GantZ

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • BLACK cat
    Narys
    • 2010 07 09
    • 58

    soriukas jei iskaudinsiu sito animo fanus,bet man buvo total shit... mane visada erzina tie tipo tikroviskai piesiami veikejai... gal siuretas dar dar,bet tie piesimas mane erzino visa laika,nori perteikti veido israiska isgasti,nupiesta kaip sikt noretu man nepatiko,iskenciau gal 5-6 epizodus ir nusispjoviau... 6/10

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      Autorius BLACK cat
      soriukas jei iskaudinsiu sito animo fanus,bet man buvo total shit... mane visada erzina tie tipo tikroviskai piesiami veikejai... gal siuretas dar dar,bet tie piesimas mane erzino visa laika,nori perteikti veido israiska isgasti,nupiesta kaip sikt noretu man nepatiko,iskenciau gal 5-6 epizodus ir nusispjoviau... 6/10
      o įvertinai kaip "žiūrėti galima". Kažkaip nesiriša....

      Comment

      • BLACK cat
        Narys
        • 2010 07 09
        • 58

        Autorius Killerbee
        o įvertinai kaip "žiūrėti galima". Kažkaip nesiriša....
        butent,kad tik 'ziureti galima' bet nedaugiau :P ziureti siulau tiems kuriem patinka 'realistinis' piesimas

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          Autorius BLACK cat
          butent,kad tik 'ziureti galima' bet nedaugiau :P ziureti siulau tiems kuriem patinka 'realistinis' piesimas
          Atrodo jau ne jaunas esu, bet moteriška logika man taip ir liko paslaptimi.
          Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2012-03-16, 19:10.

          Comment

          • BLACK cat
            Narys
            • 2010 07 09
            • 58

            Autorius Killerbee
            Atrodo jau ne jaunas esu, bet moteriška logika man taip ir liko paslaptimi.
            paslaptis slypi kazkur anapus

            Comment

            • demoniacman666
              Forumo vilkas

              • 2008 04 16
              • 368

              Puiku, nuostabu, į savo top 10 listą mielai įrašau... mangą, kurią perskaitysiu ateitį. Nes anime kaip suprantu gan smarkiai nuo jos skiriasi, tad tikiuosi pamatyti normalesnę versiją. Nesakau kad anime nepatiko, netgi atvirkščiai, žiauriai patiko, daviau 5/5, bet visgi turėjo keletą trūkumų, dėl kurių negaliu pavadinti tobulu. Visų pirma Kurono. Bičas žiauriai užneša į mane savo charakteriu, ypač cinizmu. Tai man žiaurus pliusas . Tačiau visą įvaizdį sugebėjo susigadinti per paskutines 3 serijas.
              Spoileris:
              Turėjo gal milijonus šansų tuos du degradus ištaškyt, ypač po praeitos misijos įgijus tiek patirties, bet ne, visą laiką reikėjo pezėt nesamones ir verkšlent, nu dėlto ir mirė visi.
              Tas bene žiauriausiai užkniso, tiesą pasakius, keletą kartų vos netrenkiau į monitorių iš nervų, o tas būna labai retai. Ai palą, visgi buvo dar labiau sunervinęs dalykas, tai pabaiga, tiksliau jos iš vis nebuvo, ale susigalvok pats. Nu gal ir gerai, gali pagal skoni susigalvot, kas nori laimingos, kas nori nelaimingos, prašom. bet aš pasirinksiu geresnį variantą ir perskaitysiu mangą. Dar kartą sakau, anime žiauriai patiko, tikrai sukėlė begalę jausmų ir išgyvenimų. Piešimas kaip tik mano skonio, be jokių anime mėgstamų iškraipymų (Clamp.. brrr..), muzika išvis nereali, ypač OP ir ED. Tačiau ta pabaiga visgi privertė ieškoti alternatyvos, ir laimė kad ji yra...

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • valtiel
                Narys


                • 2012 04 12
                • 82

                man labai patiko šis anime. ir, skirtingai nei daugeliui, veikėjai +/- man pasirodė realistiški ir įtikinantys. soundtrack'as išvis nerealus, vienas geresnių. tačiau tai mano manymu yra undergroundinis anime, skirtas ne visiems, dėl exploitinamų sudėtingų temų. atsisiunčiau, maniau vienas sezonas, 26 serijos, tik įpusėjus supratau, kad čia abu sezonai buvo... ir dar pastebėjimas, kad asmeniškai veikėjų santykiai, kas yra man pačiam labai keista, labiau įstrigo nei visos kovos su ateiviais. galiausiai, nėra aišku, kas yra gėris o kas blogis, kas priminė žaidimą Shadow of the Colossus, kur pagr. veikėjas turėjo surasti ir nužudyti tame pasaulyje gyvenusius monstrus, kurie visų pirma nebuvo hostile. aplamai, daug minčių sukėlęs anime. tie "aš negaliu šauti" irgi neįpatingai man užkliuvo. nervino nebent veikėjų sustingimas pačiais blogiausiais momentais.

                Comment

                Working...