Arakawa Under the Bridge

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #16
    Pažiurėjus šį anime supratau, kad visi veikėjai esantys jame yra visiški idiotai. Anime tikrai orginalus ir vietomis juokingas, bet pati istorija yra grynai apie nieką. Romantika čia taip pat "kvepėjo", kaip ir sci-fi... Veikėjai įdomūs ir juokingi, bet nemaža jų dalis grynai mane nervino. (PVZ.: loli, kuri gali transformuotis į steroidų pripumpuotą mutantą ir sadistė gyvulių prižiurėtoja, kuri gyvulių neskriausdavo tik žmones ir t.t.) Overall 6/10

    Dėl antro sezono nežinau, jeigu atsiras noras, tai pažiurėsiu, bet labai neliūdėčiau, jeigu jo ir nebūtų

    Comment

    • Ozis

      #17
      Bandymai ziureti toliau po mano ankstesnio komentaro privede prie dar didesnio nusivylimo - bandymu rauti originalius (ir kodel visad "ispindejes" originalumas buna tiesiogiai susijes su susireiksminimu ar idiotizmu?) vis daugejo ir daugejo, kai tuo tarpu jokio pozityvaus, zavincio ar siaip kuom nors vertingesnio turinio sukurta taip ir nebuvo. "Psichiatrines slice of life" galima buvo issukti ir graziau, ir linksmiau, ir trenkciau. Galutinis verdiktas - 5-/10 arba 2/5.

      Comment

      • Bardakas
        Žmogus Ne





        • 2005 09 22
        • 1462

        #18
        Po visų zetsubou sensejų ir bakemonogatarių žiūriu visų skoniai išpindėjo ties kreizovais anime. Gal ir teisybė, kad tai jau nieko nauja, bet man sakyčiau gerokai labiau suėjo nei koks Bakemonogatari. Visų pirmą dėl pastarojo lėtumo ir greitų ištęstų dialogų kurie ties paskutiniais epizodais vargino. Čia taip buvo, bet ne taip dažnais. Patiko, kad personažai visi iki vieno kažkokie idiotai, Ozio skonis čia daugiau kalba man rodos, kad originalumas jau virš visko iššokęs šiame anime ir tik tuo bando laimėt žiūrovų simpatijas. Na ir ką? Kažkas blogai su tuo? Man jų originalumo užtektinai buvo, reakcijos į gyvenimo situacijas kiekvieną kartą nuteikdavo savotiškai. Matai lyg ir turėtų ala kulminaciją į sveiką protą pagaliau ateit, bet deja. Gal vėliau tai ir pabodo, bet bendrai imant tai nekliudė. Romantika - na... daugeliui čia sunku tokią būtų įžvelgt, o man tai visai ja kvepėjo. Kaip paaiškint nežinau, tačiau jautėsi nuo pirmo epo, durnių meilė. Nepalaikysit gal kvailu, bet net šiek tiek idealizuot pradėjau tokius painius ir iš pirmo žvilgsnio nenaudingus santykius.
        Skubindamas įvertinau 5/5, bet gerai pagalvojus būta tų minusų kurie daugiau mažiau (nors ir hiperbolizuotai) pavardinti kitų. Tad pilnas vertinimas gautųsi 4/5.
        Maybe on Earth, Maybe in the Future
        sigpic
        Kurokawa idėjinis lyderis
        Lėtai keičiu slaptažodžius

        Comment

        • Aramis

          #19
          Autorius Bardakas
          <...> Romantika - na... daugeliui čia sunku tokią būtų įžvelgt, o man tai visai ja kvepėjo. Kaip paaiškint nežinau, tačiau jautėsi nuo pirmo epo, durnių meilė. Nepalaikysit gal kvailu, bet net šiek tiek idealizuot pradėjau tokius painius ir iš pirmo žvilgsnio nenaudingus santykius.
          <...>
          Na šiaip tai ne durnių meilė, greičiau meilė iš reikalo. Kažkaip apie romantiką mano supratimas daugiau klasikinis, princesės riteriai ir pan., todėl nors ta meilė ir buvo, bet be romantikos. Čia tik tam, kad paaiškinti savo poziciją tuo klausimu

          Comment

          • ast.
            AZ rėmėjas


            • 2007 11 16
            • 159

            #20
            Autorius Aramis
            greičiau meilė iš reikalo.
            O.o Iš reikalo? ir kame čia tas reikalas buvo?

