Working!!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    #16
    Na, kol kas dar anksti vertinti, bet iš to, ką mačiau, rezultatas nepradžiugino. Lauksiu kol baigsiu žiūrėti, bet kol kas tik silpnas trejetas, matyt mane boobs tik ir domina, kad ir kaip sarmata prisipažint >.< Nors kimi no todoke patiko - klausimas ar čia problema pačiame anime, ar požiūryje į jį

    Comment

    • Gecas
      Rock And Roll Child

      • 2010 03 09
      • 137

      #17
      Na manes tai neužkabino šitas anime. Visiškai jame nieko įdomaus neatradau. Dropinau po 3 epu.
      Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

      Comment

      • Ozis

        #18
        Vat toks ir turetu buti geras, normalus slice of life - gan keistoka ir skirtinga chebra, kasdienes situacijos ir kartas nuo karto keistesnis kasdieniskumo kampas (nors kita vertus, kai ziurim i kazkokius konkrecius zmones vargu ar turetume juos lygint su vidurkiais ir kabint etiketes "(ne)keistas"), lengvas ir gyvenimiskai linksmas, ziurovo lygioje vietoje neprievartaujantis destymas. Kitaip tariant nera cia jokiu uzknisanciu emo-kidu, kurie apsiverkia arba uzsidepresuoja susidure su maziausia problema.
        Uz visa tai milziniskas respectas autoriams ir geras kurinio vertinimas - 9+/10 (mat visgi lyginant su slice of life grandais jis yra kiek per lengvas) kas yra apie 5/5.

        Comment

        • Endži
          Narys

          • 2008 07 10
          • 43

          #19
          Man jis irgi visai buvo prie širdies. Juokingos situacijos, spalvoti bei ryškūs personažai, puikiai sukurta restorano atmosfera, įdomūs personažų tarpusavio saktykiai. Kiekvienas epizodas, galima sakyti, vis su nauja istorija. Mano galva, čia anime skirtas po sunkios darbo dienos atsisėsti su vakariene ar arbata su sausainiais ir "pačilinti", o ne galvoti, depresuoti, verkti ar nuo galvos pešti plaukus dėl globalinių problemų. Tad, manau, ir šio anime auditorija turėtų būti visai kitokia. ^^

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            #20
            Šeip tai niekalas, bet ne toks prastas kaip tikėjausi. Serialą gelbėja personažai, nors ta lesbiečių porelė truputi erzino. Persistengė ir su fobija. Silpnas septynetas.

            Comment

            • Jimmys
              Solitary man
              • 2010 07 09
              • 12

              #21
              Na kažkaip pratempiau per sezonų, negaliu pasakyti, kad jis buvo labai geras - ar kad labai blogas, veikejai irgi nelabai buvo stiprūs (bent jau mano atžvilgiu) kekvienas veikėjas mane savaip kankindavo - ir tas nervavimas, viso spektro, davedė maždauk ligi to kad aš norėjau pamatęs vieną iš jų atliekamų "prikolų" eit paklausyt emo muzikos ir pjaustytis venas. Na mano atžvilgiu nėra jis labai daug vertas, ir apskritai, nemanau, kad jis iš vis turi vertės, asmeniškai duočiau 6.

              Comment

              • Evil_of_Darknesz
                Suicide is painless...

                • 2006 04 09
                • 998

                #22
                Gražus piešimas, labai įdomūs ir orginalūs veikėjai ir neretai juokingos situacijos, traukė žiūrėti iki galo. Gaila, bet daugiau be mano išvardintu savybių, čia nieko ir nepamatysi, todėl 7/10

                Comment

                • AKUJI-SAN
                  Anime narkomanas ;-)
                  • 2008 02 16
                  • 190

                  #23
                  Pabaigoje tai net žagtelėjau iš netikėtumo.
                  O šiaip anime ganėtinai linksmas ir įdomus.

                  Įvertinimas - 8/10

                  Comment

                  • Kuroi Tsubasa
                    Department of Inquisition

                    • 2009 09 09
                    • 391

                    #24
                    Aplamai neblogas anime. Nors pradžia buvo gan nyki, link galo buvo net visai įdomu, kai atsirado daugiau veikėjų ir tarp jų pradėjo megztis kažkokie santykiai, mano vertinimas - 7/10.
                    No one can restrain me with logic



                    Comment

                    • DenavanDena
                      Naujokas
                      • 2010 07 06
                      • 2

                      #25
                      Neseniai visa paziurejau
                      Labai patiko, o yapac veikejai
                      Siuliciau tikrai visiems paziureti.

                      Comment

                      • sailoranime
                        Guardian -.-
                        • 2011 02 20
                        • 11

                        #26
                        Visai linksmas anime Tikrai linksmai praleidau šeštadienį
                        Ir mieliausia buvo ta "mažylė"
                        Just believe in myself and my dream, anyone could be a hero and heroine.

                        Comment

                        • amidau
                          ☣☠☣







                          • 2007 04 25
                          • 1384

                          #27
                          Anonsuotas antras Working sezonas. Kūrėjai nepraleido progos pašmaikštauti apie tai paskelbę vakar per balandžio pirmają.
                          Pažiūrėkit šitą ir šitą video ir patys viską suprasit... Belieka tik laukti šio nuostabaus anime tęsinio...

                          Comment

                          • Perla
                            Rašytojas

                            • 2010 04 06
                            • 223

                            #28
                            Laukiu nesulaukiu antrojo sezono. ^^

                            Comment

                            • Killerbee
                              Iškrypęs dėdulė





                              • 2006 12 11
                              • 2910

                              #29
                              Vaje.....ne geriau būtų naujas sezonas anime kuris yra neužbaigtas siužetiškai? Pavargčiau vardinti tokius paskutinio dešimtmečio serialus. Aš aišku gerai nepamenu, bet ar Working'e buvo kažkokia intriga, neatskleista paslaptis ar galų gale siužetas? Pagal mane geriau jau Arakawos trečias, ten bent jau neaišku su ta Venera...

                              Comment

                              • amidau
                                ☣☠☣







                                • 2007 04 25
                                • 1384

                                #30
                                Autorius Killerbee
                                Vaje.....ne geriau būtų naujas sezonas anime kuris yra neužbaigtas siužetiškai? Pavargčiau vardinti tokius paskutinio dešimtmečio serialus. Aš aišku gerai nepamenu, bet ar Working'e buvo kažkokia intriga, neatskleista paslaptis ar galų gale siužetas? Pagal mane geriau jau Arakawos trečias, ten bent jau neaišku su ta Venera...
                                Na jo kokio Berserk (lyg ir anonsuotas tas tesinys, bet be jokios aiškios datos) ar Gantz tęsinio ir aš labai norėčiau bet reikia džiaugtis tuo kas yra...
                                Kokio velnio ta intriga jei ir taip kiekvienas epas kaip saldainis, vien traileriai sugebėjo pralinksmint. O jei labai reikia tai toliau turės vystytis pagr. veikėjo ir vyru bijančios mergaičiukės santykiai, taip pat gal kas nors pagaliau užsimegs tarp virėjo blondino ir padavėjos su katana, na ir žinoma dar turėtu labiau supažindinti su pagrindinio veikėjo šeima, kuri gan neeilinė.
                                O, kas Arakawos užsimanė Trečias sezonas tikrai bus įtariu, kad rudenį...

                                Comment

                                Working...