Howl's Moving Castle

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dream Eater
    Let's start a Riot!

    • 2008 01 22
    • 85

    #46
    Graži pasaka, tik vat pabaiga man tokia pasirodė banali. (Na, bet galbūt pasakos ir turi baigtis laimingai)

    Out of my mind... Back in five minutes
    http://dream-eater.mybrute.com

    Comment

    • Apriliuke
      Narys

      • 2007 07 02
      • 64

      #47
      Si kompanija kuria tokius gerus filmukus kad net verkti norissi 10++++++ super duper siuzetas iskart kaip uzkabino tai ir nebepaleido XDD o cherojai na tai kaip ir visada graziausas tai burtininkas howulas o ta mergina noretusi ja kur nukisti ir vaidinti vietoj jos XDDDDDD
      Forumo rėksnė.

      Comment

      • ara =^o^=

        #48
        Kai pažiūrėjau šį filmą, pagalvojau kad tai galėtų būti japoniška "Gražuolės ir pabaisos" versija tik kad ši 100 kart įdomesnė

        paskui paskaičiau čia parašytą review:

        Autorius tamagochi
        Norėjosi, kad vietoj to daugiau būtų gilinamasi, ką vis dėlto jaučia pagrindiniai veikėjai ir kokie jų elgesio motyvai.
        Pvz jaunos mergaites virtimas sena moterimi (filmo vinis) nepakankamai išryškintas. Sunku patikėti, kad ten nebuvo jokio vidinio konflikto ar emocijų - Sophie tiesiog susitaikė su savo likimu ir IŠTIESŲ tapo sena moterimi (kuri dejuoja dėl skaudančios nugaros, sako protingus pamokymus ir tvarko namus).


        Dar vienas dalykas, kuris man gadino įspūdį - tai pernelyg išryškinta karo tema. Pats karas vaizduojamas be jokių paaiškinimų - taip matyt norėta pabrėžti jo beprasmiškumą. Tačiau bėda yra, kad be tų paaiškinimų kai kurie filmo elementai taip ir nesusiriša į vieną visumą.
        Na dėl to Sofi susitaikymo su senatve, kaip aš supratau, Sofi, nors ir būdama jauna, jau buvo pasenusi viduje-tokia atsiskyrėlė, užsdara, tyli asmenybė. Palyginus ją ir jos seserį iškart matosi skirtumas - seuo mėgsta bendrauti, rengiasi pagal savo amžių ir t.t., o Sofi yra visiška jos priešingybė Tad kai ragana pavertė Sofi senute, ji lyg ir išoriškai tapo tokia, kokia jautėsi viduje, turbūt todėl jai ir nebuvo sunku su tuo sistaikyti bet juk žmonės gali pasikeisti, ką Sofi ir padarė, per savo kelionę - ji sugebėjo ne tik pati pasikeisti į gerają pusę, bet pakeitė ir Houlą (susitupėjo vyrukas ), tei vat manau čia ir slypėjo visa filmo idėja


        o dėl karo, tai nemanau, kad čia yra ką per daug aiškinti. Šis karas tikrai yra beprasmiškas - Houlo atsisakymas dalyvauti kare, tik dar labiau tai išryškina

        Tai tikrai geras filmukas, visiškai nesigailėjau pažiūrėjus ir su malonumu pažiūrėčiau dar kart

        Comment

        • soshite
          pinky promise

          • 2009 01 22
          • 119

          #49
          neitiketinas filmas. as ji pirma kart pamaciau kai man buvo mazdaug 10 metu, nuo tos dienos kazkas manyje buvo ne taip, jauciau kad uz visu holivudiniu komediju tuno kazkas neitiketino.netrukus as greit atsiverciau i anime pasauli...

          please, wake up to reality...

          Comment

          • soshite
            pinky promise

            • 2009 01 22
            • 119

            #50
            stai dar keletas h.miyazakio darbu:
            *omohide poro poro(only yesterday)- nzn apie ka bet ziauriai nori upamatyt.
            *mononoke hime(princess mononoke) - laaabai fainas
            *spirited away - unreal filmas
            *my neighbor totoro - truputi vaikiskas bet pateikiamos grazios vertybes
            *castle in the sky laputa - grazus
            grave of the fireflies - apie antra pasaulini kara. veiksmas japonijoje. labai liudnas ir grazus. visa filma verkiau...

            please, wake up to reality...

            Comment

            • svajone
              Tiesiog žmogus

              • 2008 09 21
              • 176

              #51
              Laaabai gilų įspūdį palikęs kurinys. Autorius išlaiko savo aukštą lygį. Ir man tas velniškai patinka^^. Nepakartojama pasaka tinkanti visai šeimai ir puikiai deranti su karšta kakava rankoje.
              Siužetas įdomus ir tikrai verčia apie daug ką susimąstyti. Labiausiai įsiminęs veikėjęs - pats Haulas. Labai žavėjo jo keista ir neeilinė asmenybė(ypač prajuokino jo isterija dėl plaukų dažymo). O Sofi sužavėjo savo stiprybe ir gerumu.

