrėk tik ir pats pamatysi
                Nekreipiant dėmesio į lažybvu rezultatus, antrasis sezonas buvo nerealus noriu daugiau epu...

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2910

                  #38
                  Autorius amidau
                  Žiūrėk tik ir pats pamatysi
                  Nekreipiant dėmesio į lažybvu rezultatus, antrasis sezonas buvo nerealus noriu daugiau epu...
                  Nafig, anime jau nukeliavo į droped listą, kur jam ir vieta.

                  Comment

                  • amidau
                    ☣☠☣







                    • 2007 04 25
                    • 1384

                    #39
                    Autorius Killerbee
                    Nafig, anime jau nukeliavo į droped listą, kur jam ir vieta.
                    Tai tada nafig ir visas lažybas
                    Ir išvis wtf, kaip galima maišyti tokį anime kuris ne tik pranoko savo pirma sezoną, bet dar ir apdėjo didžiąją dalį tuo metu rodytų anime...

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      #40
                      Autorius amidau
                      Tai tada nafig ir visas lažybas
                      Ir išvis wtf, kaip galima maišyti tokį anime kuris ne tik pranoko savo pirma sezoną, bet dar ir apdėjo didžiąją dalį tuo metu rodytų anime...
                      Gal nereikia atmazų, a? Lažybos yra lažybos. Kas dėl antro sezono, tai gal kažką jis ir padarė, bet nebent alternatyvioje realybėje, kurioje aš negyvenu.

                      Comment

                      • Kuroi Tsubasa
                        Department of Inquisition

                        • 2009 09 09
                        • 391

                        #41
                        Man asmeniškai visai smagiai žiūrėjosi ir antras sezonas, nors siužetas daugmaž trypčiojo vietoj, bet pamačius pirmą sezoną ir taip buvo aišku, jog intensyvaus įvykių vystymosi net neverta tikėtis, tiesiog ne tas žanras ir ne tuo šis anime varomas. Kitaip nei kai kurių kitų serialų atveju, humoras čia man buvo priimtinas ir kiekviena serija praskaidrindavo nuotaika, tad neturiu kuo skųstis. Ne šedevras, bet asmeniškai Working man pralenkė kai kuriuos kitus to paties žanro anime (pvz., Minami-ke, kurio antrą sezoną vos sugebėjau pabaigt) jei bus trečias sezonas, prigriebsiu ir jį.
                        No one can restrain me with logic



                        Comment

                        • amidau
                          ☣☠☣







                          • 2007 04 25
                          • 1384

                          #42
                          Autorius Killerbee
                          Gal nereikia atmazų, a? Lažybos yra lažybos. Kas dėl antro sezono, tai gal kažką jis ir padarė, bet nebent alternatyvioje realybėje, kurioje aš negyvenu.
                          Spoileris:
                          Taip lažybos yra lažybos, bet kai tu nemates tai kažkaip durnai gaunasi visa pabaiga. Bet kad jau reikia rezultatu tai...
                          Dėl to punkto "Užteks ir kokio nekalto bučinuko...." aš pralošiu.
                          Bet kita vertus pagal mane šita sąlyga dalinai išpildyta "Jei tarp personažų bus kažkoks rimtesnis santykių vystymasis", nes vien virėjo ir katana ginkluotos padavėjos santykiai pasistūmėjo pirmyn nuo absoliutaus nulio... na bet čia jau tau pačiam įvertint reikia...

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2910

                            #43
                            Spoileris:
                            Aišku, lauksiu alaus. Kaip supratau, tu irgi visai patenkintas tai nuskriaustų kaip ir nėra. Tik piniginė...

                            Comment

                            • amidau
                              ☣☠☣







                              • 2007 04 25
                              • 1384

                              #44
                              Autorius Killerbee
                              Spoileris:
                              Aišku, lauksiu alaus. Kaip supratau, tu irgi visai patenkintas tai nuskriaustų kaip ir nėra. Tik piniginė...
                              Spoileris:
                              Antruoju sezonu aš visiškai patenkintas, bet tas faktas, kad tu jį dropinai įmetes į kažin kokio purvo duobe nelabai patinka, ypač kai pilnai peržiūrėjai tokias skystalybes kaip C3 ar Maken-Ki! man nelabai patinka -_-

                              Beje lyg ir žadėjai nurašyt viena buteli už programa

                              Comment

                              • Killerbee
                                Iškrypęs dėdulė





                                • 2006 12 11
                                • 2910

                                #45
                                Autorius amidau
                                Spoileris:
                                Antruoju sezonu aš visiškai patenkintas, bet tas faktas, kad tu jį dropinai įmetes į kažin kokio purvo duobe nelabai patinka, ypač kai pilnai peržiūrėjai tokias skystalybes kaip C3 ar Maken-Ki! man nelabai patinka -_-

                                Beje lyg ir žadėjai nurašyt viena buteli už programa
                                Spoileris:
                                Nu taip, ten (švelniai sakant) irgi ne stebuklas, bet turėjo bent jau kažką dėl ko juos pažiūrėjau.....Čia gi nėra nieko išskyrus jau atsibodusius personažu ir humorą paremtą kompleksais. Apsaugokit mane nuo dar vieno sezono. Be je, Shinryaku!? Ika Musume net į drop listą nepateks. Tiesiog net nebandysiu žiūrėt. Dėl programos tai jo, respektas....

                                Comment

                                Working...