            Comment

            • Ozis

              #21
              Autorius Bardakas
              Ozio skonis čia daugiau kalba man rodos, kad originalumas jau virš visko iššokęs šiame anime ir tik tuo bando laimėt žiūrovų simpatijas. Na ir ką? Kažkas blogai su tuo?
              Jup, kazkas labai blogai su tuo. Mane labai erzina, kai kazkas perdetai bado akis. O sio animo "originalumas" butent toks ir yra. Beto jis yra perdaug pavirsutiniskas.
              Del skoniu ta pati akmenuka galiu mestelt ir i tamstos, ar bet kieno kito, darzeli


              Autorius ast.
              O.o Iš reikalo? ir kame čia tas reikalas buvo?
              Spoileris:
              Taigi pagrindinis personazas nemegsta buti kazkam skolingas. Vat is cia ir reikalas. Tolesnio vystymo santykiai (per pirmus 8 epus (toliau neistveriau)) lyg ir negavo.

              Comment

              • amidau
                ☣☠☣







                • 2007 04 25
                • 1384

                #22
                Autorius Ozis
                Bandymai ziureti toliau po mano ankstesnio komentaro privede prie dar didesnio nusivylimo - bandymu rauti originalius (ir kodel visad "ispindejes" originalumas buna tiesiogiai susijes su susireiksminimu ar idiotizmu?) vis daugejo ir daugejo, kai tuo tarpu jokio pozityvaus, zavincio ar siaip kuom nors vertingesnio turinio sukurta taip ir nebuvo. "Psichiatrines slice of life" galima buvo issukti ir graziau, ir linksmiau, ir trenkciau. Galutinis verdiktas - 5-/10 arba 2/5.
                O tu kadanors bandei tiesiog žiūrėti ir mėgaustis nekreipiant nebandant ieškoti kažkokios istorijos, romantikos, ar dar bala žino ko, pastebėjau paskutiniuose postuose žmogai ir ieškojo bet liko tik nusivylę... tas pats su tuo originalumu jis čia puikiai sukuria netikėtas situacijas kurios ir leidžia mėgautis reginiu, ir jei idiotai veikėjai tik įneša dar daugiau linksmų situacijų tai kuo tai blogai, čia gal kokia užslėpta baimė idiotizmui pasireiškia....

                Comment

                • Aramis

                  #23
                  Autorius ast.
                  O.o Iš reikalo? ir kame čia tas reikalas buvo?
                  Jis nenorėjo būti jai skolingas, tai aš vadinu "Iš reikalo". Dar klausimas ar iš vis ji ten buvo.

                  Comment

                  • Ozis

                    #24
                    Autorius amidau
                    O tu kadanors bandei tiesiog žiūrėti ir mėgaustis nekreipiant nebandant ieškoti kažkokios istorijos, romantikos, ar dar bala žino ko, pastebėjau paskutiniuose postuose žmogai ir ieškojo bet liko tik nusivylę... tas pats su tuo originalumu jis čia puikiai sukuria netikėtas situacijas kurios ir leidžia mėgautis reginiu, ir jei idiotai veikėjai tik įneša dar daugiau linksmų situacijų tai kuo tai blogai, čia gal kokia užslėpta baimė idiotizmui pasireiškia....
                    Tiesa pasakius taip ir ziuriu ;] Ieskoti pradedu tuo atveju, jei nejauciu pasitenkinimo. Jei nerandu, tai bent atrandu kruva punktu paaiskinimui, kodel jis man nepatiko. Win/win situacija.
                    Del netiketumo visiskai nesutinku - nuspejamumas pakankamai didelis, jei tai tik nera pirma konkretaus personazo scena (is pirmos scenos sugauni kame trauma ir toliau viskas daugiau nei aisku). Kitas dalykas pats pateikimas - kas gali buti netiketo punchline bajeriuose?

