Candy boy

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Doommuks
    Rašo

    • 2009 02 22
    • 157

    Candy boy

    Candy Boy

    Metai: 2008 - 2009
    Žanrai: Drama, Komedija, Mokykla, Yuri, Incest
    Siužeto autorius: Takafumi Hoshikawa
    Studijos: AIC
    Serijų: 7 po 14 min. [ONA]

    Nuorodos: http://www.animenewsnetwork.com/ency...me.php?id=9001 http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl...anime&aid=5574 http://www.anime-planet.com/anime/candy-boy

    Kita informacia: http://en.wikipedia.org/wiki/Candy_Boy


    Istorija: Visa istorija sukasi apie dvi jaunas merginas gyvenančias mažame butelyje, besimokančias mokykloje ir tiesog gražiai gyvenančias. Beto, šios merginos myli viena kitą. Prašau tik negalvokit nieko nesveiko, šios merginos tiki gražia meile, gal jos ir nėra meilužės (nors taip ir viena kitą vadina) gal jos ir miega vienoje lovoje, laikosi už rankučių ir daro panašius dalykus, tačiau jos yra tik viena kitą labai mylinčios dvynės.
    Mano nuomonė:
    Gražaus piešimo, lengvos istorijos ir gražia meile paremtas, ganėtinai trumpas anime, tai gardus kasnelis pavargusiems ar ištroškusiems kažko lengvo ir raminančio anime fanams. Asmeniškai šis anime buvo išsigelbėjimas nuo nervinio išsekimo, ir manau kad jis niekur kitur netiktų taip, kaip sunkios, varginančios ar tiesog užknisančios savaitės eigoje.

    Pagrindiniai veikėjai:

    Kanade Sakurai : Jaunesnioji dvynė, tačiau daug labiau subrendusi ir išmintingesnė sesė.

    Yukino Sakurai : Vyresnioji dvynė, lengvabūdiška, mėgstanti nuolat ką nors kramsnoti, linksmoji dvynė.

    Sakuya Kamiyama : Keisčiausia veikėja, kuri yra tiesogine žodžio prasme įsimylėjusi Kanade ir dažniausiai vogianti ar perkanti iš Yukino, jos daiktus, savo kolekcijai.

    15
    5. Šedevras
    26.67%
    4
    4. Puiku
    40.00%
    6
    3. Normaliai
    13.33%
    2
    2. Šiaip sau
    20.00%
    3
    1. Juokaujat ar ką?
    0%
    0

    Blogging like a moron
  • Aramis

    #2
    Na ką galiu pasakyti... Vakar šį kūrinėlį peržiūrėjau, tačiau didesnio įspūdžio nepaliko.
    Mano akimis žvelgiant pliusai buvo gražus pagrindinių veikėjų piešimas, ir pati ta romantika tarp merginų nepavirtusi į kažką vulgaraus.
    Minusai - siužeto tėra tik užuomazgos, trumpos serijos ir tos pačios dar ne vienodos trukmės.
    Mano akimis žvelgiant žiūrėti šį anime verta tik jei norite girdėti kaip viena mergina kitai sako "aš tave myliu", nes nieko kito čia nerasite.
    Ir dar vienas dalykas... Aprašymo balsavimas. Bent mano akimis žvelgiant jis galėjo būti padarytas formatu Įvertinimas skaičiumi(įvertinimo pavadinimas), o tai dabar sunku verbalizuoti savo pasirinkimą.
    Ai, vos nepamiršau. Vertinčiau jį 2/5, kas šiuo atveju būtų... Eee...Normaliai arba šiaip sau... Imsiu normaliai, nes šiaip sau nebuvo

    Comment

    • Doommuks
      Rašo

      • 2009 02 22
      • 157

      #3
      Autorius pilkasis_kardinolas
      Mano akimis žvelgiant žiūrėti šį anime verta tik jei norite girdėti kaip viena mergina kitai sako "aš tave myliu", nes nieko kito čia nerasite.
      Na, čia jai kaip kam.... vieniems (pvz: man) tokie dalykai ramina ir atpalaiduoja. Kitiems, tokie dalykai tai tik "duros" stuminėjimas ir "nieko nekaso" (vaizdingai pasakius)

      Autorius pilkasis_kardinolas
      Ir dar vienas dalykas... Aprašymo balsavimas. Bent mano akimis žvelgiant jis galėjo būti padarytas formatu Įvertinimas skaičiumi(įvertinimo pavadinimas), o tai dabar sunku verbalizuoti savo pasirinkimą.
      O čia tai jau mano klaida, jai dar kada rašysiu ką nors panašaus tai jau pasitelksiu skaičiukų pagalbą ^^

      Blogging like a moron

      Comment

      • Red_Elf
        pandų karai :D


        • 2009 05 07
        • 1112

        #4
        jau buvau seniau mačius tai baisiai ir neužsiliko atmintyje šis darbelis, bet perskaičius aprašymą prisimenu, kad buvo tikrai mielas, šiltas, be jokių nereikalingų apvalumų-privalumų rodymų, tiesiog graži dviejų merginų istorija be didelės minties, bet čia jos ir nereikia

        Comment

        • demoniacman666
          Forumo vilkas

          • 2008 04 16
          • 368

          #5
          Nu neblogas darbas. Siaip nesu yuri gerbejas ir man nelabai patinka tokios tematikos anime, bet sis kurinys visai patiko. Ji gali ziuret ir bachurai, ne taip kaip kai kurie tokio stiliaus anime skirti tik lesbems. Grazus piesimas be bereikalingo seiliojimosi. Ta meiles tema buvo visai nevulgari ir idomi. 4/5 nes tikrai patiko...

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • shikigamijako
            Narys

            • 2010 05 31
            • 93

            #6
            Piešimas gražus, nu bet tik tiek. Žiūrėjau maišytas serijas ir ne iš eilės, tai nieko nesupratau. Kažkoks keistas anime. Sunku pagaut mintį ir kaip minėjo Aramis tai čia nėra konkretaus siužeto. Nėra veiksmo, tik merginų pokalbiai ir prisipažinimai meilėje... Nors šiaip anime toks romantiškas ir mielas

            Comment

            • dfsafsaf
              Beautiful Lies

              • 2010 05 13
              • 261

              #7
              Pirmas mano ziuretas yuri anime, labai patiko nes toks ramus ir paprastas bei labai grazus piesimas, bet galiu duot tik 4/5 ar 8-9/10 , nes kazko biski truko

              Comment

              Working...