Ichiban Ushiro no Daimaou

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #31
    Pradžia buvo tikrai linksma, smagus haremo-komedijos-parodijos rinkinukas su neblogu pagrindiniu veikėju. Deja, pabaiga (čia paskutinės trys serijos) viską sugadino. Visos tos vaikiškos "razborkės" kėlė tik nuobodulį. 7 balai už agurko masturbavimą.

    Comment

    • BLACK cat
      Narys
      • 2010 07 09
      • 58

      #32
      iki kokio 6 epo viskas buvo NEBLOGAI,ir juokinga,ir tie "arbuzai" savo vietose,labai nemaise,o poto jau kazkokia nesamone,super herojus nepriciom... zodziu sunervavo... pabaigiau ji visa perziuret tik seip,nes visa sezona turejau...

      Comment

      • animegirl
        Narys
        • 2007 10 19
        • 39

        #33
        Uh... Suunkiai ziurejau si anime. Nuo 8 serijos nebeistempiau ir dropinau...
        Autorius Lick-alot-o-Puss
        Todėl liksiu prie nuomonės, kad per 13 serijų niekada nepavyks sukurti gerai išdirbto anime. Tikrai reikia daugiau. Kad ir kokią istoriją imtumei, kurioje dalyvauja daug personažų.
        Pvyktu, jei autoriai kiekviena serija apgalvotu ir isdirbtu iki galo. Pastebejau, kad daugumoje anime visa siuzeta letai rutulioja, lyg seriju butu 50, o paskui bam ir 11 serija, tik siuzeto ispildymui nebeuztenka ir belieka sukliurkinti ka norejai i 2x20min, kai buvo galima siuzeta tolygiai vystyti. Mes ne rezisieriai, autoriai, etc, bet jei nemoki iskepti kiausinienes dar nereiskia, kad negali pasakyti, jog ji neskani.

        Comment

        • fallenangel
          Come Join The Dark Side
          • 2008 11 29
          • 20

          #34
          Jo geeeeras anime
          Jau nuo pirmo EP daug juoko
          O dėl princess lover pritariu jis man taip pat labai patiko
          Come ... Join the Dark Side ...

          Comment

          • kapralas
            Naujokas
            • 2010 09 05
            • 2

            #35
            Man sis anime taip pat patiko bet nuliudino kad manga man pernelyg toks fantastinis ir kad zmones beveik neskirtingi kuno forma tokia pati tik plaukai,akiu spalva ir drabuziai pakeisti , o nera kokio apkunesnio ar panasiai vienu zodziu man per viduriuka

            Comment

            • IxtreeM
              Naujokas
              • 2010 09 29
              • 3

              #36
              Anime tai tirkai pritraukiantis. O ka girdet apie Seson2? Ar bus isvis jei taip kada planuoja isleist?

              Comment

              • Sable
                The Hitchhiker





                • 2005 03 11
                • 1530

                #37
                Geras ziuralas. Stipriai nesa man jis i Soultaker'i savo kovom, piesimu, siuzeto padrikumu. Patinka kartais paziuret kazka kureju pateikto taip, kad geras gabalas pamastymo lieka ziurovui, o ne isdestyto kaip iprasta ant lekstes - nesvarbu ar toks buvo sumanymas ar ne. Pataikavimas ziurovui ne visad yra geras faktorius. Nors ir nepasakyciau kad cia labai jau kazkas neaiskaus butu. Anyway animas kupinas kieto veiksmo ir kietu veikeju, can't bitch about it superinis openingas imho, btw

                Comment

                • SaMe-chan
                  always online

                  • 2010 07 16
                  • 81

                  #38
                  Anime nemaciau, bet skiciau manga. Juoko doze neispasakyta ;DD

                  Reikes anime paziuret ir ivertint kas geriau ar anime ar manga, bet kolkas 10/10 duociau. Toks su kiekvienu epizodu kokia nauja nesamone padarantis vaikinukas ir tos panos tai isvis ;DD

                  Korone tai legendine. "Your mouth may say no, but your body pretty honest.."

                  + + =

                  Comment

                  • GaNja
                    Naujokas
                    • 2010 10 17
                    • 10

                    #39
                    Fuck esu mates si anime ziauriai gera. Reikes darkarta pziureti aciu.

                    Comment

                    • Puny
                      Coffee lover

                      • 2007 12 09
                      • 101

                      #40
                      Kai kur su ecchi'u persistengta...bet šiaip lb geras comedy anime

                      Comment

                      Working...