                    Comment

                    • ast.
                      AZ rėmėjas


                      • 2007 11 16
                      • 159

                      #25
                      Autorius Ozis
                      Spoileris:
                      Taigi pagrindinis personazas nemegsta buti kazkam skolingas. Vat is cia ir reikalas. Tolesnio vystymo santykiai (per pirmus 8 epus (toliau neistveriau)) lyg ir negavo.
                      Autorius Aramis
                      Jis nenorėjo būti jai skolingas, tai aš vadinu "Iš reikalo". Dar klausimas ar iš vis ji ten buvo.
                      Spoileris:
                      Taigi jau per patį pirmąjį epizodą man rodos jis tą skolą atiduot norėjo, tačiau kiek pamenu to siekė per fizinius darbus ar finansinius dalykus (padaryt tą arba tą, įkurdinti ją taip ar anaip, nupirkt tą ir tą), tačiau jai nieko nereikėjo. Prie ko čia įsimylėjimas ir noras nelikt skolingam? Net ir tai, kad jis ją įsimylėjo, nieko doro jam neatnešė, nei skolą grąžino nei ką, jokios naudos iš to nebuvo. Priešingai, susaistė jį su tuo tiltu, dėl to ir pasiliko gyvent po juo.

                      Comment

                      • Raven
                        Narys
                        • 2009 08 29
                        • 48

                        #26
                        Anime tai tikrai juokingas bet romance ten vos buvo ;/ ir kartais nervinuo kvaili veikejai o mano ivertinimas butu 3/5

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • NikkyNishinoLunatic
                          Lunatic :3
                          • 2010 08 28
                          • 7

                          #27
                          Atrodo gan ydomi anime, ir daug kas siule paziuret, bet vis kaskaip neprisiverciu. Pritariu, kad veikejai tikrai nenormalus, ypac ta zalia darzove or whoever he is ;D

                          Comment

                          • Sable
                            The Hitchhiker





                            • 2005 03 11
                            • 1530

                            #28
                            Mazdaug pritariu tiem, kas sukritikavo del originalumo overdose'inimo. Nors kitavertus pernelyg nemaise. Gera timekiller komedija. Bet jei nepristatynetu vis nauju pamiseliu veikeju, tai vargiai ar istemtu su tuo savo humoru net ir tuos 13 epu. Antro sezono nereik, ovos uztektu su virsum, nes pabaigos kaip tokios normalios ner.

                            Comment

                            • Silkė
                              Naujokas
                              • 2010 04 26
                              • 6

                              #29
                              Prieš pradėdamas žiūrėti šį anime, tikėjaus kažko rimtesnio, na, apie tikrą gyvenimą po tiltu. Bet tada prasidėjo visokios ateivės ir antžmogiai. Dar būtų buvę nieko, jei taip ir būtų palikę neatsakytą klausimą - ar dauguma veikėjų tikrai kažkokie nepaprasti, ar šiaip trenkti ir įsivaizduojantys save esant ateiviais. Deja, po tokių, kaip buvo minėta, mažų mergaičių transformavimųsi, jau visiškai nebeišeina pagalvoti, kad čia gali būti kažkas realaus.

                              OP turbūt vienintelis dalykas, prie kurio negaliu prisikabinti - tiesiog nuostabus.

                              Comment

                              • Driezius
                                Kas toks?

                                • 2009 10 21
                                • 143

                                #30
                                Teištempiau tik kelis epizodus bežiūrėdamas. Pradžia įdomi, bet po to stagnacija kažkokia siužeto prasme. Neturėjau kantrybės žiūrėt total randomness. Kažkaip pernelyg viskas nerimtai, o dar ir antras sezonas airinamas hmmm ar neišsisėmė dar?

                                Comment

                                Working...