GantZ

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • bigGuy
    Narys

    • 2008 03 21
    • 47

    #61
    Supykau ant anime kūrėju perskaitęs manga... Išniekino pabaigą.

    Comment

    • axborn
      I can see muzic~

      • 2007 01 02
      • 121

      #62
      Filerio pabaiga... Beje yra youtobej kelios Gantz Abridged Series
      http://axborn.myanimelist.net

      Comment

      • shigofumii
        cruel man
        • 2008 07 05
        • 137

        #63
        vidutiniskas anime be rysio visai kai skaiciau manga tai pabaiga visai pakeista
        Destiny is waiting ,lets move foward to it.

        Comment

        • Evil_of_Darknesz
          Suicide is painless...

          • 2006 04 09
          • 998

          #64
          Gurmaniskas anime... Perziurejau 2 prisedimais, labai patiko, nors pabaiga neaiski,
          Spoileris:
          taciau pagrindiniu veikeju mirtys mane labai nustebino ir pradziugino.
          9/10 reikes eit ieskot mangos
          Paskutinis pakeitimas nuo Bax; 2008-08-17, 19:52.

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            #65
            Autorius Evil_of_Darknesz
            Gurmaniskas anime... Perziurejau 2 prisedimais, labai patiko, nors pabaiga neaiski, taciau pagrindiniu veikeju mirtys mane labai nustebino ir pradziugino. 9/10 reikes eit ieskot mangos
            Jei paskaitysi manga anime įvertinimas stipriai sumažės.

            Comment

            • Intrigante

              #66
              Papasakosiu savo istoriją su Gantz žodžiu, sugalvojau paimt jį, kadangi jau nebeturėjau ką žiūrėt, o ir idėja pasirodė tokia, kuri man turėtų patikt.Tai per visus 4 epus, kuriuos žiūrėjau, galvoj sukos mintys: kaip šlykštu, ir WTF kažkaip ir dropinau nes neužkabino tie nuolat rodomi skysčiai ir kitos nesąmonės.

              Comment

              • Sloth
                [SrX]

                • 2007 09 14
                • 277

                #67
                Labai patiko anime, perziurejau dviem prisedimais po 13 epu... Veiksmo pakankamai, ziaurumo/brutalumo irgi yra, OST geras, siuzetas neeilinis ir nenuspejamas, ko dar galima noret is veiksmo anime? Man tai apskritai vienas is geriausiu anime, ir vienas is tu retu, kurie sugeba uzkabint nuo pirmos serijos ir nepaleist, kaip, kad dabar labai retai bepasitaiko.
                Beto, tai pirmas anime, kurio deka tikrai uzsimaniau pabandyt skaityt manga...

                Comment

                • metinukas
                  Naujokas
                  • 2008 10 03
                  • 12

                  #68
                  5/5 vienas is geriausiu mano matytu anime. perziurejau dviem prisedimais.
                  http://metinukas.mybrute.com smagus zaidimukas

                  Comment

                  • TheCoolMaker
                    UVERworld

                    • 2008 02 10
                    • 142

                    #69
                    4/5 . Originalus darbelis deja nesu iš tų "daug smurto, best anime" visokie varvalai iš visur fee patiko veikėjai, nors irgi vietom taip užknisdavo, vidury mūšio tam kurono labiau rūpėdavo ką apie jį mano kishimoto..O dar tie ar spaust gaiduką, ar ne ...Damn nervina tik.. Pabaiga pribaigė lėksim mangos ieškotis beje endingo dainuška patiko

                    Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                    Comment

                    • Hikari_
                      Mental

                      • 2008 02 27
                      • 981

                      #70
                      Visi sita anime taip išgyre, galvoju bus toks geras del to ir ziurejau, bet visai ten nieko gero nebuvo ir piesimas tiesiog slykstus ... Nusivyliau. O paskutines serijas išvis normaliai neziurejau tik greit pervariau. Nepatiko man jisai, per daug ziaurus ir be rysio todel daviau 3(Ne 1 nes vis delto buvo idomiu seriju). Apskritai sitas anime mane slegia...
                      Paskutinis pakeitimas nuo Hikari_; 2008-11-26, 18:09.

                      Comment

                      • SataNa
                        Mind Zone



                        • 2008 02 15
                        • 600

                        #71
                        skaitikyt mangą
                        Kartoškė

                        Comment

                        • TheCoolMaker
                          UVERworld

                          • 2008 02 10
                          • 142

                          #72
                          jau skaitau, nuomonė apie anime prastėja

                          Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                          Comment

                          • Ancestor
                            Naujokas
                            • 2008 11 27
                            • 20

                            #73
                            Perziurejau 1 prisedimu, atmetus visas tas nesamones kures isvardinot, kaip jei ten masto masto masto... tikrai dideli minusai bet anyway patiko ziauriai sitas anime.

                            Tikrai uzkisdavo tas ju mastimas/galvojimas ka toliau veikti kai ir taip viskas aisku, bet veiksmas ir visa kita, galu gale nusvere tuos minusus, ir vis norejos pamatit kas bus toliau Patiko kad gan realistishkai padaritas,

                            Na pabaiga savaip idomi,noris kitokios, noris daugiau paiskinimu, bet kokia padare tokia turim, manau visgi gera pabaiga ^^

                            Comment

                            • TheCoolMaker
                              UVERworld

                              • 2008 02 10
                              • 142

                              #74
                              Tai ir tu manga skaityk, ten veiksmas vyksta ypač greit, nieko nereikalingo, ko prikišo į anime, ir tęsias jis toliau, tada musek pasiekė manga ir pabaigė įdomiai ten vėliau vystos tie įvykiai

                              Ichiban -Lipstick for men http://www.youtube.com/watch?v=tTokq...eature=related

                              Comment

                              • BaudejasX
                                zmogus be ateities...
                                • 2008 02 21
                                • 23

                                #75
                                3/5 net pats is tikruju nzn uz ka tie 3, gal del visisko zmogenu negailejimo (buvo gera pirma kart matyti taip be parkiu i farsa malamus pagrindinius veikejus), o gal del ecchi, nu zodziu intuityviai spaudziau 3. Apie minusus net neuzsiminsiu, nes turbut is kart sulaukciau nemaza kritikos (o as bijau buti kritikuojamas), pabaigos visiskai nesupratau (durnas matyt) magiskasis rutulys pagaliau sutvarkes reikalus tiesiog paime ir isnyko (matyt palikes zemes atmosphera isskriejo i orbita). Nu turbut reikes klausyt liaudies balso ir ieskotis mangos

                                Comment

                                Working...