Arakawa Under the Bridge

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #31
    Autorius Sable
    Antro sezono nereik, ovos uztektu su virsum, nes pabaigos kaip tokios normalios ner.
    Maniau lygiai taip pat, bet suklydau. Antras sezonas netikėtai visai patiko. Turbūt dėl to, kad psichai šį kartą kažkaip labiau atriboti nuo normalaus pasaulio. Ar gal man pavyko atsiribot? Totalus debilizmas kažkaip nebeerzino. Gerai, kad mažiau tyčiojasi iš Kou ir jis pats nebesistengia vietinių perauklėti. Net progresas su ateive šioks toks pasimatė. 8 balai drąsiai.

    P.S. Shaftui reikia keisti tiekėją. Stiprios narkotinės medžiagos prie gero nepriveda.....

    Comment

    • Augis24
      AZ rėmėjas




      • 2009 03 29
      • 767

      #32
      Ilgą laiką atidėliodamas, vis tiek prisiverčiau pažiūrėti. Peržiūrėjau pirmąjį sezoną ir likau sužavėtas - Crazy veikėjai, ypač Sister. Na, daugelis čia pakomentavo, tai aš to paties neberašysiu, bet iš savo pusės pasakysiu: Vertas žiūrėjimo.

      Na, o dabar einu bandyti antrą sezoną žiūrėt, tikiuos nenuvils..

      Comment

      • darknesssama
        Naujokas
        • 2010 06 05
        • 25

        #33
        Anime apie nieka, bet kartu turintis kazkokia istorija. Nervino sudeliojimas is atskyru gabalu ir vis parodoma mirksinti Recruit akis (kokia viso to prasme? nustebimas? ) Kaip ir aprasyme parasyta, piesimas vertas 10balu. Dropinusi, per 8 serijas supratau kad anime parodo dvieju pasauliu susidurima, nors vienas pries visus nepakovosi, teks prisitaikyti.

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • stella
          Shooting Star


          • 2008 09 15
          • 146

          #34
          Esu mačiusi daug keistenybių ir šiaip jau jas mėgstu. Bet čia viskas jau per daug random, pasidaro panašu į dabartinį jaunimo norą bet kokia kaina savo apranga išsiskirti iš minos, tik bėda kad kai per daug stengiesi, dažnai gaunasi tiesiog makalynė ir imi klausti savęs, ar po tuo spalvingu kiautu slepiasi tokia pat spalvinga asmenybė, ar tai tik priedanga...
          Na, pradėjusi žiūrėti šį anime labai abejojau, ar ilgai ištversiu, bet smalsumas nugalėjo. Tuo labiau, kad įpusėjus visgi atsirado šioks toks siužetas.

          Spoileris:
          Vyliausi, kad pabaigoje vis tik kas nors paaiškės apie šitą... em... sektą. Nepaaiškėjo. Truputį įsižeidžiau.

          Bet OP man patiko, toks mano skonio. Tai šiek tiek išgelbėjo situaciją, todėl 7 balai.
          _____


          In the future 15 people will be famous

          Comment

          Working...