              Comment

              • Red_Elf
                pandų karai :D


                • 2009 05 07
                • 1112

                #52
                mielas, įdomus ir įtraukiantis anime vien užmetus akį matosi, kad Miyazakio darbas žinoma, iki Mononokės, jam toli, bet kam kabinėtis
                na šiaip, pažiūrėjus pirmą kart būčiau davus 4, bet prieš kokią savaitę dar kartą peržiūrėjau ir nusprendžiau, kad 5 ir viskas tik labai jau keistai man Sophie susitaikymas su jos padėtimi atrodė.Jei man taip nutyktų, turbūt, lipčiau sienom (jei sveikata leistų), nenurimčiau, keikčiau dievą ir visus velnius, na tikrai taip lengvai su tuo nesusitaikyčiau

                Comment

                • Winry
                  Narys
                  • 2009 03 17
                  • 78

                  #53
                  O man Howl'as labiau patiko, nei Mononokė Gal todėl, kad daugiau komedijos elementų
                  O šiaip tai mielas anime, nepaliekantis abejingų

                  Comment

                  • Spirit of Nightmare
                    !,,!_ (-_-) _!,,!

                    • 2008 10 17
                    • 209

                    #54
                    Man irgi pasirodė, kad Sophie gerokai per ramiai reagavo į tokiį pasikeitimą (kaip merginoms nebūtina ), nors kai jinai pati save laikė negražia tai gal ir viskas normaliai.

                    Esu fantasy žanro megėjas tai šis filmas tikrai rastų vietos tarp geriausių. Jis tiesiog sugeba prikalti prie ekrano (kaip ir kiti Miyazakio darbai).

                    OST komentuoti manau nereikia - Hisaishi, Joe vardas kalba pats už save (kaip, be abejo, ir Miyazaki bei Ghibli vardai )

                    Veikėjai: spalvingi ir įdomūs - geriausias tai buvo ta kaliausė. Nors Witch of the Waste nepatiko savo išvaizda (kam ji gali patikt?), bet be jos niekaip. Sophie šiek tiek apibūdinau pirmam sakinį. Howl - eilinis "kaaiinas berniukas" (nemėgstu tokių, bet gal ir normaliai su juo en viskas buvo), Markl - kai užsisiausdavo savo apsiaustą geriau atrodydavo ir žinoma Calcifer - FIRE

                    Trumpiau tariant 10/10 xD




                    Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                    [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                    Comment

                    • Grety-chan
                      Naujokas
                      • 2009 06 08
                      • 16

                      #55
                      Klasika yra klasika net neprisimenu kada pirma karta maciau si filma bet esu isitikinusi kad maciau bent 3 kartus per telika tikrai ^^ galeciau ir dar kelis kartus paziureti
                      Labai mielas ir itraukiantis i siuzeta filmas. super

                      Comment

                      • Reshef
                        Bitter sweet

                        • 2008 10 03
                        • 307

                        #56
                        Tikrai ispudingas anime 5/5. Bet niekaip nesuprantu kodel as ji perziurejau tik kai ji rode jau antra karta per tv. Ir dar pats zinojau, kad tai anime ir vistiek pirma karta neziurejau...gerai, kad antra karta nepadariau tos pacios klaidos.

                        Comment

                        • Paranoid
                          Naujokas
                          • 2009 06 22
                          • 16

                          #57
                          Vienas iš pirmųjų mano matytų anime. Tiesiog šilta istorija, kurią gera žiūrėt. 5/5

                          Comment

                          • Petras
                            Senjougahara Fascination
                            • 2008 04 12
                            • 38

                            #58
                            Man Howl's Moving Castle labai patiko. Ko gero, netgi labiausiai iš visų Miyazaki filmų. Visų pirma esu magijos ir fentezi fanas, todėl Howl'o ir jo demoniško draugo Calcifer istorija tiesiog sužavėjo. Taip pat filmas nors ir pasaka, bet veikėjai suaugę kas irgi man nemažas pliusas.

                            Comment

                            • usakou
                              Rimtas forumo narys
                              • 2009 04 19
                              • 188

                              #59
                              nusotabus anime . galbut tureciau sakyti FILMAS ^_^ istiesu labiau norejau sophie emociju.. well,anime toks meniskas ir grazus, ziurejau per naujuosius metus su seima,visiem labai patiko

                              Comment

                              • Ryuuki
                                Žalia <visapusiškai;>
                                • 2009 07 22
                                • 13

                                #60
                                Mielas, šiltas ir lb gražus anime.

                                Comment

                                Working...