Dance in the Vampire Bund

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ernissan
    Naujokas
    • 2010 06 05
    • 22

    #16
    Siaip anime neblogas,bet man truko kazko jame duociau 4/5

    Comment

    • n3m0k54
      Naujokas
      • 2007 04 21
      • 16

      #17
      Pirmas anime, kurį peržiūrėjau per vieną parą Iš komentarų supratau, kad gerai jog nesu skaitęs mangos.

      Pirmas septynias serijas vertinu 9/10, man jų būtų pakake, o jei jos dar būtų praplėstos, tai būtų buvę iš viso šaunu. Likusias serijas vertinu 6/10, nes nieko įdomaus nebeparodė. Reziume duodu 7/10 dėl neįdomios pabaigos

      Comment

      • Yuuku
        Naujokas

        • 2008 12 21
        • 18

        #18
        Pradėjau žiūrėti ir... užstrigau ties šešta serija. Man šitame anime kažko trūksta. Lyg kažką kūrėjai pradėjo daryti, bet taip ir nebaigia, tempia... Labiausiai patikusi veikėja - Meiren (ta su saldainiais), ji atrodo labiausiai "vampyriška" taip sakant. Be to, galbūt pats anime būtų geresnis, jeigu jame būtų kažkokių ryškesnių spalvų. Bent jau man labai nykiai atrodo

        Comment

        • Aramis

          #19
          Autorius Yuuku
          Pradėjau žiūrėti ir... užstrigau ties šešta serija. Man šitame anime kažko trūksta. Lyg kažką kūrėjai pradėjo daryti, bet taip ir nebaigia, tempia... Labiausiai patikusi veikėja - Meiren (ta su saldainiais), ji atrodo labiausiai "vampyriška" taip sakant. Be to, galbūt pats anime būtų geresnis, jeigu jame būtų kažkokių ryškesnių spalvų. Bent jau man labai nykiai atrodo
          Na šiaip ji ne vampyrė, o vilkolakis (tigrolakė). Siužeto kūrėjai dėl trūkumo nekalti, čia buvo režisieriaus pastangos tilpti 12 serijų, ką taip puikiai atliko, kad teko imti arką iš galimo antrojo sezono
          Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2010-06-11, 16:23.

          Comment

          • AKUJI-SAN
            Anime narkomanas ;-)
            • 2008 02 16
            • 190

            #20
            Tigrolakė

            Autorius Aramis
            Na šiaip ji ne vampyrė, o vilkolakis.
            Na, šiaip ji ne "vilkolakis" (-ė), o tigrolakė.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #21
              Autorius AKUJI-SAN
              Na, šiaip ji ne "vilkolakis" (-ė), o tigrolakė.
              Anime gyvūnijos pasaulis apskritai sunkiai suprantamas. Buvo gi vilkė panaši į lapę. Vienžo neverta parintis....

              Comment

              • demoniacman666
                Forumo vilkas

                • 2008 04 16
                • 368

                #22
                Sis buvo vienas laukiamiausiu metu pradzios animu ir viltis beveik pateisino. Del to "beveik" skyriau 4/5. Pliusai jau isvardinti aprasyme, tik bent jau man uzkliuvo siektiek piesimas ir siuzeto banalumas vietomis, o siaip tai visai nieko.

                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                Comment

                • Eimukaz
                  Naujokas
                  • 2009 08 02
                  • 6

                  #23
                  man labai patiko,ant galo šiek tiek nučiuožė, bet vis tiek puikus kūrinys.~

                  Comment

                  • myo13
                    guardian of the memories
                    • 2010 09 08
                    • 5

                    #24
                    Kadangi neskaičiau mangos man anime pasirode tikrai įdomi nors ir pritariu, kad nuo 7 serijos viskas labai sugrusta... Daviau 5/5, nes esu mačius tikrai nedaug anime ( kitaip tarian aš visiškai žalia ) šis pasirodė vienas geriausių.
                    p.s. man kaip nedaugeliui patiko Mina ( vampų karalienė ) >.<
                    not the same...

                    Comment

                    • fallenangel
                      Come Join The Dark Side
                      • 2008 11 29
                      • 20

                      #25
                      Pažiūrėjau vos tik 1 epizodą ir sustojau
                      kažkaip neužkabino visai tai ir neprisiverčiu pažiūrėti toliau
                      Come ... Join the Dark Side ...

                      Comment

                      • ~Madara Phantomhive~

                        #26
                        Neblogas, nesenai baigiau. Tik kazko truko. Pabaiga nei siokia nei tokia...

                        Comment

                        • dynciu
                          Naujokas
                          • 2009 11 30
                          • 20

                          #27
                          Istorija issiskyria is kutu vampyrisku istoriju saldainiukais saudancia vampyre ir idomei pateiktu pirmuoju epu. Na Akiros ir princeses santikei siektiek i pedo nese. Visas vieksmas ir kovos senos jau labai suspaustai, norejosi placiau. Bet aplamai viskas nera taip jau blogai idomei susiziurejo.

                          Comment

                          • Augis24
                            AZ rėmėjas




                            • 2009 03 29
                            • 767

                            #28
                            O man visai patiko, kad ir buvo to pedo, kaip visi sakė, bet už tat ta transformacija into beautiful vampire- buvo nice, nes tikrai nebūčiau žiūrėjęs, kai ji visa laiką yra little girl pavidale, o tas ją pastoviai sekioja ir tie santykiai kažkokie įdomūs labai. Dėl visų kovų - galėjo būti daugiau ir ne po 1-2min., nors vis tiek overpowerindavo visus. Reziumė- 4/5, galima žiūrėt tikrai, nes laikas neprailgs.

                            Comment

                            • Sentum
                              Narys

                              • 2011 02 18
                              • 74

                              #29
                              Kūrėjai pabaigoje gerokai paskubėjo. O šiaip animas patiko, bet to keisto ecchio per daug . Jei nebūtų pačiuožęs (turbūt dėl epų stokos), duočiau 5/5, bet dabar 4/5.

                              Comment

                              • DowyChan
                                Narys
                                • 2011 05 19
                                • 38

                                #30
                                Man Tai Asmeniskai... Labai Istempta istorija :I Kazkaip Nelabai ...Bet piesimas tai nice ;D 3/5
                                ♪♫░▒▓♦►Uninstall◄♦▓▒░♫♪
                                -Uninstall Cosband ​Nare ~
                                HOMESTUCK ~
                                HoNk :o)

                                Comment

                                Working...