11eyes

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Mendeks
    Rimtas forumo narys
    • 2008 01 21
    • 117

    #16
    Galėtų tokių ir daugiau anime padaryt tai tikrai žiūrėčiau

    Comment

    • Sekirei
      Rimtas forumo narys

      • 2009 04 23
      • 170

      #17
      sudomino, tokia istorija visai nieko, ir piesimas matos grazus, kazkada animehcractersdatabase maciau keleta charu is game'o kai ieskojau ka cosplayint ir lb patrauke aki, tad teks pasiziuret

      Comment

      • Denixe
        Naujokas
        • 2009 11 19
        • 10

        #18
        Šiaip anime visai neblogas, bet man jis truputi pradėjo nervinti dėl tos Yukos. 4/5

        Comment

        • toma
          Šokoladoholikė

          • 2010 03 16
          • 368

          #19
          Man tai anime toks visai neblogas bet geresniu maciau. Labai patiko OP ir ED dainos. Pabaiga man buvo biski lieva mano nuomone po 11 ep galejo netest. Klausimas... ar Kakeru ir Misuzu 11 ep dare tai ka as manau jie dare, nes ta vieta prasukau susigedus?


          Comment

          • ErgoProxy
            Naujokas
            • 2010 05 22
            • 4

            #20
            4/5 ir tik del yukos ji buvo tokia užknisanti, kiekvienoj serijoj dėjau viltis kad ją netyčiom nužudys. Ta jos begalinė meilė perraugusi į kažkokia manija.. kad norėjosi trenkti ją į sieną.

            Comment

            • Cere
              !אני כאן כדי הסלע הזה-


              • 2009 01 12
              • 547

              #21
              Labai labai patiko, peržiūrėjau per kelias naktis (kas būna reta). Gan įdomi mintis su ta 'red night', gan gerai ir realybėj tokia būtų.heh. Įsimylėjau į Kakeru iškart jam pasirodžius pc ekrane, aš tokia 'omg , koks tobulas mėlynplaukis ir su eyepach', nors tas šudukas ir galėtų būt tradicinis, o ne armor'iško stiliaus.. Labai buvo miela žiūrėt kaip Yukos simpatija vis didėja ir didėja jam ir taip.awww.~ Atsiradus Misuzu, aš supratau, kad Kakeru ir ji sutverti vienas kitam (kas ir pasitvirtino gale anime [11ep] jų ~khm~ poelgiu paskutine minute). Šiaip tos pabaisos nors ir šlykščiai atrodo, bet pasirodė gan vaikiškos, o vat iš pagrindiniai raganos sergėtojai visai nieko buvo, bet jei būtų kokių smulkių detalių išvaizdoj, tai atrodytų puikiai. Labai apsidžiaugiau, sužinojus, kad Takahisa su Yukiko susiartino, ir šis norėjo pasiūlyti Saiko kartu į išvyką, bet ją nužudė. AŠ TAI verkiau.. Ir verkiau kai Takahisą ir Yukiko nužudė.! Buvo man labai nefaina.. Bet į galą anime Yukos elgesys man priminė tų 2 merginų iš School days (abi pamišo dėl ale 'meilės' ir nesuprato ką darė, žudė žudė žudė.. ), ji dėl Kakeru viską padarytų, net Misuzu į arbatą peiliuką įmėtė, labai gerai, kad toji nesupanikavo, protinga mergaitė. O pavyzdžiui man nepatiko, kad kai gale viską padarė gerai, o tuos 3 perkėlė į -nepamenu kieno- pasaulį, ten kur viskas yra tobula, nėra 'red night' ir t.t., man pasirodė per daug pigu ir ne per įtikinama, kad tai būtų tiesa. Nors bent jau tas wolf guy ir ta tinny pana juos visus žinotų, bet neeee, padarė, kad nepažinotų. :<
              vertinau 4, tobulas piešimas, gera istorija, kliuvo pabaisos, patiko meilės scenos, gera idėja su red night, gražus mėnulis, nepatiko Yukos meilės pamišimas ir nuvylė pabaiga.

              Autorius Tiuoma
              Klausimas... ar Kakeru ir Misuzu 11 ep dare tai ka as manau jie dare, nes ta vieta prasukau susigedus?
              Nežinau, ką ten gėdytis, ir nemanau, kad R rated animej rodytų tas -khm- vietas.. (R+ beveik, Rx jau hentai.. ).
              Taip, jie tą padarė
              -.connection error


              Comment

              • Lelouch
                NoN Stopas

                • 2009 12 17
                • 29

                #22
                Nu nezinau............ Lyg ir pakenciamas anime, bet su kiekviena sereija buvo nuobodziau
                Bet buvo ir kelios geros vietos, kai kakeru merga uzklupo ji su ta raudonplaukia DDD man ta scena ziauriai patiko DDD
                O seip 3/5

                Comment

                • dynciu
                  Naujokas
                  • 2009 11 30
                  • 20

                  #23
                  Istorijair pats pirmas epas labai sudomino, veliau daresi nuobodu daug kartojosi, man asmeniskai visi veikejai iskyrus raudonplauke labai uzkniso ir pati pabaiga tokia lieva bet apening ir ending buvo geras^^

                  Comment

                  • Augis24
                    AZ rėmėjas




                    • 2009 03 29
                    • 767

                    #24
                    Visai nieko toks anime. Bet galbūt per daug kawaii veikėjai kai kurie buvo. Na, net nežinau ką čia doro pakomentuoti apie šį anime, nes man jis nebuvo kažkoks labai jau išsiskiriantis nuo kitų, bet va ova, ten tai juoko dozė garantuota Tačiau prieš tai reiktu pažiūrėti visas 12 ep, kad suprastumėt kas ir kaip ten viskas vyksta.

                    Comment

                    • yamato
                      Narys
                      • 2011 09 21
                      • 41

                      #25
                      Man jis kaskoks pusetinas. Siuzetas gal neblogas bet nepaliko didelio ispudio. Taip lengvai suejo ziuret
                      Spoileris:
                      http://www.4shared.com/audio/udkSiJ2N/Dj_Renan_-_Metal_2012_-_Bullet.html

                      Comment

                      Working...