Sora no Otoshimono & OVA & 2 sezonas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #16
    Čia man vienam pasirodė, kad pas Ikarus kažkokia dauniška veido išraiška? Visai nieko tas antras sezonas, bet vis dar tie patys 7 balai. Gerai mintis su žaidimais, bet jie labai vienodi - atėjo Sohara ir viską sugadino. Vis dar per daug chibi formų ir per daug koncentruojasi į papus.
    Filmo nelaukiam, bet gal ir pažiūrim.

    Comment

    • amidau
      ☣☠☣







      • 2007 04 25
      • 1384

      #17
      Autorius Killerbee
      Čia man vienam pasirodė, kad pas Ikarus kažkokia dauniška veido išraiška?
      Nu čia jau žiauriai suskėlei O_O Jos tik šalta veido išraiška, nes alfa angelroidžiu tipas pasižymi dideliais koviniais ir protiniais sugebėjimais, bet mažu emociniu lygiu.

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #18
        Autorius amidau
        Nu čia jau žiauriai suskėlei O_O Jos tik šalta veido išraiška, nes alfa angelroidžiu tipas pasižymi dideliais koviniais ir protiniais sugebėjimais, bet mažu emociniu lygiu.
        Kaip ten bebūtų jos apatiškas ir kvailas snukutis mane erzino.

        Comment

        • amidau
          ☣☠☣







          • 2007 04 25
          • 1384

          #19
          Autorius Killerbee
          Kaip ten bebūtų jos apatiškas ir kvailas snukutis mane erzino.
          Na čia jau skonio reikalas. Man pvz Ikarus viena mieliausiu anime merginių pastaraisiais metais...

          O, Astreos bukaprotiškumas neerzino?

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            #20
            Autorius amidau
            Na čia jau skonio reikalas. Man pvz Ikarus viena mieliausiu anime merginių pastaraisiais metais...
            Nedrįstu teigti dėl viso sezono, bet man Ikarus yra prasčiausias personažas bent jau šitame seriale.
            O, Astreos bukaprotiškumas neerzino?
            Greičiau atvirkščiai, ji savo kvailumu ir energija kažkiek kompensavo Ikarus amebiškumą.

            Comment

            • AKUJI-SAN
              Anime narkomanas ;-)
              • 2008 02 16
              • 190

              #21
              Reikia pripažinti kad mangos pervertimas beveik tiesiogiai į anime šį kartą nesuveikė, ne taip kaip HotD.
              Užknisdavo Tomokis žiauriai(2 sezonas, laikas būtų sunormalėti), o angeloidės ėmė artintis prie jo lygio

              Comment

              • Miesto_Druidas
                the journeyman



                • 2010 08 17
                • 1515

                #22
                Drop'intas, nuobodus ir nejuokingas, galgi ecchi komedijos ne man, nors B Gata H Kei buvo pirmas ir neprisvilęs bandymas tokio tipo anime žiūrėti.

                Comment

                • Nismo
                  Narys
                  • 2008 10 24
                  • 90

                  #23
                  Anime tikrai patiko linksmas vietomis ir rimtas bet kartu ir juokingas

                  Comment

                  • amidau
                    ☣☠☣







                    • 2007 04 25
                    • 1384

                    #24
                    Prie6 pora dienų išėjo filmas. Išties įdomiai perteikta, buvo smagu vėl pamatyti nemažai smagių įvykių iš pirmųjų dviejų sezonų, tiesa viskas buvo rodoma kiek iš kito kampo, tai tikrai neprailgo. Dabar belieka sulaukti trečiojo sezono...
                    Siųstis -> http://www.animetake.com/sora-no-oto...e-no-angeloid/

                    Comment

                    • Asteris
                      Naujokas
                      • 2013 03 28
                      • 16

                      #25
                      Atsiprašau, bet aprašymas yra blogas. Visu pirma, Tomo-chan ( <3 ) nėra normalus moksleivis, o ištvirkes paauglys, kuris visada prisimena savo senelio pamokymus apie merginas. Toliau, Tomo-chan moto yra "Tyla, bei ramybė yra geriausia" ( su kuo aš pilnai sutinku, kadangi tai lygiai toks pats mano iššukis, bei gyvenimo būdas, tyloje ir ramybėje ). Galėjai ir daugiau aprašyti anime, nes čia vargiai kas aprašyta.

                      Apie patį anime:
                      Mano mėgstamiausias tikriausiai anime, kada sukurtas, kadangi jis yra visada juokingas, bei Tomokio, ir Ikaros chibi formos yra tokios gražios, bei visada juokingos. Dievinu, kai Tomokis savo chibi formoje pradeda ištvirkauti, bei vėliau gauti už tai, bei ypač, kai jis savo normalioje formoje ateina labai kietai, iškvėpti ( kaip ir ) savo angeloidus, jo dosnumas angeloidams. 11 iš 10, #1 anime man, laukiu 3-iojo sezono.

                      Comment

                      • Augis24
                        AZ rėmėjas




                        • 2009 03 29
                        • 767

                        #26
                        Kartais ne Titana dar viena apturesim forume?
                        Sorry, kad ir pats siek tiek spaminu, bet negaliu susilaikyt, kai paspaudus "kas naujo?" nauju postu pridetu vien is sio zmogaus ir beveik viskas- konkreti nesamone.
                        Get real man, Tu ne anime'i gyveni, o jeigu pagal anime bandysi gyvent, na tada, best of luck to you. *einu isijungti 15min kriminalus*

                        Comment

                        • Asteris
                          Naujokas
                          • 2013 03 28
                          • 16

                          #27
                          Autorius Augis24
                          Kartais ne Titana dar viena apturesim forume?
                          Sorry, kad ir pats siek tiek spaminu, bet negaliu susilaikyt, kai paspaudus "kas naujo?" nauju postu pridetu vien is sio zmogaus ir beveik viskas- konkreti nesamone.
                          Get real man, Tu ne anime'i gyveni, o jeigu pagal anime bandysi gyvent, na tada, best of luck to you. *einu isijungti 15min kriminalus*
                          Aš negyvenu pagal anime, tai yra tiesa, kad aš dievinu pats ramybe, bei tylą. Nėra čia jokių nesąmonių, ochisuite, mataku..

                          Comment

                          Working...