Howl's Moving Castle

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Renata
    Meanie


    • 2008 05 25
    • 715

    #61
    Echh nuostabus animas jį labai pamėgo mano 5-metė pusseserė~ štai ir auginu naują anime mylėtojų kartą ^^ :rolleyes:
    AnimeList // Last.fm // DeviantArt

    Comment

    • Envynesc
      Naujokas
      • 2009 08 23
      • 2

      #62
      Labai patiko. Kaip čia jau daug kas sakė - labai šiltas filmas (:

      Comment

      • sandrapromised
        Narys

        • 2008 04 06
        • 80

        #63
        Mielas,sventinis anime.Pvz per kokias kaledas isijungi ryte,tj daugiau nieko nereikia p.s. howlas vienu momentu tik su ranksluosciu! echem..lb dailiai piestas veikejas...
        Pavojinga trejybė : sąmonė,pasąmonė ir nesąmonė.

        Comment

        • toma
          Šokoladoholikė

          • 2010 03 16
          • 368

          #64
          Lb myliu sita anime galeciau ziuret ir ziuret ir ziuret ir ziuret....


          Comment

          • shikigamijako
            Narys

            • 2010 05 31
            • 93

            #65
            Nepakartojamas Hayao Miyazaki darbas. Man patiko meiles istorija .

            Comment

            • Lota :D
              Love and Peace~!

              • 2010 02 17
              • 239

              #66
              Nežinau kiek kartų mačiau šį animą... Per teliką pastoviai rodė, tai ir pažiūrėdavau. Kaskart pakeldavo nuotaiką Gražus piešimas, istorija, o Haulas - vienas iš gražiausių animų veikėjų, tikra duoklė merginos akims (jau kaip jam tie tamsūs plaukai tikooooo ) Taigi galiu duoti tik 5/5 ir nemažiau.

              Comment

              • Haruhi
                Rimtas forumo narys


                • 2008 03 26
                • 190

                #67
                Pabaiga, banaali, kuri mates jau nuo pat pradzios. Bet man filmas patiko, taip maloniai susilde. 5/5

                Comment

                • Dreduke
                  Naujokas
                  • 2009 12 26
                  • 21

                  #68
                  Šis anime man labai patiko gal nera kažkuo labai ypatingas bet prikausto dėmesį. Vienas iš retų mano matytų anime kurį galėčiau žiūrėti dar ir dar kartą

                  Comment

                  • Augis24
                    AZ rėmėjas




                    • 2009 03 29
                    • 767

                    #69
                    Kiek tik rodė, tiek ir žiūrėjau ir manau, kad dar rodys ir rodys, juk vis dėl to, tai klasika. Mane tiesiog sužavėjo piešimas ir istorija, dar ir dabar pamenu, kai pirmą kartą pamačiau ir rodant tai, kai Howl'as buvo mažas ir kaip jis įgavo savo galias- įvairiausios mintys sukos galvoj ir net graudu pasidarė, kad jis baigėsi, turbūt tada jį galėjau žiūrėti nonstop, bent jau į kartus iš eilės . Šitą filmą tereikia tik liaupsinti... 10/5

                    Comment

                    • ghiblifan
                      Naujokas
                      • 2012 08 02
                      • 9

                      #70
                      Labai gražus piešimas, yra gerų scenu. Šeip,labai mielas man Anime nupieštas pagat kažkokios rašytojos knyga. Taigi kol knygos neperskaičiau tol negaliu sakyti ar kai kurios prastos scenos sugalvotos tos rašytojos ar miyazaki

                      Comment

                      • demoniacman666
                        Forumo vilkas

                        • 2008 04 16
                        • 368

                        #71
                        Kaip ir tikėjausi iš šios studijos bei režisieriaus, viskas aukščiausiame lygyje. Iš tiesų nuostabus filmas, puiki pasaka visokio amžiaus žmonėms. Istorija nors ir neypatinga, tačiau visgi kartu ir užburianti, sunku šiaip paaiškinti. Turbūt todėl, kad tokios pasakos priminė vaikystę ir nemenką dalį vakarietiškų kūrinių (šis filmas akivaizdžiai stokojo "japoniškumo", jei ne kalba tai galima pamanyti kad sukurtas vakaruose). Tačiau tai manau tik pliusas šiuo atveju. Veikėjai visi nuostabūs, puikiai išreikštos jų emocijos bei būdas. Apie techninę pusę net šnekėti neverta, juk tai Ghibli darbas, mažiau nei 5 už piešimą bei įgarsinimą tiesiog negaliu duoti. O piešimas kaip tokiam palyginus senam darbui išties įspūdingas, nedarytų gėdos ir šiais laikais. Taigi viską susumavus 5/5, įvertinant tai kad nesu matęs garsiausių šio garsaus režisieriaus darbų...

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • moemoe
                          Naujokas
                          • 2013 12 26
                          • 10

                          #72
                          Vakar ziurejau, patiko, tik pabaiga galejo buti geresne. Piesimas geras, ypac pilis, laivai detaliai pavaizduoti. Iki siol nebuvau mates nei vieno Ghibli anime, reikes paziureti ir kitus. Vertinciau 4/5 (very good)
                          MyAnimeList: http://myanimelist.net/animelist/Ukatoid

                          Comment

                          Working...